0
clear
  • DYNWAVE Десктоп Организатор DIY Мултифункционален Home Office Канцелариски Датотека за Складирање Лента
  • -20%
  • -20%
DYNWAVE Десктоп Организатор DIY Мултифункционален Home Office Канцелариски Датотека за Складирање Лента

DYNWAVE Десктоп Организатор DIY Мултифункционален Home Office Канцелариски Датотека за Складирање Лента

DEN 240.00

Износ
Това е достапна

Стабилна Издржливи : Изработени од Еко-пријателски дрво, доаѓа со торба на гума бендови за двојно прицврстување, додадете повеќе стабилност да стојат на биро.Креативен Дизајн : Мулти-функционални DIY дрвени десктоп организатор/File Полици, да ви помогне да се организираме на биро gadgets, и неподвижна чиста и уредна.02inch Package Вклучува : 1 Парче Биро Организатор (се Соберат со себе)Забелешка : 1.Лесно да се Соберат : Брз и соберат, направете свој десктоп организатор и да уживате во забавата на DIY.; сортирање пенкала, калкулатори, staplers, лепливи белешки, козметика и други мали додатоци, да ги задржи вашиот десктоп предмети во рамките лесно се, добар помошник за секојдневниот живот.Опис : - Креативен Дизајн : Мулти-функционални DIY дрвени десктоп организатор/File Полици, да ви помогне да се организираме на биро gadgets, и неподвижна чиста и уредна - Широка Примена : Погоден за собирање на А4 хартија документи, папки датотека, книги, списанија, тетратки, писма, Цд-а, итн.; сортирање пенкала, калкулатори, staplers, лепливи белешки, козметика и други мали додатоци, да ги задржи вашиот десктоп предмети во рамките лесно се, добар помошник за секојдневниот живот - Стабилен и Издржливи : Изработени од Еко-пријателски дрво, доаѓа со торба на гума бендови за двојно прицврстување, додадете повеќе стабилност, да се стои на биро - Лесно да се Соберат : Брз и соберат, направете свој десктоп организатор и да уживате во забавата на DIY. Ве молиме оставете малку грешка поради прирачник за мерење. Ви посакувам прекрасен on-line шопинг!. - Чување & Организирање : Одлична за десктоп организирање, кажете збогум на вашиот хаос биро, најдобар избор за дома канцеларија, ви обезбеди уредно environment Specification : - Материјал : Fibreboard Size Табела : Големина : 39x29x28 CM/15. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Повеќе информации

- Material:
Fibreboard
Size Chart:
Size:
39x29x28CM/15.35x11.42x11.02inch
Package Includes:
1 Piece Desk Organizer (Assemble by yourself) :
1. Please allow slightly error due to manual measurement. :
2. Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. :
3. Wish you a wonderful on-line shopping! :

Најдобрите понуди во категоријата

НулаДоказ патентиран филм Воена Одделение.Доживотна Гаранција.Без додаден рефус ја Подобрува зафат.Н

Мазна површина Функционална.Единственото нешто што треба да се направи е да се исчисти екранот темелно

Надворешниот Caliper Се Користи За Мерење На Надворешниот Пречник На Цилиндерот Или Должината На Објектот.

3 слоеви на дизајн, ви помага да ја организирате вашите слики уредно.Изработени од дрвен материјал, eyсеч

Дел Број : DSE9130 Тип Име : Нови 12 Volt 5 Amp Компактен Полначи Информации За Батеријата.Компатибилен Со Длабоко

Рачен вентил е направено од алуминиум кој е отпорен на притисок и експлозија.Со долг животен век и обезб

✅ ВИСОКА ПОЛОВИНАТА & СТОМАК КОНТРОЛА Тренингот Legging ЈогаПанталони Жените е Дебела Руно Наредени Leggings

[Совршено се Вклопуваат] Само Компатибилни со i Phone 12 Про Max 6.7 инчен (2020 Порака) [Вграден Екран Заштитник] Д

сакаме да ви помогне да се направи нешто, само кажи ми вашиот нешто во врска со оваа точка ЕДНОСТАВНОСТ 02

Ги исполнува МИЛИSTD810 F, Метод 512.Со литиум батерија и изборни шлем планината.Една година ограничена гара

* Item Материјал : Памук+Мрежа Item Боја : Црна / Црвена / Бела / Сина (Како Слики Show) Ставка Опис : стегачи за рак

Храбар и експресивен icicle злато метал заврши.Intel Core i58265u Процесор (6 M Кеш, до 3 9 GHz) 15 6" FHD широк приказ на екр

Преинсталиран водоотпорен гумена заптивка.Компатибилен со i Phone XR (Dual SIM Верзија).Тоа се користи за да го

Сопствени дизајниран за вашиот уред.Лесна инсталација ткаенина за Чистење вклучени.Штити од прашина, sm

Спектакуларни Осветлување : Ова вдлабнати retrofit вградна светилка со мазна трим создава совршено топло и

Спецификација : Дизајн на тема : џокер љубовник Стил : Standup торбичка Материјал : Премиум mylar и metalized Ал фоли

Леќа Материјал : Оптичко Стакло.Рамка Материјал : Супер светло Алуминиум.Компатибилен за DJI Mavic 3 и за DJI Mav

На здрав Оксфорд материјал е многу издржлив и да дише.На две врати погоре и погоре брзо може да се земе о

Објектот Пакет Висина : 0.25 Инчи.Објектот Пакет Должина : 4.0 Инчи.Објектот Пакет Ширина : 6.5 Инчи.Тип На Про

Цинк легура со тешки хром позлатен заврши.Вклучува три завртки за приложување.Завртки се хром позлатен

Секој Flex Shield екран заштитник не е само внимателно дизајнирани, но, исто така, ласерски сече за прецизно и

Автомобил Задното Седиште Безбедност Видите Огледало Бебе Задниот Дел Свртен Автомобил Внатрешни Рабо

Материјал : Високо квалитетна ABS пластика, одлична ефикасност и издржливост.Делукс Моделирани Поздравн

Орхидеи плус блум бустер ѓубриво.Нејзините содржи висока содржина на фосфор и се користи за да се потти

Топлина Притиснете Мат за Лесно Притиснете, исто така, совршен за притискање на шиење проекти.Оваа подл

Вертикална челик вртливата главата на завртката : одлична за род виси на pitched zpurlin 18Мерач на 16Мерач.XПРИТ

【ГОЛЕМ КРУГ СКЛАДИРАЊЕ КОШНИЦА】Дијаметар 20in X Висина 14in, storsge кошеви совршен за играчка,перници, ќебиња

Совршен Камериер Божиќ Украс за вашиот дрво.Керамички украс со 1 еднострани дизајн.Гланц за живописни с

DC Famale 5.5x2.1mm џек до 12 Приклучоци / Конектори со 2 Машки да Машки Кабли : 5.5 X2.1mm до 5.5 X2.1mm, USB 2.0 до 5.5 X2.1mm за Лап

Номинална должина : 6,0Инчен 304 Ss нерѓосувачки челик жица mesh медиуми.Произведени во сад.Пакет Димензии : 7.0

Please wait...