0
clear
  • Opti-Core Оптички Влакна Печ Кабелот
  • -20%
  • -20%
Opti-Core Оптички Влакна Печ Кабелот

Opti-Core Оптички Влакна Печ Кабелот

DEN 1635.60

Износ
Това е достапна

Влакна Тип : OS1/OS2, Бројот на Влакна : 2. Конектор Тип 1 : LC Duplex, Конектор 2 Тип : Duplex SC.Запаливост Оценка : LSZH, Минимум Конектор се Вратите на Тежината (дп) : 55. Стандардите се Сретна : Ro HS Согласност, ги Исполнува или го надминува ISO/IEC 11801, минлив исхемичен напад/EIA-568-В. 3, минлив исхемичен напад-604-3 (FOCIS-3), минлив исхемичен напад-604-10 (FOCIS-10).Примена : Обезбеди interconnect и крос-поврзете на апликации во влезот објекти, телекомуникациски соби, центри за податоци, на биро и мрежни апликации да interconnect пред-прекинат касети во главниот дистрибуција, хоризонтална дистрибуција, како и опрема области на дистрибуција.OS1/OS2 2-влакна 1.6 mm јакна, patchcord, Ниска Чад Нула Халоген (LSZH) оценет, LC дуплекс да duplex SC, Спб.ИЛ.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

5 M Продолжување Комплет Говорникот Кабел За Мерцедес Бенц серија, ние ќе ви испратиме право кабел споре�

1 опкружувачки звук системи, вклучувајќи Dolby Digital PlDTSHD Висока Резолуција и LPCM.На влакнаоптички кабел спре

1) AC3 / DTS опкружувачки звук на приемникот, се поврзува на вашиот DVD, CD, Мини Пршлен, DAT други дигитални аудио

Производство : Lodfiber 700meters Отворено Оклопни Singlemode Оптички Влакна Кабел(9 / 125) SC / UPC да SC / UPC.Одделение : 1.5 ме�

【Широк компатибилен】Нови пчела YP3 дигитален оптички аудио кабел компатибилен со ЦД / ДВД, БлуРеј Плеер�

Во случај штетата да е предизвикана од човекотнаправени и други неодолива фактори, pigtail ќе биде заменет

Пренесува HDMI и контрола до 984áft (300м) над multimode оптички влакна каблирање.Поддржува bidirectional IR или RS232 (избор

Тешки Toslink аудио кабел се поврзува Bluray плеери, сателитска DVRs, компјутери, DAT рекордери, конзоли за игри, и�

Овој конектор има висок поврат на косата и ниска вметнување на косата.Широко се користи во поправка и пр

1).Со заштитни врати, dustproof 2).Погоден за многу видови на модули, кои се користат во каблирање работа облас�

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

[Конектор] : Toslink Машки да Toslink Машки (3м / 10ft) [Компатибилност] : домашно Кино, Звук Бар, ТВ, PS4, PS5, Xbox, в џ. / CD пл

150 Meters,Отворено оклопни кабел,9 / 125,SC / UPCSC / UPC,Симплекс,Singlemode.Голема флексибилност и издржливост со три ме�

За Оптички Влакна Поддршка Е Широк.За Дигиталните Приемници, Кои, Дигитален Сигнал Процесори, Dat Машини,

LC / PCLC / PC,200 Meters,Дуплекс,Multimode,OM2,50 / 125,3.3 мм Дијаметар 200 Метри (656 стапки), Armoured, LSZH, ZipКабелот Засилен, Duplex (2 В�

Еден режим влакна е оптимизиран за работа со оптички влакна опрема за користење на светлината бранови д

TFS Dura TAC Нерѓосувачки Челик Оклопни Тактички Влакна Кабли прекинат со Елоксирани Алуминиумски Bulls Eye кон�

Оптички Влакна Заштита : Употреба на нашите водоотпорен оклопни оптички влакна кабел за да дозволите ва

Овој висок квалитет и трошоцитеефективна LCLC OM3 Multimode Наведнуваат Senselessly оптички влакна кабелот е дизајн�

Произведено во САД, КАБЕЛ СОБРАНИЕТО ВО КАЛИФОРНИЈА, САД, Произведени со Гордост.Премиум ПВЦ 50 / 125 multimode p

Производство : Lodfiber 250meters Отворено Оклопни Singlemode Оптички Влакна Кабел(9 / 125) SC / UPC да SC / UPC.Одделение : 1.5 ме�

Брза и Едноставна Инсталација.Прецизност Усогласување и Сигурно Прицврстување.Предstubbed со Машина Поли�

1) SC АПЦ да SC АПЦ конектор е комбинација на керамички ferrule и прецизност полимер домување 2) Спектар на висо

Please wait...