0
clear
  • ASICS на Жените Гел-Квантна 360 4 Трчање
  • -20%
  • -20%
ASICS на Жените Гел-Квантна 360 4 Трчање

ASICS на Жените Гел-Квантна 360 4 Трчање

DEN 1672.80

Износ
Това е достапна

Револуционерна нов преземе во врска незаменлива тркач, на ГЕЛ-Квантна 360 4 дава премија перформанси и екстремна издржливост.Cushioned со 360 степени на нашиот потпис ГЕЛ технологија, овој чевли обезбедува одговорно, пролет-натоварени возење дека не се откажете.Новото ткиво горниот го опкружува ногата со лесни удобност и заклучени-надолу поддршка, додека на индивидуализира претходно биле вклучени дозволи за персоналните, сигурно одговара.Подготвени, сет, се КАНДИДИРА.Тежина : 10.55. Пета Висина : 21mm.Forefoot Висина : 11mm.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Гумен ѓон.Материјал : Гумен ѓон + мрежа горниот.Лесни, атлетик mesh ткаенини горниот намалува stuffiness и ви др�

Увезени.Добиете Удобно : Нашиот бренднови Altra ЕГО MAX midsole пена што е луксузен и светлина.Останете Фокусир�

100% текстил и синтетички.Увезени.Гумен ѓон.Тежина : 7.8 унци (големина 9).climachill помага да се задржи кул со ак�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Гумен ѓон.Под Оклоп е мисија е да се на

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Гумен ѓон.Nike Air Max 2090 комбинира минатот

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Rearfoot ГЕЛ технологија амортизирање си�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Гумен ѓон.Иконскиот Nike Air Зум Pegasе во т�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Синтетички.Увезени.Синтетички еди�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Синтетичкиимрежа.ткаенина единствен�

Поврзана мрежа горниот, гумен ѓон.Увезени.Гумен ѓон.Дише Поврзана горниот и Лесни Гумен Ѓон.Фино stitched за

Topo е највисок достапен капка ви овозможува да пристапите природни работи со повеќе подпета амортизирањ

Гумен ѓон.Спортски чевли.Дише ткаенина горниот.Nike Air Амортизирање.Најк има комбинација на две генерации

100% Текстил и Синтетички.Увезени.Синтетички единствена.Зголемете е најмногу одговора амортизирање неко

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Кожа и Синтетички.Увезени.Гумен ѓо�

[УДОБНО И СИГУРНО ОДГОВАРА] : Ова Гроздобер рамен карактеристики класична балерина стил на дизајн,на Пло

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Гумен ѓон.TRUFUSE midsole амортизирање е ком�

100% Текстил.Увезени.Гумен ѓон.Вратило мерки околу ниско врвот од лак.НЕУТРАЛЕН : За тркачите кои имаат по�

Направени во САД или Увезуваат.Синтетички единствена.adidas женска Работи Чевли.Вашиот најактивните дена

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Гумен ѓон.Под Оклоп е мисија е да се на

100% Текстилни Синтетика.Увезени.Синтетички единствена.Вратило мерки околу ниско врвот од лак.adidas квалит

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.ткаениниисинтетички.Синтетички един�

50% Синтетички, 50% Мрежа.Увезени.Гумен ѓон.Конструиран поврзана горниот.Целосна должина Плоча со отстран�

Please wait...