0
clear
  • uxcell Керамички Помине Вежба Битови 3/32 Инчен (парична Казна Чакал) Отстранување на доградба на Акрилни Нокти, Гел за Нокти Педикир Црвена
  • -20%
  • -20%
uxcell Керамички Помине Вежба Битови 3/32 Инчен (парична Казна Чакал) Отстранување на доградба на Акрилни Нокти, Гел за Нокти Педикир Црвена

uxcell Керамички Помине Вежба Битови 3/32 Инчен (парична Казна Чакал) Отстранување на доградба на Акрилни Нокти,

DEN 239.76

Износ
Това е достапна

Големина - Модел : LL19 , Одговара 3/32" помине вежба машина , Главата Облик : Чадор , Глава Дијаметар : 5mm , Раководител Lenth : 13.5 mm.Се вклопат за Повеќето Електрични Помине Вежба - месо тело 3/32 инчен нерѓосувачки челик месо тело со дијаметар одговара за повеќето маникир нокти E датотека машина на пазарот.Висок Квалитет - Направени од керамички.Професионални датотека вежба делови се цврсти доволно да се користи за сечење мерки за да се отстрани производот.Мулти Функции - Керамички вежба битови се применливи во ноктите вежба машина, резба, гравирање, мелење, рутирање, острење, брусење, полирање, дупчење и така натаму, погоден за природни нокти како и вештачки нокти.Широко се Користи - Здрав малку вежба е одлична алатка за сите професионални manicurist или почетник, совршен за нокти салон, салон за убавина, спа или лични нокти педикир, DIY помине уметност дома.Опис : 1.Месо тело 3/32 инчен нерѓосувачки челик месо тело со дијаметар одговара за повеќето маникир нокти E датотека машина на market2.Направени од керамички.Професионални датотека вежба делови се цврсти доволно да се користи за сечење мерки за да се отстрани product3.Керамички вежба битови се применливи во ноктите вежба машина, резба, гравирање, мелење, рутирање, острење, брусење, полирање, дупчење и така натаму, погоден за природни нокти како и вештачки nails4.Здрав малку вежба е одлична алатка за сите професионални manicurist или почетник, совршен за нокти салон, салон за убавина, спа или лични нокти педикир, DIY помине уметност дома Спецификација : месо тело Кол : 3/32"(2.3 mm)месо тело Должина : 2"(50mm)Вежба Главата Големина : 5mm x 13.5 mm/0.2" x 0.53"(D*L) Пакет Содржина : 1pcs x Керамички Помине Вежба Битови.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Безбедно и практично : Popsicle шише за вода со рака користите безбедна и здрава хранаодделение пластика, ко

Куќиште : NEMA 4 X / IP69 K.Моќ req : 100 до 240 vac (50 / 60 hz) во 0.4 макс. / 190 dc : 10.5 30 vdc 1.0 макс.Единици : фунти, килограми, унци

Tabletop Пијалаци Фармацевт.Голем Капацитет : Има 128 унци на твоите најдобрипродажба на пијалоци.Совршен за

Прецизни енергија, совршено подреден во средина со различни функции за видео, фотографија, и електронск

Двојно пена еднострано лента : овие круг леплива лепило за монтажа снимката е направена на ЕВА пена, без

ИЛУМИНАТИВНИОТ : Овој стилски круг ѕид sconce содржи две топло бела Led диоди за осветлување на вашиот патио,

денот на благодарноста грб затворање.Забелешка : Големината работи мали,ве Молиме проверете ја големин

100% Сосема Нов и Висок Квалитет 1 Тип : CJMCU3001 Одбор 2 Големина : 18mm x 18mm 3 Влез Тип : светло 4 Излезен Интерфејс

Материјали : Користење на висока густина стандардни материјали и висок квалитет, сертификација, нашите

14 инчен лаптоп торба е направен од висок квалитет на Neoprene материјал, водоотпорен и издржливи.На рамо, ра

АА ПРО ADERER ОРТОДОНТСКИ PLIER СТОМАТОЛОШКИ 3 ВИЛИЦИ PRONG PLIER ЖИЦА СВИТКУВАЊЕ ИНСТРУМЕНТИ.НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК,

Оперативен Притисок : 0~10.2 kgf / cm2 (0~1.0 Mpa).Негативниот Притисок : 750mmhg (10 Torr).Температурата на работа Опсег : 0~6

Совршена декорација : Овие ѓубре лименки се дадени во интересен, трендовски и симпатична стилови и бои,и

Средниот слој : Скриени слој на абсорбента микрофибер (исто како 6r soakers).Совршена големина : 24 во x 15 во s кр

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Виткање Дизајн Со прилепува во 4 краишта за да се направи тоа е лесно да се свитка и се одвиваат и пак ста

[BPAБесплатен Материјал] 100% BPAfree и phthalateбесплатно, направени од нетоксични TRITAN материјал, па вие и вашите д

Висок Квалитет На Супер Флексибилен Кабел.Тешки Конектори со Екстра Thich Вирус Олеснување...

Оценка : 250 VAC 15 A, 125 VAC 20 A.Контакт : Двоен скок еден фрли(DPST).Одржување тип на движење начин 4 Завртка термин

Повеќето од dustproof, полен, воздушни честички може да се испуштивме надвор после миење со ладна вода и може

страница и изберете chat (Чет Услуги на Клиентите.Заштита : примарна и секундарна windings се тесно врзан, со д

Висока цврстина, висока отпорност на абење, висока цврстина и висока затегнувачка цврстина, особено пог

Испраќа Видео Сигнали низ Компонента Видео Приклучоци.Insignia Компонентен Видео Кабел Испрати Видео Сигн

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те

ИЗГЛЕД : форма на капакот и висината клип е уникатен и симпатична, кој носи повеќе да се забавуваат на ва

5 V Работен напон : 4 360степен omnidirectional omnidirectional, антишум, може да се користи како компјутер снимање уред.Ви

ДИМЕНЗИИ : 11 х 11 во.Пакет : 6 pack јадење крпи.МАТЕРИЈАЛ : перење крпа е направен од двојноlayer кадифен ткаенин

Убава НИ Морнарица USS Пиемонт АД17 colorized злато позлатен предизвик паричка.Оваа ставка го прави голем коле

Please wait...