0
clear
  • uxcell Заеднички Катоден 12Pin 4 Малку 7 Сегмент 1.98 x 0.75 x 0.31 Инчен 0.55 Црвени LED Дисплеј Дигитални Цевка 5pcs
  • -20%
  • -20%
uxcell Заеднички Катоден 12Pin 4 Малку 7 Сегмент 1.98 x 0.75 x 0.31 Инчен 0.55 Црвени LED Дисплеј Дигитални Цевка 5pcs

uxcell Заеднички Катоден 12Pin 4 Малку 7 Сегмент 1.98 x 0.75 x 0.31 Инчен 0.55 Црвени LED Дисплеј Дигитални

DEN 239.76

Износ
Това е достапна

Име на производ : Дигитален LED Дисплеј Цевки; Типот : Заеднички Катоден; Модел : 5641 AH.Заеднички Катоден : 12-9-8-6; Дигитален Дисплеј : 4 Цифрен; Дигитални Број : 4 Малку 7 Сегмент; Емитуваат Боја : Црвена.Pin Број : 12; Континуирано Напред Тековната : 20m A; Просечната Напред Напон : 2 V; Потрошувачка на Енергија : 36m W.Светлосен Интензитет : 11mcd; Број Висина : 0.55 инчен; Панел Големина : 50.3 x 19 х 8мм / 1.98" x 0.75" x 0.31" (L*W*H); Вкупната Големина : 50.3 x 19 x 14.5 мм / 1.98" x 0.75" x 0.57" (L*W*H).Материјал : Пластика, Метал; Боја : Црна, Бела; Пакет Содржина : 5 x Дигитален LED Дисплеј Цевки.Користи широко во домашни апарати, инструменти, прибор и слично.specifications Product Име : Дигитален LED Дисплеј Tube Type : Заедничка Cathode Model : 5641 AHCommon Катоден : 12-9-8-6 Digital се Прикаже : 4 Digit Digital Број : 4 Малку 7 Segment Emitted Боја : Red Pin Број : 12 Continuous Напред Тековната : 20m AAverage Напред Напон : 2 VPower Потрошувачка : 36m WLuminous Интензитет : 11mcd Number Висина : 0.55 inch Panel Големина : 50.3 x 19 х 8мм / 1.98 x 0.75 x 0.31 инчен (L*W*H)Вкупна Големина : 50.3 x 19 x 14.5 мм / 1.98 x 0.75 x 0.57 инчен (L*W*H)Материјал : Пластични, Metal Color : Црна, White Package Содржина : 5 x Дигитален LED Дисплеј Цевки.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Точка Име : Push Копчето Прекинувач;Акција Тип : Lacthing Акција;Контакт Тип : НЕМА.Напон : AC 250 V / 1.5 А 125 V / 3А;Боја

✅ МУЛТИПЛИ Продадени 10 по Пакет ✅Рамо ДО РАМО Овие акрилик книга стил двојна рамки се совршени за прик

Безбедно и практично : Popsicle шише за вода со рака користите безбедна и здрава хранаодделение пластика, ко

Се носи на прст на оваа флексибилни жица серпентина напрсток има две предиво водичи за контрола на влак

ИЛУМИНАТИВНИОТ : Овој стилски круг ѕид sconce содржи две топло бела Led диоди за осветлување на вашиот патио,

Оценка : 250 VAC 15 A, 125 VAC 20 A.Контакт : Двоен скок еден фрли(DPST).Одржување тип на движење начин...

За цевки со женски теми, мерење на горниот дијаметар на нишката.КАДЕ ДА АПЛИЦИРАТЕ?Нашите Tee Цевка Адапт

ДИМЕНЗИИ : 11 х 11 во.Пакет : 6 pack јадење крпи.МАТЕРИЈАЛ : перење крпа е направен од двојноlayer кадифен ткаенин

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Повеќето од dustproof, полен, воздушни честички може да се испуштивме надвор после миење со ладна вода и може

Висок Квалитет На Супер Флексибилен Кабел.Тешки Конектори со Екстра Thich Вирус Олеснување 1 Машки и 2 Женс

Куќиште : NEMA 4 X / IP69 K.Моќ req : 100 до 240 vac (50 / 60 hz) во 0.4 макс. / 190 dc : 10.5 30 vdc 1.0 макс.Единици : фунти, килограми, унци

Убаво.Моден колокација.Исклучителна изведба.Концизни и јасни.Не е лесно да се деформира, силна тридимен

Точно, специјално развиен и компатибилен со Datalogic Memor К Направени од отпорно на гребење, високо транспар

Име На Производ : За Да Се Префрлате Прекинувач;Модел Бр : МЦ102;Номинална Напон Позиција : 2 Позиции(НА / ЗА)

Сет од 3 Постери Направени во САД.Постери се 18" x 24" во големина.Високквалитет 3 МИЛИ ламиниране за дополни

Материјали : Користење на висока густина стандардни материјали и висок квалитет, сертификација, нашите

100% Сосема Нов и Висок Квалитет 1 Тип : CJMCU3001 Одбор 2 Големина : 18mm x 18mm 3 Влез Тип : светло 4 Излезен Интерфејс

ИЗБЕГА BALM ПРОМОВИРА МИР & СПОКОЈСТВО : Идеален Медитација Помош за оние кои сметаат дека е тешко да се тр

Please wait...