0
clear
  • Не/Бренд DAWOOWOO Боја Позлата штипки за алишта не ' Рѓосувачки Челик Трајни Перење Клипови Пакет Тешки Клипови
  • -20%
  • -20%
Не/Бренд DAWOOWOO Боја Позлата штипки за алишта не ' Рѓосувачки Челик Трајни Перење Клипови Пакет Тешки Клипови

Не/Бренд DAWOOWOO Боја Позлата штипки за алишта не ' Рѓосувачки Челик Трајни Перење Клипови Пакет Тешки Клипови

DEN 143.76

Износ
Това е достапна

1.ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ – Совршен виножито титаниум обоени метали клипови за тешка должност, или за забава канцеларија производи.Секој еден е единствен во виножито титаниум бои. 2.СКЛАДИРАЊЕ ТОРБА : На перење клипови сет на 10 КОМПЈУТЕРИ вклучува добро направен памук складирање торба, лесно да се организира клипови во една кеса. 3.СИЛНИ И ИЗДРЖЛИВИ : Трајни метална за тешка должност, да донесе некои забава за перење давачки. 2.8 инчи долго и може да се одржи 180 А4 хартија, која е силен и издржлив. 4.МУЛТИ-ЦЕЛ : клипови може да се користи за надворешна употреба, перење, декорација, кујна, забава канцеларија производи, хартија клипови датотеки, и лесно да се преземе кога ќе патуваат со организирана торба. 5.КРЕАТИВНО И ЗАБАВНО – Додавање на креативност преку клипови!Ова го поставите боја на е толку креативни и да биде како во различни намени, кој е многу различен од другите нормално оние.Треба да имате било какви прашања за овој goodie, plz остави Q&A.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Одлично за бебе облека, плунка крпа, ѕид фото декорација, memo (мемо) или други мали животни.Лесен за корист

Голема големина пластични крпа клипови обезбеди својата крпа за повеќето од плажа столици со заоблени �

Пакетот вклучувајќи 6 стилови прекрасна мини штипки за алишта, целосно 24 парчиња штипки за алишта и 2 x 4 ft

Направени од Високо квалитетен не 'рѓосувачки челик, анти' рѓа, цврста и силна, не е лесно да се слајд, windpr

Лесен за рака пристап, има над 200 големина штипки за алишта.Одлично за метални, дрвени, стр lastic или друг м�

【Мали Димензии Clothespin】Овој сет на clothespin од Rovedcity е дизајниран во мали димензии 2" долго, вкупно 90 парчиња

3pk Сет на Џамбо Цврсти Пластични Облека Иглички (6) Облека Иглички во секој пакет (Вкупно 18).Цврсти доволн�

Пакет : 8ps / set.Боја : Случајни испорака.Големина : 7 CM * 1.5 CM / 2.75 " * 0.59 " 100% нови 8ps / Set Обновливи Пластични З�

♥ Оваа чаршаф grippers се изработени од АБС тешко пластика кои ќе зафат на вашиот кревет листови цврсто ♥ Ч�

Погоден за стегање облека, чорапи, крпи, чаршави и други облека, е неопходна и во практичниот живот алатк

Различни бои за да изберете од, лесен за носење, исто така, може да се врши кога патувате.Може да се корис�

Премиум Квалитет : Голема крпа клипови направени од квалитетни нерѓосувачки челик, rustproof, полирање и маз

Идеален за одредување ги покрива троседот, текстил или кревет здолништа во место, ги задржиме да не слај

ОНА ШТО СЕ ВКЛУЧЕНИ?Секоја цел вклучува еденсто (100) Само Артефакти бренд Мини 1инчен избрани боја штипки

Погоден за DIY прибор за облека и за домашна декорација.Парична казна изработка и различни бои, тоа е добр

▲Пакет на 60 можат да ги задоволат вашиот живот потреби ▲Бамбус облека клипот е се повеќе издржливи.Гол�

На штипки за алишта се направени од бамбус и се чуваат од страна на метал калеми.Должината е 84 MM.Без дом,RV

【ЏАМБО КЛИП】6.3 инчи (16cm) долго, максимален отвор од 4.3 инчи (11cm) широк 【ТЕШКИ】Нерѓосувачки Челик клипов�

Спецификација на производот (по пакување) : 10.5 СМ * 10.5 СМ * 3 CM.Домашно МИЛЕНИЧЕ мека гума штипки за алишта,

100% Сосема нов и висок квалитет.Пакетот вклучувајќи 6 стилови прекрасна мини штипки за алишта, секој стил

МАТЕРИЈАЛ Пластика Крпа Носителот Клипови Се Направени од Издржлив Пластика И Метал, Тоа е Светлина, Но

Боја : Дрво Боја; Име На Производ : Облека Иглички.Големина : 60 x 12 x 15 mm / 2.4" x 0.47" x 0.6"(L*W*T).Нето Тежина : 109g.Паке

Облеката иглички е направен од нерѓосувачки челик со еластичност и силна, за разлика од пластика или др�

ШТО СЕ ВКЛУЧЕНИ?Секоја цел вклучува деведесет и шест (96) Само Артефакти бренд Сјајот 2инчен Занает штипк�

Направени од бамбус,безбедно и heathly.Effrctive windproof,прифатлива,погоден за сушење на облека,е добар помошник з

Тие се направени од дрвени предмети и доволно големи за кои што нема да се скрши освен лесно.Ги користит�

Please wait...