0
clear
  • Черепот Мобилен Телефон Ѕвони на Носителот Прст Стојат 360° на Ротација Метален Прстен Зафат,Компатибилен со Сите паметен Телефон
  • -20%
  • -20%
Черепот Мобилен Телефон Ѕвони на Носителот Прст Стојат 360° на Ротација Метален Прстен Зафат,Компатибилен со Сите паметен Телефон

Черепот Мобилен Телефон Ѕвони на Носителот Прст Стојат 360° на Ротација Метален Прстен Зафат,Компатибилен со

DEN 287.76

Износ
Това е достапна

Прстот Потпирачот Компатибилен Со Скоро Сите Паметни Телефони И Мини Таблети(Не Се Компатибилни На Уреди Со Не-Рамна Површина.Тоа Може Да Се Примени На Повеќето Површини Како Што Се Пластика,Метал И Tpu.Животната Средина Пластика (Abs) Панел + Метал (Цинк Легура) Прстен Тока + Перат Отстранлив Лепило На Грбот.Прст Прстен Застане Е Мал Домот И Слатки Додатоци За Вашиот Паметен Телефон,Кој Може Да Се Направи Вашиот Мобилен Телефон Полесно,Повеќе Убави И Да Се Спречи Тоа Од Лизгање Off.Не Само Спречите Телефонот Да Падне Од Раце,Но Исто Така Бесплатно Вашите Раце Кога Го Користите Вашиот Мобилен Телефон.Може Да Се Стави Овој Мобилен Телефон Ѕвони На Носителот Во Или Надвор Од Џебот Лесно.)Со Својот Атрактивен Дизајн,Корисни Функции, Универзална Компатибилност И Мали Димензии,Телефонот Ѕвони Носителот Прави Одличен Подарок За Вас И Вашите Најблиски!Пред Лепење На Телефон Да Ѕвони Стојат,Чистење На Задниот Дел Од Телефонот Или На Phonecase,По Траен,Оставете Застане За Неколку Часа, Да Се Обезбеди Поголема Stickiness.Телефон Да Ѕвони Носители Удобно Да Се Земе Слики,Текст Или Говор.Телефонот Ѕвони Носителот 360°на ротација И 180°флип Пати - Лесно Да се Прилагоди за Да се Обезбеди Удобен Агол За Прсти И Може Совршено да се Прилагодат За Различни Прилики,Одржување на Стабилен Кога Гледате Филмови,Слушате Музика,Да се Стави На Шминка,Направи Видео Повици Во Вашата Канцеларија Биро, Кујна Шалтер Или на Маса.Боја : Черепот Телефон Да Ѕвони Носителот Прст Потпирачот Е Многу Здрав,Светлина И Лесно Да Се Инсталира.360° Ротација И 180° Агол се Прилагодува,Лесно Да се Прилагоди за Да се Обезбеди Удобен Агол За Прстите.Нашиот Мобилен Телефон Ѕвони На Носителот Застане Е Компатибилна Со Речиси На Сите Телефони И Телефонски Случаи.Совршен За Вашето Семејство,Пријатели,Соработници,Денот На Благодарноста,Божиќ Подарок Избор.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Потполно Бесплатно Вашите Раце.Боја : Twister Polka Точки Мобилен Телефон Holder The Прст Прстен Потпирачот Е Напр�

⚓ Висококвалитетни Материјали : Професионално дизајниран за Air_Tags силикони ракав, направени од удобно м

Пред лепење на телефонот зафат, ве молиме исчистете ја задната страна на вашиот уред или на заштитни слу

【Висока Јачина на Adhesiveness】Со моќни и леплива лента, телефонот ѕвони стојат може да биде прикачена на ва�

Стилски и исклучителен изгледМодерен и елеганција дизајн.Исто така, совршено решение за да поставите в�

Поп, навалите, заврши, проп, колапс, притисокот, Повторете Pop Sockets се одлични за подобрување на сила и мож�

【Слободни Ротација】 : 360 степен ротација и 180 степен пати ви помогне да го прилагодите вашиот телефон со

Резултатот е зголемување на влијанието и вибрации амортизацијата над натпреваруваат цврсто јадро диза

)Со Својот Атрактивен Дизајн,Корисни Функции, Универзална Компатибилност И Мали Димензии,Телефонот Ѕво

Телефонот ѕвони зафат поддршка за безжично полнење,вие само треба да лизгате со прстен носителот дел по

Отстранете ја заштитната фолија, не допирајте на лепило површината.Застане на телефонот на било каква р

Телефонот Ѕвони Носителот 360°на ротација И 180°флип Пати Лесно Да се Прилагоди за Да се Обезбеди Удобен А

Поп, навалите, заврши, проп, колапс, притисокот, Повторете Pop Sockets се одлични за подобрување на сила и мож�

Одликувајќи се целосно вафли дизајн, Радијалната зафат нуди сигурен чувствуваат многу врвот тркачи ги �

Големина : лево(бар страна) дупка : 22mm (7 / 8"); право(гас страна) дупка : 25mm (1"); вкупна Должина : 5 3 / 8" (13.5 cm).Не с�

Следната генерација на ДпиTac со подобрена се чувствуваат и издржливост.Winn полимер технологија создава �

【ЛЕСНО Да се ИНСТАЛИРА】 Едноставен чекор 3 апликација користејќи индустриски лепило загарантирана да

(Постојат повеќе модели во продавницата!).HandsfreeСлободни вашите раце да уживате во гледањето видеа како п

Телефонот прст прстен може совршено да се прилагодат за различни прилики, со цел да ви остане мирна кога

ОСВЕТЛЕНОСТ : Карактеристики на 5m W врв, 620670nm, Класа 3Р видливи црвени ласерски најсветлиот зрак дозволе�

Please wait...