0
clear
  • Медиокритет Писоар Тоалет Бебе Момче Писоар Шише Погодно Нема Истекување за Патување
  • -20%
  • -20%
Медиокритет Писоар Тоалет Бебе Момче Писоар Шише Погодно Нема Истекување за Патување

Медиокритет Писоар Тоалет Бебе Момче Писоар Шише Погодно Нема Истекување за Патување

DEN 393.36

Износ
Това е достапна

ПРЕНОСНИ : Писоар медиокритет е лесен и пренослив, може да се носат во торба, кошница, количка кошница.ГОЛЕМ ВОЛУМЕН : Голем волумен од 600 мл е доволно за 2 3 пати на бебе момче урина излез.КВАЛИТЕТ ПО ПРОДАЖБАТА на УСЛУГАТА :Ние сме посветени на обезбедување на добра писоар медиокритет и добра услуга за секој клиент, Ако имате било какви прашања,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за решение.ИЗДРЖЛИВИ : Писоар тоалет не е протекување на урината, кои се отпорни да падне и супер издржлив да ја користите.ПРЕНОСНИ ПИШАМ ШИШЕ : Дали во супермаркет, болница, автопат, парк, музичките продавници, автомобил, авион или било какви други јавни места медиокритет е да се користи за да се спречи бебе од peeing на нивните панталони, писоар тоалет е компактен, лесен, и лесно да се носат со вас во движење.Функција : 1. Удобен писоар тенџере, може да се користи при патување или кога појдовните.2. Нема истекување на урина, отпорни да падне и супер издржлив да ја користите.3. Лесен и пренослив, може да се носат во торба, кошница, количка кошница.4. Горните и долните рабови на инка се дизајнирани со запечатување прстени.5. Голем волумен на 600 мл е доволно за 2 3 пати на бебе момче урина излез.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Бебе Момче Писоар Bottle Material : Polypropylene Capacity : 600ml Пакет Листа : 1 x Portable Urinal Шише .

Повеќе информации

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Baby Boy Urinal Bottle
Material:
Polypropylene
Capacity:
600ml
Package List:
1 x PortableUrinal Bottle  :

Најдобрите понуди во категоријата

Користете возраст : 6 месеци6 години.Производ материјал : ПП, СТП.PP материјал, не содржат BPA и phthalate соли, Ек

Постојат повеќе не се лизга силиконски ленти на дното, што ги прави стабилни и за бебињата да оди во тоал

Важна алатка за обука на вашето бебе да се оди во тоалет, удобен и практичен.СТП перница поддршка, удобно

Име : Деца тоалет.Големина : 24*28.8*20cm.PP материјал површината мат.Главната структура е задебелена, на дното

Една во тоалет за обука седиште и еден чекор столица.Не нервира и лизгање благодарение на антилизга сис�

Материјал : Еколошки PP материјал.Применливи возраст : 6 месеци6 години.Имајќи тежина : 50 KG.Детален дизајн �

【Трајни & Преносни】 : Направен од висок квалитет на трајни пластичен материјал.Лесни, преносливи, лесно

Мека Тоалетна Седиште : Изработени од Екопријателски PP материјал и ПВЦ / СТП перница, е мека и мазна за да

3 ФУНКЦИИ ВО 1 : Ова медиокритет обука седиште за момчиња и девојки е направен да им служи на три функции п

Тоа не заземаат простор и е повеќе погодно за транспорт и складирање.Тоа исто така може да се користи ка�

【ПОГОДНО & КОРИСНА】 Збунувачки за вашето дете сакате да пишам / poo и тешко да се најде тоалет, кога на пат

СУПЕРИОРЕН КВАЛИТЕТ : Оваа смешна кафе кригла е изградена од stoneware керамички, машина за миење на садови и

★Со backrest и контрола се справува задржи вашето дете сигурно на тоалет без страв од паѓање во ★Против про

Производ материјал : ПП.Таа донесува 5ниво на заштита на животната средина ПП материјал, мат ефект со пол

Пакување од 1 Бебе Постер Водоотпорен Со Сјај Ламинат За Сјајна & Долготрајни.Совршен Ѕид Оркестарот Атр

Кога бебето е дефекација во тоалет, мајката треба да го поттикне да му каже дека тоа е точно во соодветно

Материјал : ПП материјал.Примена : 14 години.На здрав PP и ABS материјали се распоредуваат со 6 засилен колон�

● Облик е симпатична, привлекување на децата внимание и што го прави полесно да се развива добри навики.

Горенаведените податоци за повикување само.44 фунти); шест не се лизга токи, стабилна, без одред, посигурн

На писоар седиште е лесно да се инсталира и расклопување, и може да се compactly укината веднаш до ѕидот, кога

Материјал : ПП.Тоа е одбрано од висококвалитетни pp материјали, не содржи bisphenol A и phthalates, е безбедна и нето

Мал и лесен, одлична за патување, кампување, особено за долг пат на патот патување.Боја : Жолта.Дијаметар

Име : писоар за деца.Материјал : ПП.Големина на : 26.5 * 19.5 * 35.5 cm Дизајн на мозоци цевка, во внатрешноста на ка

На врвот е направен од меки силиконски материјал, кој е невкусна и помеки.На lordosis дека не истури урина се

Име : Деца тоалет.Материјал : ПП, СТП.Големина на : 36.2*27.3 * 30.5 cm Висока цврстина, висока текстура, долготрај�

Please wait...