0
clear
  • Виножито Pandas 2 ПАРЧИЊА Автомобил Етерично Масло Diffuser Пропустливи Клип Автомобил Ароматерапијата Diffuser
  • -20%
  • -20%
Виножито Pandas 2 ПАРЧИЊА Автомобил Етерично Масло Diffuser Пропустливи Клип Автомобил Ароматерапијата Diffuser

Виножито Pandas 2 ПАРЧИЊА Автомобил Етерично Масло Diffuser Пропустливи Клип Автомобил Ароматерапијата Diffuser

DEN 335.52

Износ
Това е достапна

Материјал : Висок квалитет на ЕВА, стакло и природни билни етерични масла.Здрава сертификација материјал, удобно да го допрам со мазна површина, може да трае долго време се користи.Големина на : 1.58x0.63x0.83 во / 4x1.6x2.1 cm.Мали и нежни дизајн со уникатни печати на една страна.Лесен за Употреба, и Без Одржување е Потребно : инсталирате Balm во сад и само за планината тоа на воздух пропустливи, тоа не се користи вода и не треба електрична енергија.Вклучување на вентилација на вас автомобил за поттик на мириси.Ублажување на вашиот стрес и задржи будни кога ќе се вози.Чувајте ги во добро расположение додека сте на работа.Арома околу вас, ви донесе добро расположение.Се минимизира некои мирис не ви се допаѓа.Користете го вашиот омилен етерично масло да уживате во вашиот секојдневен живот, вашето патување.Како удобен и едноставен воздух новак, тоа е совршен подарок за автомобил, канцеларија, бања & дома, која ќе ви овозможи да се држат настрана од непријатен мирис и да се создаде шармантна атмосфера.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

★Масажа додека цицање : за да се олесни болката на млеко оток, во виорот силиконска гума вшмукување чаша

ПОДДРШКА на РОДИТЕЛИТЕ Е НАШ ПРИОРИТЕТ – Ние сме убедени дека нашите прилагодливи транспорт градник ќе

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Нашата моќ инвертер преобразува DC моќност во AC, широко се користи за Итни случаи, Кампување, Автомобил, Д

Антиbackflow Заштитник : Нашата градите пумпа има антиbackflow дизајн и обезбедува хигиенски затворен систем з

LCD екран за лесно ракување со 9 Прилагодлив интензитет и нивоа,мемориска функција и 30 минути време да го

Едноставен и лесен пумпа : Наменета за повремена бебе отсуство, тоа се забележува мека на допир и ергоно

Прирабница големина е 31 мм, погоден за брадавица дијаметар 2930 mm (ПО транспорт на сесија) или 2628 mm (ПРЕД тр

Multipurpose Our автомобил мириси може да се користи на автомобили, домови, спални соби, бањи, гардероби, канцел

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

2 СИЛИКОНИ МЕМБРАНИ за Спектри backflow заштитници и Nenesupply backflow заштитник.ОВА Е РЕЗЕРВНИ ДЕЛ НАПРАВЕНИ ОД СТ

【Мазна Работ】Може да настроената усвојува иновативен електричен страна систем за сечење и има resealable м

Пригоден алтернатива моќ опција за Medela PIS 12 V пумпа (модели купени пред 2008 година), слободен стил и Lactina Пу

Мајка ми е најдобар избор, непречено вовлечени без проблеми, безбедно, удобно и здрави.не содржи штетни

Оваа пумпа за доилки е особено погодна за мајките кои мора да се вратат на работа!.Погоден за носене град

Please wait...