0
clear
  • Кулер на Мозоци Plug Замена Компатибилен со Yeti е Линија на Roadie, Тундра, и Резервоарот Ладилници и RTIC Ладилници Течење-Доказ Додатоци
  • -20%
  • -20%
Кулер на Мозоци Plug Замена Компатибилен со Yeti е Линија на Roadie, Тундра, и Резервоарот Ладилници и RTIC Ладилници Течење-Доказ Додатоци

Кулер на Мозоци Plug Замена Компатибилен со Yeti е Линија на Roadie, Тундра, и Резервоарот Ладилници и RTIC

DEN 167.76

Износ
Това е достапна

Дел /производ не е спонзорирана или поддржан од ,или се поврзани со брендови тоа одговара ,вклучувајќи ги и Yeti, Roadie, Тундра ,Rtic.Лесно можете да ги користите овие замена на мозоци приклучоци за одводнување на поладна вода додека приклучок е делумно отворени.Ве молиме забележете : Оваа Не Е Оригинални Резервни Дел На YETI / RTIC бренд името и логото се регистрирани на соодветните сопственик.Заостри течење-доказ мозоци приклучокот е добро за спречување на студената загуба од вашиот Ладилници.Тоа е универзална големина што одговара на Компатибилен со RTIC и YETI тешко ладилници.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

КОМПАТИБИЛНОСТ : Овие суви материи коцки беа дизајниран да се вклопуваат во врвот на Yeti Тундра 35 или 45 ла

КОМПАКТЕН ДИЗАЈН : Овие мраз пакети се тенок и компактен, но моќен.ДОЛГОТРАЈНИ : Овие обновливи мраз паке

Вклучува : 2 парчиња црна кулер на мозоци приклучоци, и секоја големина е околу 4.5 cm / 1.8 инчи во должина и

Please wait...