0
clear
  • Bruni Екран Заштитник Компатибилен со Datalogic Memor К Заштитник Филм, Кристално Јасно Заштитна Фолија (2X)
  • -20%
  • -20%
Bruni Екран Заштитник Компатибилен со Datalogic Memor К Заштитник Филм, Кристално Јасно Заштитна Фолија (2X)

Bruni Екран Заштитник Компатибилен со Datalogic Memor К Заштитник Филм, Кристално Јасно Заштитна Фолија (2X)

DEN 196.56

Износ
Това е достапна

Точно, специјално развиен и компатибилен со Datalogic Memor К Направени од отпорно на гребење, високо транспарентен МИЛЕНИЧЕ материјал и ласерски-намалување на state-of-the-art машини.Оваа транспарентен Екран Заштитник може да се нанесува лесно и без меурчиња, и може да се отстрани или repositioned во секое време.Без лизгање - еднаш во прилог, лепак слободни Заштитна Фолија нема повеќе потези - оптимално работ на лепливоста загарантирана.Оптимизиран за употреба на допир прикажува - неизменет се прикаже на екранот содржината и без оштетување на употребливост со Заштитник Филм *** Направени во Германија.Основи-го Исчистите Екранот Заштитник од Bruni, практично невидливи, компатибилен со Datalogic Memor KBasics-Јасно Заштитник Филм на Bruni - високо-квалитетни додатоци на голема цена.Невидливи, лесен за монтирање, се отстранува без residue With овој Заштитник Филм ќе се најде еден од најдобри производи, ако сакате да ги заштитите вашите вредни уред со ефикасна и ефективна заштита.Благодарение на специјална силиконска леплив слој, на Екранот Заштитник е само-лепило и останува цврсто и сигурно во место - и се уште може да се отстрануваат без остатоци.Нема дополнителни прашина се применува за време на инсталацијата од страна на antistatic филмски материјал.Токму произведени - загарантирана одговара.Произведени со најниско можно влијание врз животната средина - да се намали на фармата.Пакување содржина - 2 x Основи-Јасно Заштитник Филм компатибилен со Datalogic Memor К - Вклучувајќи ги и мултијазична, што може да се види инструкции и линк до монтажа video Packages за уреди со повеќе екрани (e.г.внатрешни и надворешни екрани) содржи заштитна фолија за секој екран.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Tekswamp далечински карактеристики удобен, лесно да се постигне копчиња во компактен, правоаголни тело, пог

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те

Име На Производ : За Да Се Префрлате Прекинувач;Модел Бр : МЦ102;Номинална Напон Позиција : 2 Позиции(НА / ЗА)

Други : Трактор, Багер, Dozer, Патот ролери, Кран, Оган мотор, Harvester, Жито вежба, Спасување возилото, Кампувањ

Се носи на прст на оваа флексибилни жица серпентина напрсток има две предиво водичи за контрола на влак

100% Сосема Нов и Висок Квалитет 1 Тип : CJMCU3001 Одбор 2 Големина : 18mm x 18mm 3 Влез Тип : светло...

Средниот слој : Скриени слој на абсорбента микрофибер (исто како 6r soakers).Совршена големина : 24 во x 15 во s кр

денот на благодарноста грб затворање.Забелешка : Големината работи мали,ве Молиме проверете ја големин

Висок Квалитет На Супер Флексибилен Кабел.Тешки Конектори со Екстра Thich Вирус Олеснување 1 Машки и 2 Женс

*квалитетни материјали : направен од висококвалитетна ABS, нетоксични и невкусна, цврсти и издржливи ust п

ИЗГЛЕД : форма на капакот и висината клип е уникатен и симпатична, кој носи повеќе да се забавуваат на ва

Безбедно и практично : Popsicle шише за вода со рака користите безбедна и здрава хранаодделение пластика, ко

Димензии : 19.На количка за дизајн овозможува да бидат поставени по желба, без разлика дали тоа е под крев

Светилка одбор за контрола на е опремен со два прекинувачи, што се човечки тело индукција и постојана св

Оценка : 250 VAC 15 A, 125 VAC 20 A.Контакт : Двоен скок еден фрли(DPST).Одржување тип на движење начин 4 Завртка термин

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

страница и изберете chat (Чет Услуги на Клиентите.Заштита : примарна и секундарна windings се тесно врзан, со д

ИЛУМИНАТИВНИОТ : Овој стилски круг ѕид sconce содржи две топло бела Led диоди за осветлување на вашиот патио,

✅ МУЛТИПЛИ Продадени 10 по Пакет ✅Рамо ДО РАМО Овие акрилик книга стил двојна рамки се совршени за прик

Единствена скала структура , тоа може да отвори повеќе Отворот.тоа не може да биде скршен лесно.8 зачекор

Виткање Дизајн Со прилепува во 4 краишта за да се направи тоа е лесно да се свитка и се одвиваат и пак ста

ДИМЕНЗИИ : 11 х 11 во.Пакет : 6 pack јадење крпи.МАТЕРИЈАЛ : перење крпа е направен од двојноlayer кадифен ткаенин

Прецизни енергија, совршено подреден во средина со различни функции за видео, фотографија, и електронск

Висока цврстина, висока отпорност на абење, висока цврстина и висока затегнувачка цврстина, особено пог

Материјали : Користење на висока густина стандардни материјали и висок квалитет, сертификација, нашите

Совршена декорација : Овие ѓубре лименки се дадени во интересен, трендовски и симпатична стилови и бои,и

Бесплатен Превозот.БЕСПЛАТНИ НЕОГРАНИЧЕН километражата гаранција за покривање на DAT АВТО ДЕЛОВИ предм

MagnoliaГроздобер кавга хартија цутот на црешни.Дајте му на вашиот хартија занаети и повеќе убави димензио

Please wait...