0
clear
  • Нови Lon0167 Моќ Алатка Избрана Фитинзи AC 250V сигурен ефикасноста 10A Агол Мелница Switch за H-ITA-C-ЗДРАВО G10SF3(id:d39 57 f4 af8)
  • -20%
  • -20%
Нови Lon0167 Моќ Алатка Избрана Фитинзи AC 250V сигурен ефикасноста 10A Агол Мелница Switch за H-ITA-C-ЗДРАВО G10SF3(id:d39 57 f4 af8)

Нови Lon0167 Моќ Алатка Избрана Фитинзи AC 250V сигурен ефикасноста 10A Агол Мелница Switch за H-ITA-C-ЗДРАВО

DEN 165.12

Износ
Това е достапна

Овој производ (издржливи во употреба) е компатибилен со H-ITA-C-ЗДРАВО G10 SF3 (најновата технологија) агол мелница.совршена замена faultless за скршени еден.Направени од Внимателно избрани пластичен материјал во црна боја.Напон : AC севкупното 250 V, Струја : 8 A.Вкупната Големина : совршен во изработка 46 x 22 уредни 14mm x / 1.93-инчен x 0.88-инчен x 0.56-инчен(L*W*H).Совети : Поради различни монитори, снимање светлина, фактори на животната средина и други причини, постојат некои боја разлики кои постојат објективно и не може да се избегне.Но обично не влијае на користењето на производот, ако предвид овие, ве молиме да се разгледа внимателно пред да го купат.ви благодариме! 1. Овој производ е умерена цена компатибилен со H-ITA-C-ЗДРАВО G10 SF3 изработка агол мелница.2. совршена замена за препорачува скршени еден.3. Изработени од пластичен материјал во црна боја.Спецификација : Име на Производ : Агол Мелница Switch Material : Пластични, Metal Main Боја : Black Weight : 17g Voltage : AV 250 VCurrent : 8 AFit Модел : H-ITA-C-ЗДРАВО G10 SF3 Агол Grinder Overall Големина : 46 x 22 x 14mm / 1.93-инчен x 0.88-инчен x 0.56-инчен(L*W*H)Пакет Содржина : 1 x Агол Мелница Switch.

Повеќе информации

Product Name:
Angle Grinder Switch
Material:
Plastic, Metal
Main Color:
Black
Weight:
17g
Voltage:
AV 250V
Current:
8A
Fit Model:
H-ITA-C-HI G10SF3 Angle Grinder
Overall Size:
46 x 22 x 14mm / 1.93-inch x 0.88-inch x 0.56-inch(L*W*H)
Package Content:
1 x Angle Grinder Switch

Најдобрите понуди во категоријата

Внатрешниот Прирабница (2243991).Заклучување Орев Клуч (7824249).Страна Рачка (1534892).Заштитна цикцак лак штити а�

Име на производ : Бунари;Одговара за : makkita 9523 Агол Мелница.Материјал : Метал;Боја : Темно Сива, Сребрена На

Направени од висококвалитетни материјали, трајни и практични.Променете го вашиот агол мелница во burnishing

Направен од висок квалитет на задебелена челик, силен ритам и многу издржливи во употреба.Прилагодливи

Лесно да се инсталира.За Рачно Вежба Променлива Агол Мелница.Остатоци Baffles заштита на внатрешните комп�

➤【Применливи】Погоден за Големи брендови 4.5" / 5" агол мелница како Бош, Makita ,Dewalt, Kress, Милвоки.со итн...

Моќен мотор : трајни, ниско ниво на бучава, погоден за агол брусилки, лесно за ракување.Овозможи брзо мат�

За време на работата, заштитната маска на преносни мелница може да се спречи искри и метални струготини

Агол мелница има 13amp моторни рамномерна.Кочница на DEWALT агол мелница ангажира кога активирањето е пуштен

★Ние ви обезбеди разновидност на висококвалитетни производи, кои се достојни на вашата доверба и да го

RYOBI воведува ЕДЕН+ HP 18 V Компактен Brushless CutOff Алатка (Алатка Само).Моќен brushless мотор произведува до 19,500 ВРТЕ�

Одговара за бош G10 SF3 Агол Мелница.Направен од метал материјал.Надворешниот Страната Големина : 30 х 8мм /

Тежина : 45g; Модел : за makkita 9523 NB.Име на производ : Агол Мелница Фитинг Дел Поставите; Пакет Содржина : 1 x Аго�

1020 W моќни движење, висока температура отпорни на бакар емајлирани жица, антипреоптоварување, антигорењ

100% Сосема нов и Висок квалитет.Електрична Опрема & Материјали, Алатка вклучува : Рака, Алатки, Светло & Ос�

7 amp AC / DC, 12,000 вртежи во минута мотор на аголот мелница е дизајниран за побрзо материјал отстранување и по

Please wait...