0
clear
  • Utoolmart 4.5 мм Хартија Удар Вежба, Коси месо тело Шупливи Малку Алатка, за Дупка Перфоратор Удирање Машина 1Pcs
  • -20%
  • -20%
Utoolmart 4.5 мм Хартија Удар Вежба, Коси месо тело Шупливи Малку Алатка, за Дупка Перфоратор Удирање Машина 1Pcs

Utoolmart 4.5 мм Хартија Удар Вежба, Коси месо тело Шупливи Малку Алатка, за Дупка Перфоратор Удирање Машина

DEN 147.60

Износ
Това е достапна

Топлината се генерираат за време на дупчење процес. Коси месо тело (A) : се Стави на машината без завртки ( нема потреба да се зезнав).Се обрне внимание на подмачкување на удар вежба. 【Лесен За Употреба】 Документи треба да бидат ставени стан, кога удирање.Тоа е полиран, појачани на 52-55 HRC. Причините за блокадата на удар вежби : Трудови не се среди и нерамна; дихтунзи не се стави во право место или подмачкување не се доволно итн.46-inch Total Должина : 70mm / 2.; удирани со тупаници трудови не може да се удирани со тупаници постојано; Ако дупчење големина е мал, притискање род брзина треба да биде побавно; дупчење време е премногу долго; дебелината на дупчење хартија е премногу дебела. 90-степен на внатрешна chamfer отворање, добар работ острина и сила, 80% помалку отпор од традиционалните технологија, не е лесно да ги блокирате. Кога дупчење, на drilled дупки не смее да се повтори.Тоа е често восок и подмачкано (свеќа или сапун е добра замена) на сечење на работ на вежба.46-инчен; вкупна должина : 70mm / 2. 【Известување】- Ако удар е блокиран, тоа треба да се отстранат и исчистени во време и reinstalled за употреба.Погоден за обична хартија, офсет хартија, обложена хартија, маснотии филм хартија, кожа, ткаенина итн.Не е лесно да се размонтираат.【Детали за производот】- Удирање кол.18-инчен; удирање должина : 35mm / 1.Инаку, drilled дупки не може да се заоблени, а во внатрешноста на drilled дупки ќе бидат блокирани од страна на хартија за белешки.18-inch Punching Должина : 35mm / 1. 【Апликација】- Специјално користи за удирање ознаки, ѕидни календари, биро календари, сметка книги, и чанти.38-инчен; месо тело кол. Ве молиме носат работа облека и заштитни очила за да се спречи кожата и очите од тоа да биде повреден.Кога производот е ротирачкото, тоа е строго забрането, да го допре со рака.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Погоден за хартија потенки од 0.08 инчен : удар за 25 листови А4 трудови во исто време, Можете да ја користит

Име На Производ : Шупливи Дупка Удар;Материјал : Метал.Внатрешен Дијаметар : 13mm / 0.5"(0.35");Дупка Димензии(Пр

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Вклучува 10 различни големини на удар на главата за да ги задоволат вашите различните потреби.Добра остр

1 удари : 3.5 mm и 3.0 мм 2 Оваа алатка е погодна за прилепува, заковки, претходно биле вклучени, итн 3...

МАТЕРИЈАЛ : ТЕШКО ЧЕЛИК МЕТАЛ,СИЛНИ И ОСТРИ 10 PCS СО 10 РАЗЛИЧНИ ГОЛЕМИНИ : 0.5 MM,1 MM,1.5 ММ,2 MM,2,5 MM,3ММ,3.5 ММ,4 MM,5 MM,6

Удар Дупка Големина : 24mm / 0.95"(D); Вкупната Големина : 101 x 30мм / 4" x 1.2"(L*D).Вкупната Тежина : 355g; Име на Производ :

Големина : 350x215x120mm(13.77x8.46x4.72inch).Да се зајакнат големина : 110x130mm(4.33x5.11inch).Stemhole Големина : 13mm(0.51 инчен); Max прила

Прецизност Одделение Перформанси Tools.Број 1 Избор На Трговци Во Светот.Удобно Во Употреба И Квалитет Уве

Број на модел : SYK15 Употреба : Комерцијална Производство.Тип : Хидраулични Breakers.is_customized : Yes.Сертификација

Оваа триголемина накит дупка машина / перфоратор е одлична за правење на ладно конекции.Тупаници се то

Заврши Дупка (инчи) : +1 / 8 (приближни).Одблесокот Висина (инчи) : 1 / 4 (приближни).Изградба : челик.Удар и одбл

Ако имате било какви прашања во врска со користење, ОК нас ,ние ќе направиме најдобра услуга за вас.Соврш

Дупка големини одговара 18 (1.1 mm) 16 (1.4 mm) 14 (1.7 мм) и 12 (2.15 mm) мерач на жици.Тупаници се топлина третираат и со з

Убава структура, лесно да се работи, шефот ротира 360°.Шест видови на калапи : Φ22.5, Φ28.3, Φ34.6, Φ43.2, Φ49.6, Φ61.5mm з

Бренд : SHANJIU.Модел : Мал Круг Дупка Пневматски Перфоратор круг Дупка Удар Машина Примена : Пластична кеса

Цена За : Секоја Функција : Удари Дупка Големина Номинална : 0.563" Број на Пиновите : 0 содржина : Клупата Уда

Прецизност челик удар глави испорача чисти удирање во стандардот 3дупка за конфигурација.Прилагодливи

Легиран челик фалсификување, раководител борбата против термички третман за висока цврстина и добра от

Висока Цврстина и Издржливост : тест На издржливост switch континуирано се отвора и затвора десетици илјад

Можете да го замените различни глави, да ги исполни вашите различните потреби и да ви донесе повеќе пого

Проѕирен изглед може да одбегнете замор на очите поради тоа што покрива оштетување на делови од кожа со

Удар големина : 13mm (издржливи во употреба) Кол.Тешко да се најде, шупливи faultless удар во собата за прецизни

2 во 1 пневматски алатка лесно удари дупки и прирабници рабовите во лим за создавање и инсталирање на печ

Со дизајн на отпад собирање на управување,тоа се еколошки.Не се лизга метал фини линии,отворот до 3.175 мм

Please wait...