0
clear
  • Opti-Core Оптички Влакна Печ Кабелот
  • -20%
  • -20%
Opti-Core Оптички Влакна Печ Кабелот

Opti-Core Оптички Влакна Печ Кабелот

DEN 1635.60

Износ
Това е достапна

Влакна Тип : OS1/OS2, Бројот на Влакна : 2. Конектор Тип 1 : LC Duplex, Конектор 2 Тип : Duplex SC.Запаливост Оценка : LSZH, Минимум Конектор се Вратите на Тежината (дп) : 55. Стандардите се Сретна : Ro HS Согласност, ги Исполнува или го надминува ISO/IEC 11801, минлив исхемичен напад/EIA-568-В. 3, минлив исхемичен напад-604-3 (FOCIS-3), минлив исхемичен напад-604-10 (FOCIS-10).Примена : Обезбеди interconnect и крос-поврзете на апликации во влезот објекти, телекомуникациски соби, центри за податоци, на биро и мрежни апликации да interconnect пред-прекинат касети во главниот дистрибуција, хоризонтална дистрибуција, како и опрема области на дистрибуција.OS1/OS2 2-влакна 1.6 mm јакна, patchcord, Ниска Чад Нула Халоген (LSZH) оценет, LC дуплекс да duplex SC, Спб.ИЛ.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Овој конектор има висок поврат на косата и ниска вметнување на косата.Широко се користи во поправка и пр

Произведено во САД, КАБЕЛ СОБРАНИЕТО ВО КАЛИФОРНИЈА, САД, Произведени со Гордост.Премиум ПВЦ 50 / 125 multimode p

Пренесува HDMI и контрола до 984áft (300м) над multimode оптички влакна каблирање.Поддржува bidirectional IR или RS232 (избор

Еден режим влакна е оптимизиран за работа со оптички влакна опрема за користење на светлината бранови д

LC / PCLC / PC,200 Meters,Дуплекс,Multimode,OM2,50 / 125,3.3 мм Дијаметар 200 Метри (656 стапки), Armoured, LSZH, ZipКабелот Засилен, Duplex (2 В

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

1) SC АПЦ да SC АПЦ конектор е комбинација на керамички ferrule и прецизност полимер домување 2) Спектар на висо

Брза и Едноставна Инсталација.Прецизност Усогласување и Сигурно Прицврстување.Предstubbed со Машина Поли

1 опкружувачки звук системи, вклучувајќи Dolby Digital PlDTSHD Висока Резолуција и LPCM.На влакнаоптички кабел спре

Оптички Влакна Заштита : Употреба на нашите водоотпорен оклопни оптички влакна кабел за да дозволите ва

За Оптички Влакна Поддршка Е Широк.За Дигиталните Приемници, Кои, Дигитален Сигнал Процесори, Dat Машини,

5 M Продолжување Комплет Говорникот Кабел За Мерцедес Бенц серија, ние ќе ви испратиме право кабел споре

Во случај штетата да е предизвикана од човекотнаправени и други неодолива фактори, pigtail ќе биде заменет

150 Meters,Отворено оклопни кабел,9 / 125,SC / UPCSC / UPC,Симплекс,Singlemode.Голема флексибилност и издржливост со три ме

1) AC3 / DTS опкружувачки звук на приемникот, се поврзува на вашиот DVD, CD, Мини Пршлен, DAT други дигитални аудио

Тешки Toslink аудио кабел се поврзува Bluray плеери, сателитска DVRs, компјутери, DAT рекордери, конзоли за игри, и

Производство : Lodfiber 250meters Отворено Оклопни Singlemode Оптички Влакна Кабел(9 / 125) SC / UPC да SC / UPC.Одделение : 1.5 ме

1).Со заштитни врати, dustproof 2).Погоден за многу видови на модули, кои се користат во каблирање работа облас

[Конектор] : Toslink Машки да Toslink Машки (3м / 10ft) [Компатибилност] : домашно Кино, Звук Бар, ТВ, PS4, PS5, Xbox, в џ. / CD пл

Производство : Lodfiber 700meters Отворено Оклопни Singlemode Оптички Влакна Кабел(9 / 125) SC / UPC да SC / UPC.Одделение : 1.5 ме

【Широк компатибилен】Нови пчела YP3 дигитален оптички аудио кабел компатибилен со ЦД / ДВД, БлуРеј Плеер

Овој висок квалитет и трошоцитеефективна LCLC OM3 Multimode Наведнуваат Senselessly оптички влакна кабелот е дизајн

TFS Dura TAC Нерѓосувачки Челик Оклопни Тактички Влакна Кабли прекинат со Елоксирани Алуминиумски Bulls Eye кон

Please wait...