0
clear
  • 18 Парчиња Сјај Стрес Топки Луминисцентните Леплива Стрес Топката Сјај Стрес Олеснување Играчки Светат во Темница Таванот Топки Лепат на Ѕидот Топки за Тинејџерит?
  • -20%
  • -20%
18 Парчиња Сјај Стрес Топки Луминисцентните Леплива Стрес Топката Сјај Стрес Олеснување Играчки Светат во Темница Таванот Топки Лепат на Ѕидот Топки за Тинејџерит?

18 Парчиња Сјај Стрес Топки Луминисцентните Леплива Стрес Топката Сјај Стрес Олеснување Играчки Светат во Темница

DEN 311.76

Износ
Това е достапна

Ќе има прашина на површината и ќе резултира во намалување на вискозитет, но топки ќе се сврти кон леплива по се печете со вода.Она што ќе добиете : содржи 3 зелениот светлосен декомпресија леплива топки, 3 сина прозрачна декомпресија леплива топки, 3 жолт светлосен декомпресија леплива топки, 3 розова прозрачна декомпресија леплива топки, 3 црвени светлечки декомпресија леплива топки, и 3 портокал прозрачна декомпресија леплива топки.TPR е опкружено со силиконски материјал, нетоксичен и безбеден.8 инчи Тежина : 4.8 унци портфолио на Производот : 3 x Зелениот светлосен декомпресија леплива топки 3 x Сина прозрачна декомпресија леплива топки 3 x Жолт светлосен декомпресија леплива топки 3 x Розова прозрачна декомпресија леплива топки 3 x Црвениот светлосен декомпресија леплива топки 3 x Портокал прозрачна декомпресија леплива топки Забелешка : Прозрачна, ве молиме да се стави на топката во место со извор на светлина, нека топката апсорбира за 3-5 минути, како под сончева светлина или електрично осветлување, а потоа светат во темница.Тоа може да се мијат со вода и површината е лесно да се чисти.Погодна за луѓе на возраст од 12 и погоре.Мека уште издржливи : квалитет на силиконски материјал, мека и еластична, не-токсични и безопасно; На декомпресија топката е мека и нема да им наштети на корисникот.Таму може да биде благо боја разлики поради различни монитори и светлосни ефекти.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Разноврсна игра ајде да играат на многу површинипесок, трева, дури и тротоарот.Уникатно инженерните ног

Не коловози, цемент површини или во вода 【Две Преносни Браник Топки】браник топка може да се самопочит �

Ви благодариме за поддршката на Go Sports.На топки се направени со исклучително издржлив гума кожата дека ќ�

Шампионот Спорт 4" Соголени Пена Топката е одлична алтернатива за потешко гума или пластични топки.Го ко

Please wait...