0
clear
  • Де Ла Круз Глицерин се Зголеми на Вода, Кожа Крем, 2-Пакет од 8 FL Мл, 2 Шишиња
  • -20%
  • -20%
Де Ла Круз Глицерин се Зголеми на Вода, Кожа Крем, 2-Пакет од 8 FL Мл, 2 Шишиња

Де Ла Круз Глицерин се Зголеми на Вода, Кожа Крем, 2-Пакет од 8 FL Мл, 2 Шишиња

DEN 172.56

Износ
Това е достапна

Глицерин и Rosewater комбинација е одлична тонер за сите вашата кожа.Глицерин се користи во речиси секој други нега на кожата производи.Со нежен мирис на свежо намалување на рози, Де Ла Круз Глицерин и Роуз Вода содржи чист екстракт од роза petal и природни растителни глицерин да ја напуштат вашата кожа мека и еластична.Вистинска мешавина на чист екстракт од ливчиња од роза и глицерин ќе помогне да се врати на вашата кожа и усни' мекост и природна текстура во исклучителна се зголеми мирис.Глицерин чува кожата хидрирани и moisturized со цртање на влага и вода во кожата.Придобивките од Де ла Круз се зголеми вода и глицерин за вашата кожа се многу.Нашиот производ е од голема помош во мазнење сува и груба кожа со зголемување на влага со своите хидратантен и омекнувачки својства.Глицерин работи како одличен humectant да се заклучи во влага, со што нашите Глицерин и Rosewater врвен крем и омекнувач за вашата кожа.Глицерин и се Искачи на Водата може да ви помогне да се спречи chafed или подсечен кожата, поради слободните радикали, како сонце, ветер, ладни временски услови, или други причини.Занесе вашата кожа и сетила со нашите негување на телото на нафта, кој се преобразува сува кожа во мека и свиленкаста текстура.Rosewater е одличен извор за својата убавина на кожата својства.Тоа е слатка и масло-како течност; иако тоа не е мрсна, тоа може да го апсорбира многу добро во вашата кожа.Таа има лековити својства, што го прави идеален да се користи за сите типови на кожа.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Хидрира и ја Смирува : лицето крем за жените и мажите е направен со антиоксидансбогат, ултрахидратантен

Досадна devitalized.Кожата е поцврста, брчките се намали 97%.Поради тоа ресетира часовникот за вашите клетки, B2

Neutrogena Светла се Зголеми на Лицето Крем со Широк Спектар на UVA / UVB SPF 30 Сончање формулиран со Neoglucosamine, Moringa

На хранливи материи богати, антистареењето ден крем.Свиленкаста, свежи, немрсна & топење текстура обезб

Не Само на Површината : Нашата лице навремено крем хидрати да се дебели на кожата и подмладување на изгл

Потпис Јапонски Состојки – Кој Kirishima Минерална Изворска Вода, Mishima Saiko Екстракт, Lempuyang, и Serine да се дополн

Помага да се обезбеди заштита од сонцето.Тепачки сува кожа на вашето лице и хидрира во текот на целиот д

Средна текстура, интензивни, осветлувајќи и firming третман крем.Ако сте биле во потрага за moisturizer, кој може

Состојки : Црвена Стипса.Свежа И Чиста.Најдобар Квалитет.Производ Стипса висок квалитет Phitkari ( стипса) е

Лесен антистареењето крем уникатно формулиран за мажи е подебел, coarser кожата.Формулиран со Ленено Екстр

Основни Аква Ситевоедно има влажна и мала тежина формула со полна со влага.тоа им помага на вашата кожа

Лицето Гориво SPF 20 витаминсе збогатува, немрсна мажите крем со заштитен фактор 20 Разбуди fatigued, досадна к

МАРШУТАТА На Сè Ден дава СÈ вашата кожа потреби во текот на еден ден – антистареењето, влага, порарафини

Супернавлажнувачки кожата климатизација масла од вечерна јаглика и пченица микроб се создаде изглед н

Тоа е balmпробив!Мојата МултиЧудо Сјај функционира неговата магија како чистење, преку ноќ маска и СОС ли

Skin Ceuticals точни црвенило neutralizer 50мл се бори црвенило и чувството на непријатност.Формулиран со Neuro Med Комп

Please wait...