0
clear
  • Pandas Носи Слатки Животни англиската Азбука 2 ПАРЧИЊА Автомобил Етерично Масло Diffuser Пропустливи Клип Автомобил Ароматерапијата Diffuser
  • -20%
  • -20%
Pandas Носи Слатки Животни англиската Азбука 2 ПАРЧИЊА Автомобил Етерично Масло Diffuser Пропустливи Клип Автомобил Ароматерапијата Diffuser

Pandas Носи Слатки Животни англиската Азбука 2 ПАРЧИЊА Автомобил Етерично Масло Diffuser Пропустливи Клип Автомобил

DEN 335.52

Износ
Това е достапна

Материјал : Висок квалитет на ЕВА, стакло и природни билни етерични масла.Здрава сертификација материјал, удобно да го допрам со мазна површина, може да трае долго време се користи.Големина на : 1.58x0.63x0.83 во / 4x1.6x2.1 cm.Мали и нежни дизајн со уникатни печати на една страна.Лесен за Употреба, и Без Одржување е Потребно : инсталирате Balm во сад и само за планината тоа на воздух пропустливи, тоа не се користи вода и не треба електрична енергија.Вклучување на вентилација на вас автомобил за поттик на мириси.Ублажување на вашиот стрес и задржи будни кога ќе се вози.Чувајте ги во добро расположение додека сте на работа.Арома околу вас, ви донесе добро расположение.Се минимизира некои мирис не ви се допаѓа.Користете го вашиот омилен етерично масло да уживате во вашиот секојдневен живот, вашето патување.Како удобен и едноставен воздух новак, тоа е совршен подарок за автомобил, канцеларија, бања & дома, која ќе ви овозможи да се држат настрана од непријатен мирис и да се создаде шармантна атмосфера.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Полесно е да се закачите и да се оддели од Спектри / Maymom страната.НИ ФДУ и ЕУ согласност за храна контакти

Влез : 100 240 VAC 50 / 60 Hz во Светот на Напон Користат електричната Мрежа ПСУ 30 Дена Гаранција За Враќање На Па

Сакате автомобил diffuser со единствена шема?Можете да ни ги испратите вашите омилени слики преку емаил, ни

Мајка ми е најдобар избор, непречено вовлечени без проблеми, безбедно, удобно и здрави.не содржи штетни

Нашата болка слободни weareable градите пумпа овозможи мајки уживаат во својот пат, без да се запре доење на

Тој е дизајниран да се направи доењето полесно и слободни мајки' раце.Печати на враќање превозот етикет

❤USB полнење : Вграденво литиум батерија, полнење на батеријата му овозможува на пумпа за да се кандидира

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Тоа се користи за да воздух излезот на автомобилски клима уред, кој има ефект на освежување, отстранувањ

Едноставен и лесен пумпа : Наменета за повремена бебе отсуство, тоа се забележува мека на допир и ергоно

【Мазна Работ】Може да настроената усвојува иновативен електричен страна систем за сечење и има resealable м

АПСОЛУТНО ПОВЕЌЕТО НАПРЕДНИ БОЛНИЦА ОДДЕЛЕНИЕ ПУМПА НА РАСПОЛАГАЊЕ СО БАТЕРИЈА!.Затворен систем – хиг

Сакате автомобил diffuser со единствена шема?Можете да ни ги испратите вашите омилени слики преку емаил, ни

【Мазна Работ】Може да настроената усвојува иновативен електричен страна систем за сечење и има resealable м

Оваа пумпа за доилки е особено погодна за мајките кои мора да се вратат на работа!.Погоден за носене град

Модел : САЛАТА2500 WContinuoМоќ : 2500 WSurge Излезна Моќност : 5000 WDC Влезен Напон : 24 V DCAC Излезен Напон : 120 V ACOutput Фрекв

Please wait...