0
clear
  • 30ml/50мл/60ml/80ml Празни Пластични Шишиња Јасно Козметички Тегли Шминка Сад се Соочуваат со Крем Примерок Тенџере Сад
  • -20%
  • -20%
30ml/50мл/60ml/80ml Празни Пластични Шишиња Јасно Козметички Тегли Шминка Сад се Соочуваат со Крем Примерок Тенџере Сад

30ml/50мл/60ml/80ml Празни Пластични Шишиња Јасно Козметички Тегли Шминка Сад се Соочуваат со Крем Примерок

DEN 46.56

Износ
Това е достапна

- Бои отстапување може да се разликуваат поради различните следење на поставувања, ве молиме љубезно ве молиме да се разбере.Храна одделение квалитет и нема хаос.Течење доказ и тесни печат : пена лагер на горниот капак создава херметички печат да се даде заштита за вашите работи кога капакот е безбедно зезнав врз сад.Нашиот тим, тегли направени од храна одделение материјал.Пена лагер на горниот капак ќе се создаде херметички печат кога ќе завртката на капакот на.Одлично за кујна, провизии, или домаќинство, да се продавница сува храна, кафе, грав, кафе во прав, сол, шеќер, путер од кикиритки, мед, џем, закуски, куче храна, десерт, козметика, , крем, занаети, итн.Спецификации : Точка име : Празни Пластични Шишиња Број на Модел : Пластични Тегла Материјал : Пластични Боја : Јасно Големина : 5 x 3.Лесни, но цврсти.Опис : ПЕТ јасно круг широк-устата пластични празни тегли козметички шминка кутија храна складирање канистер сад во тегла тенџере шише.Не грижете се дека вашата предмети ќе бидат протекоа или влажни.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Мал И Лесен : телото на преносни патување шише има едноставен дизајн и е погоден за патување.Мал и Лесен :

Професионални Случај Торба Торбичка Само Компатибилни со Fujifilm Instax Мини 11 Погодни за Било која Локација

✿погоден гледање во огледало област, патување големина компактно огледало, што е доволно да се одрази н

Капацитет : 10ml / 20 ML / 30 ML за вашиот избор.Големина : 10g : Дијаметар : 35mm (1.4"во) Х Висина : 30мм(1.2"во) 20g : Дијамета

Преносни патување големина стискаш шише е на високо квалитетни, трајни, се вклопува удобно во вашиот џе

Тип на производ : Спреј Шише.Материјал : Пластика.Боја : Спреј шише, Како што е прикажано / (Случаен Боја key

Печат во внатрешноста на капакот гарантира дека тоа нема да излегуваат во јавноста, и вие не мора да се г

Пакет : 2 парчиња.Капацитет : 50мл.Големина : 1.92" x 2.32" / 49mm x 59mm(вкупно heigh x tdiameter).Лесно да се чисти и обновлив

со Црна Tassel : Празни refillable стаклено шише парфем со црна tassel.Многу погодна за женски парфеми.Парична казн

Карактеристики : 100% Сосема нов.Предмет : Патување Складирање Торба Материјал : PE + домашно МИЛЕНИЧЕ.Боја :

Димензии : 24 х 1.5 x 30 Врамени.Подготвен да се Откажам Без Инсталација или Хардвер Потребни.Се создаде уба

Високо обновливи и може да се зависеше од безбедно да се одржи илјадници предмети дома, или работа.6" (L * W

Спецификации : Елегантен и refillable шише, совршен за патување.Совршен за чување на некои од вашето омилено

Широк Апликации : 300ml капацитет за дизајн, се обновливи, погоден за рака сапун, лосион, шампон, туш гел, ит

ЛЕСНО ДА се ПОПОЛНИ : Додадете малку по малку и зезнав капакот, а потоа го зеде надвор за да види дали цел

Please wait...