0
clear
  • Телефон да Ѕвони Носителот Прст Потпирачот - LANETNCY 360° на Ротација Метален Прстен Зафат се Залагаме за Силно Магнетно Автомобил Планината Компатибилен со Сите памет
  • -20%
  • -20%
Телефон да Ѕвони Носителот Прст Потпирачот - LANETNCY 360° на Ротација Метален Прстен Зафат се Залагаме за Силно Магнетно Автомобил Планината Компатибилен со Сите памет

Телефон да Ѕвони Носителот Прст Потпирачот - LANETNCY 360° на Ротација Метален Прстен Зафат се Залагаме за

DEN 191.76

Износ
Това е достапна

Потполно бесплатно вашите раце.Ве молиме изберете да ја користите оваа функција, според магнетна сила.Може да се стави овој телефон ѕвони во или надвор од џебот лесно.КОМПАТИБИЛНОСТ - магнетни телефон да ѕвони може да се применува на сите паметни телефони, таблети и TPU телефон случаи (НЕ одговара на силиконски телефон случаи).ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛИ - Овој телефон да ѕвони носител е направен од висок квалитет на цинк, алуминиум и нерѓосувачки челик.МУЛТИ-ФУНКЦИЈА СТЕНД - прст потпирачот ви помогне да се види филмови и фотографии со 360° на ротација на секој агол.Тоа, исто така, работел со твоите силно магнетно автомобил планината.Цинк легура има добра еластичност и отпорност на триење, да се избегне кршење кога паѓа надолу.Забелешка : ве Молиме не користете го телефонот ѕвони потпирачот во рок од 2 часа по инсталацијата.Висок крајот слој совршено се совпаѓа со вас телефон и не бледнее.ХУМАНИЗИРАНО ДИЗАЈН - Ергономски дизајн на овој телефон да ѕвони го прави добар прстот на преполниот автобус и метрото за да се спречи вашиот телефон на лизгање од вашите раце. Ве молиме избегне безжични полнење на самото место кога нивната примена. Ве молиме да се држи директно на вашиот телефон случај, Не треба на транспарентен филм.Поддржува телефони во 5kg.Нерѓосувачки челик е здрав и може да се одржи на прстен цврсто, помага тоа да станат долгорочно добро стојат. ❤ Телефон да Ѕвони Носител е здрав, светлина и лесно да се инсталира.Со атрактивен дизајн, корисни функции, универзална компатибилност и мали димензии, овој Телефон да Ѕвони Носителот прави одличен подарок за вас и вашите најблиски!Напомени : 1.СИЛНА ADHESIVENESS - Со моќни и леплива 3 M VHB лента, на мобилен телефон да ѕвони може да биде прикачена на вашиот мобилен телефон или таблет цврсто, правејќи се дека вашиот телефон е безбедно.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Спецификации : Јасно Акрилик стојат која нема да ги покрие модел на вашиот телефон уред случај.Здрав и ж

Службен Star Wars На Mandalorian Стока.Тој може да изгледа како Бебе, Yoda, но овој обичен суштество е познат како Де

Материјал Опис : Пластични + Алуминиумски Легури + Акрилик Печ.Стилски и стабилна таблета држачот за мас

Може да се стави овој телефон ѕвони во или надвор од џебот лесно.ХУМАНИЗИРАНО ДИЗАЈН Ергономски дизајн

Здрав & Трајни : Направен од висок квалитет на алуминиум и АБС материјал, ова биро телефон носител е издр

Мобилен телефон ѕвони носител е направен од висок квалитет на Акрил, совршено се вклопуваат за било тел

Компатибилен со повеќето преносни уреди случаи, како што е i Phone 13 Про Max 13 Про 12 11 Про XS Max XR X 6 6 S 7 8 Плус, Samsu

Овој мобилен телефон носител е составен од пластична лента и не се лизга акрилик печ на дното, кој гаран

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

55от роденден, 55от мажи, жени!Класичен 1967 роденден tshirt!Гроздобер јануари 1967 55 Години tshirt мажи жени.Легенд

Две Парчиња.Метален Прстен + 3 M лепило.Компатибилен со повеќето мобилни телефони, како на iphone,Samsung,LG,NexHTC,So

Дали љубовта се суши и мачки?Поседувате симпатична маче?Можеби сте љубители на правење суши.Вие дефинит

Детелина Flex Фиксна Метална ПОС системот застане е терминал носителот сопствени дизајниран за Детелина

Преносни & Прилагодливи : компактниот лаптоп носителот може да се бидат ставени во ранец со вашиот лапто

Овој мобилен телефон носител е составен од пластична лента и не се лизга акрилик печ на дното, кој гаран

SAFE ЗАФАТ : text (Текст со една рака, се подобри фотографии, и да се избегне намалувањето на вашиот телефон с

Совршен производ за некој од 478 и регионалниот код.Овој дизајн ќе се претвори глави и да почне забава раз

【ТОПЛО СОВЕТИ】 : Таму е проѕирен заштитен филм на неговата површина, лесно да се игнорира затоа што тоа

S1 Професионални паметен Телефон Екипаж во Комплет со Manfrotto PIXI Алуминиум Мини Tripod Црна.S1 е прв Професиона

СИЛНА ADHESIVENESS Со моќни и леплива 3 M VHB лента, на мобилен телефон да ѕвони може да биде прикачена на вашиот

Одлична идеја за Родендени, Божиќ и како Божиќ порибување додатен.Цел твое сега!.Pop Grip со swappable врвот; пре

совршен придружник.Лесен дизајн, укината во мини тело, зазема мал простор, лесно да се носат, па лесно мо

1 Водоотпорен : ѕидот цвет ќе не влегува вода 2 Не магла : 99% светлина антимагла филм 3 Rotatable : хоризонтална

Please wait...