0
clear
  • YA OTTA PIÑATA Виножито Магаре Piñata 19 x 14 x 6 1/4
  • -20%
  • -20%
YA OTTA PIÑATA Виножито Магаре Piñata 19 x 14 x 6 1/4

YA OTTA PIÑATA Виножито Магаре Piñata 19 x 14 x 6 1/4

DEN 491.76

Износ
Това е достапна

Тоа е fiesta време!Вашата партија гости ќе line up за пукнатина во овој колоритен piñata; Обликувани како традиционална Мексиканска магаре во виножито ленти на ткиво хартија.Овој среќен burro е 19" високи од 14" долго преку 6 1/4" широк и да се држи до 2 килограми слатки и третира (се продава одделно); Бидете внимателни да не преполнување.Лесно да се пополни, едноставно да се погледне за налепница што означува локација на отворањето; Откако исполнет, висат оваа piñata од изградена во пластични циклус на врвот.Partygoers ќе имаат експлозијата преземање на се врти, се обидува да биста ја отвори со piñata лилјак (се продава одделно).Фрли ја заврши fiesta со нашата комплетна палета на тематските партија материјали, вклучувајќи ја и декорација, услуги, плочи, салфети и повеќе (се продава одделно). ¡Que comience la fiesta!Оваа виножито магаре piñata е 19" високи од 14" долго преку 6 1/4" широк, кој класичен Мексиканската магаре дизајн опфатени во шарени ткиво хартија.Едноставно се откажам од изградена во пластични јамка, и да стои назад!Гостите може секој да ги преземат нивните пак, занишан далеку во овој среќен малку burro во надеж дека ќе се објават до 2 килограми награди и слатки сте сместени во внатрешноста (лилјак и piñata додатен се продава одделно).Оваа piñata прави забава централен активност за Cinco de Mayo, Божиќ или роденден страни.Исто така, прави одличен придружник за dj-и.ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : ГУШЕЊЕ ХАЗАРД - Мали делови.Не е за деца под 3 години.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Рачно изработени се Повлече Конците Piñata направени од рециклиран картон.Големина е од 10" x 10" x 10".Има Приб�

Висок Квалитет, единствена партија награда и подеднакво интересна декорација.Секој Piñata мерки 4 x 7.Обезб

Рачно изработени на Традиционален удри со стап piñata направени од рециклиран картон.Големина е 24" Високи

Многу погоден за играње во празник партии, роденден и фестивал или прослава.Тоа може да биде исполнет со

РОДЕНДЕН PIÑATA : Пополнете мини еднорог piñata со бонбони, мини играчки, и confetti и се кршат нив отворено да изн

Божиќ Дедо Мраз piñata реквизити Смешно и око фаќање на дизајн ќе биде фаворит за деца од сите возрасти и �

1914 е традиционален хексадецимален и контра wargame дека обидите да се симулира отворање фази на втората св�

Мали Piñata Пица Партија Резерви (16.5 X 13.5 3 Во) Портокалова Хартија 1 X Пица Партија Материјали : Импресионира

Еднорог тема : Ова piñata е забавно, шарени и симпатична, совршен за да го прослават со уникатен еднорог тем

1ви Роденден Декорација : Ова број 1 piñata е одлично за вашето дете е првиот роденден на партијата; направе�

Голем Број Екранот.Различно обоени.Одлично за двојно цифрен број екранот на колачи.Совршен за третиот р

7ми Роденден Материјали : Овој број piñata ќе ги импресионира вашите гости со свечена тема и забавно партиј

Едно парче на дрвени piñata стап 36" долго.Традиционален стил со шарени палачинка хартија работ текот на па

Рачно изработени на Традиционален удри со стап piñata направени од рециклиран картон.Има Прибл...

Пакетот Вклучува : 1 парче партија се повлече piñata и може да се одржи до 2 кг.на кенди и корист (се продава о

Еден Пар СКЕЛЕТ ДЕКОРАЦИЈА Скелети со прецизно врежан, го симулира реалниот гаден скелет.Таа е составе�

Пакетот вклучува 1 Шарени Бул Piñata која додава забава и возбуда во вашата партија.Се одликува со преголе�

Сината Lucha Кралот Piñata мерки 17 инчи висок од 11 инчи, широк од 7 инчи длабоки.Совршен piñata за земјите аспира�

Рачно изработени на Традиционален Piñata направени од рециклиран картон.Големина е 23" Високи 4" Длабоко.Им�

Рачно изработени на Традиционален Piñata направени од рециклиран картон.Големина е 23" Високи 4" Длабоко.Им�

Please wait...