0
clear
  • Универзална Анти Прашина Plug Шарм 3,5 мм Уво Џек Мобилен Телефон Кристал Синџир Куче
  • -20%
  • -20%
Универзална Анти Прашина Plug Шарм 3,5 мм Уво Џек Мобилен Телефон Кристал Синџир Куче

Универзална Анти Прашина Plug Шарм 3,5 мм Уво Џек Мобилен Телефон Кристал Синџир Куче

DEN 167.76

Износ
Това е достапна

Направете вашиот Паметен Телефон изгледа симпатична и Модата.Компатибилен со било кој телефон со 3.5 Џек Приклучокот.Направени со Висок квалитет Rhinestones.Спречување прашина и остатоци од внесување на вашиот мобилен телефон.Елегантен дизајн, издржлив материјал.Направени со Висок квалитет Rhinestones.Компатибилен со i Phone, i Pad, i Pod / Samsung / Galaxy / HTC / Black Berry / Huawei / LG/ Motorola/ Nokia/ Сите Уреди со 3.5 милиметарски Џек.Направете вашиот Паметен Телефон изгледа симпатична и Модата.Спречување прашина и остатоци од внесување на вашиот мобилен телефон.Елегантен дизајн, издржлив материјал.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

На ретро стил на Кинески стил.Тоа може да се осигура безбедноста и удобноста на вашиот мали предмети, до�

Моден Дизајн : едноставен и исклучителна стил на дизајн на производот носи различни декорација.Едноста�

СТАВИ НА ЗАБАВА ВО ФУНКЦИЈА : Додадете некои екстра стил и заштита на вашиот телефон или други уреди со о

На Forney 72391 101 / 2инчен замена машина поставена за Forney 72390 се топлина третираат јаглероден челик секачи.Зам�

Производите се роман во изгледот, модерен и убави.Тоа може ефикасно да се спречи отпечатоци од прсти и р�

Додадете некои екстра забава и заштита на вашиот телефон или други уреди со овој уникатен шарм.Одговара

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Добар подарок за вашите пријатели, и тие ќе ви се допадне.Симпатична керамички среќа мачка pendant дизајн, к

Додадете некои екстра забава и заштита на вашиот телефон или други уреди со овој уникатен шарм.Одговара

Материјал : Алуминиум.Тежина : околу 36 грама.Големина : околу 7 инчи (18 cm) долго.Стил : модерен и симпатична.

Големина Околу 50mm во должината на string.Маскота големина : H42 x W37 x D7(mm).Многу уникатна и симпатична.Издржлив

USB В Прашина Маска Добро заштитете го вашиот Тип C полнење порта од прашина, нечистотија, прскање со вода

Овој производ не е лесно да се деформира поради мек и флексибилен материјал.Производите се роман во изг�

Но, истиот дизајн ќе биде рачно изработени случај компатибилен вашиот Samsung Галакси A12 Случај 6.СмислаТЕ, �

【Мали И Преносливо】 : краток мобилен телефон декорација pendant е лесен во тежина, креативни и око фаќање.

Компатибилен за Леново A6600 / A6600 Плус.Направен од Висок Квалитет На Ringstones,и Rabbite Крзно ,Delaux, Трепка,Сјајна

Сосема нов висок квалитет симпатична одговара за било 3.5 mm џек за слушалки(вклучувајќи мобилни телефони

Секој скапоцени кристали е во прилог на случај внимателно од страна на нашите професионални уметници с�

Специјално дизајниран слики може да биде прикажана на друг телефон верзија.Но, истиот дизајн ќе биде ра�

Сите кристали и додатоци се цврсто прикачени со нашите специјални направени лепак кој ќе НЕ е лесно да п

СТАВИ НА ЗАБАВА ВО ФУНКЦИЈА : Додадете некои екстра стил и заштита на вашиот телефон или други уреди со о

Име На Производ : Копче String;Боја : Црна,Сребрена На Ѕвонење.Материјал : Метал,Најлон;Quanity : 15 Големина : 7 х 0.

Модерни дизајни се совршен додаток на вашиот телефон и гардероба!.Но, истиот дизајн ќе биде рачно израбо

Додадете некои екстра забава и заштита на вашиот телефон или други уреди со овој уникатен шарм.Одговара

Модерни дизајни се совршен додаток на вашиот телефон и гардероба!.Некои верзија со други слични произво

Постави си за разлика од толпата со STENES случај тоа се одразува на вашиот вкус и страсти.Но, истиот дизајн

Специјално дизајниран слики може да биде прикажана на друг телефон верзија.Но, истиот дизајн ќе биде ра�

Бојата на шармот на сликата може да се разликуваат во зависност од вашиот монитор.Секогаш чувајте го ва�

Please wait...