0
clear
  • Grneric Benliu Мрежа Перење Торба Џамбо Нето-со Трајни Саќе Мрежа-Патент за Заклучување се Мијат Организатор Торба за Машина за Перење 1 Buc
  • -20%
  • -20%
Grneric Benliu Мрежа Перење Торба Џамбо Нето-со Трајни Саќе Мрежа-Патент за Заклучување се Мијат Организатор Торба за Машина за Перење 1 Buc

Grneric Benliu Мрежа Перење Торба Џамбо Нето-со Трајни Саќе Мрежа-Патент за Заклучување се Мијат Организатор

DEN 143.76

Износ
Това е достапна

Материјал: мрежа миење кесички се направени од дебел полиестер, тие се обезбеди силна слој на заштита за вашата рака мие облеката во машина за перење, да ги задржи вашите облека навремено слободни и не се деформирани.Да зачувате простор : Нашата мрежа кеси се добри помагала за вашата.Тие се свитка уредно и се вклопуваат и во некоја фиока и заземаат речиси и да нема простор на сите.Multifunctiona: Идеални за организирање на вашата облека кога пакување за патување.Обновливи и Најдобро за вашиот миење заштитник,Специјално дизајнирани за перење голема големина кревет linings, нежен капути, јакни, џемпери, фармерки и домашно милениче ќебе.Големина : 23x23inch (L*W). 100% ГАРАНЦИЈА за квалитет - веруваме дека нашите високо-квалитетен производ ќе се донесе нашите клиенти целосна сатисфакција.Цел на нашите премиум перење торба сега, Лесно шопинг.Новата функција за перење торба.Тоа никогаш не било полесно да се организирате вашата торба.Тоа е основна алатка за чување и сушење по перење.Со нашите уникатни карактеристики како и високо-квалитетни материјали, тоа нè прави само избор за вашиот долготрајни премија за перење торба.тие се спречи вашите џемпери, градници delicates, долна облека, knits, долна облека, чорапи, блузи, трикотаж, activewear и бебе облека од snagging во машина за перење и фен.За лесно групирање и сортирање ,Нема повеќе да се грижите за губење на вашиот чорапи, ракавици или долна облека пред или после миење и сушење.Перење совети: се Сеќавам да навивам патент се повлечат во внатрешноста на еластична покривка да се спречи торба од отворањето, додека за миење или фен и ве молам не ставајте премногу облека во торба за перење, 2/3 од стандарден капацитет е соодветно.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Големина : 49x40.5x30 cm / 19.3x11.8x15.9, голем капацитет може да се одржи за 60 L облека, исто така, може да се користи з

полиестер 【Совршен За постелнина, ватенка,завеса 1L ; За зимско палто, windbreaker 1M ; За џемпери, панталони 1S ;

Различни стилови може да се прилагоди, верувам дека нашите производи може да додадете задоволство во ва

【Складирање】Димензии : 19.3x11.8x15.9 inchs.Околу 60 L.Голем дијаметар што е погодно за вчитување облека деца' игр

Оксфорд ткаенина.Она што можам да добијам?Ќе имаат една големина на перење торба е 16.5 x 17.3 инчен / 42 x 44 cm.Г

Големина : 15 x 11 x 9.5 инч.Материјал : Направен од 300 DPE обвивка,надворешните Платно материјал, мека и дише.Фу

Производ Перформанси Со Користење На Полиестер Материјал, Дебела И НосатОтпорни, Оксфорд Ткаенина, Тоа

МУЛТИОДБЕРЕТЕ PRINT : дизајн на облека попречи е модерен и стилски.ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : Памук и лен материја

Оксфорд ткаенина.Она што можам да добијам?Ќе имаат една големина на перење торба е 16.5 x 17.3 инчен / 42 x 44 cm.Г

【ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ】Оваа перење торба мерки 14.Засилен иглички се дадени на секоја заеднички да се осигур

Голема Меморија : Голем капацитет 51 L.Тоа може да декорирате вашиот дом кога ноќта на вештерките / благод

Дизајн : Функционална Убава Домашна Décor.Може Да Се Сместат Облека, Играчки, Книги, Итн.Додаток Структура

Со мека трајни рачка за лесно носење;.МУЛТИЦЕЛ : совршен дом од суштинско значење за перење и комунални с

XL Перење Торба 36" x 18".Носат до 4 носивост на перење со една посета.Голем мрежа торба со пролетта клип за в

1 Материјал : Полиестер ткаенини се користи 2 Environmental заштита : силна мрежа перење торба е направена од ек

Чувајте вашиот ранец, куфер и багаж организиран со користење на овие нето кеси за вашата облека.Нето тор

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Drawstring затворање.Совршен мрежа торба з

7 inch Package вклучува : 2 x Чисти алишта bags Warm белешки : ве Молиме овозможи мала големина грешки поради прирачн

Сет од 4 Различни Големина Перење Кеси.Вклучени 1 Екстра Големи грубата мрежа торба парична Казна во пот

【Перење Кошница Квалитет】 : Ова перење кошница е направен од висококвалитетни материјали, издржливи и

Please wait...