0
clear
  • JHBNOIUKJS Преносни Нано Лицето Магла Овлажнител за Смирување и Хидратантен Сува Лицето Кожата, USB Полнење Мали Рачни Лицето Sprayer Steamer за Патување
  • -20%
  • -20%
JHBNOIUKJS Преносни Нано Лицето Магла Овлажнител за Смирување и Хидратантен Сува Лицето Кожата, USB Полнење Мали Рачни Лицето Sprayer Steamer за Патување

JHBNOIUKJS Преносни Нано Лицето Магла Овлажнител за Смирување и Хидратантен Сува Лицето Кожата, USB Полнење

DEN 1615.20

Износ
Това е достапна

Чист кислород и активни хранливи материи може да се вбризгува во кожата и се апсорбира од страна на клетки на кожата.Ова е одличен подарок за семејство или пријатели.0 LPMUses : кожата beautification, навлажнувачки, чистење на пори, смалување на фини линии, итн.Спецификација : Материјал : ABS+PCCharging време : 3 часа (при полнење, индикаторот менувачот, и индикатор светлината е секогаш зелена кога целосно наполнета)Користење време : на првиот степен на пренос може да се користи за околу 50 минути, на вториот степен на пренос може да се користи за околу 35 minutes Charging интерфејс : ТИП-CBattery капацитет : 1500m Ah Charging напон : 5 VWorking напон : 3. ❤ Преносни и USB полнење : мали и лесно да се чисти, тоа не заземаат простор и може да се користи во секое време.Должина на кабелот за напојување : 50cm±2cm Package Содржина : Домаќин *1 Spray пиштол*1 Nutrition тава*2(10ml,20ml)кабелот за Напојување*1.Тоа е добро дизајниран, прекрасен изглед, корисна функција, која е најдобри роденденски подарок за девојки и жени.Користете место : дом, салон за убавина, итн. ❤ Совршен подарок : На кислород atomizer е погодна за лична нега на кожата, шминка уметници, manicurists, tattooists, фризери и сликари.На база на вода течности како што е суштината, тонери и astringent може да се распрска за брзо atomize суштината и промовирање на кожата апсорпција.

Повеќе информации

Material:
ABS+PC
Charging time:
3 hours (when charging, the indicator light flashes, and the indicator light is always green when fully charged)
Use time:
the first gear can be used for about 50 minutes, the second gear can be used for about 35 minutes
Charging interface:
TYPE-C
Battery capacity:
1500mAh
Charging voltage:
5V
Working voltage:
3.7V
Rated power:
5-10W
Gear position:
two gears adjustable
Pressure:
125-140KPa
Flow rate:
7.0LPM
Uses:
skin beautification, moisturizing, cleansing pores, diminishing fine lines, etc.
Use place:
home, beauty salon, etc.
Power cord length:
50cm±2cm
Package Content:
Host *1 :
Spray gun*1 :
Nutrition pot*2(10ml,20ml) :
Power cord*1 :

Најдобрите понуди во категоријата

Имајте на ум : Вие треба да притиснете на прекинувачот еднаш на секои две hours Package вклучени:1 x Овлажнител

Ароматерапијата способност кертриџ.Акција на лицето пареа ви овозможува да се отвори порите и чисти ни

На рака магла sprayer карактеристики 9ml супер капацитет на резервоарот за вода и USB полнење, со што се овозмо

Обезбедува подобра навлажнувачки ефект, ја прави кожата мазна и еластична, помага да се отстрани keratin, м

Деликатна спреј молекулите на водата, тивко уживајте кул и нетопење на шминка на природата, но, исто так

Јас ќе се реши за вас како е можно поскоро.На овлажнител не само што не е сакан од жените, исто така, беше

Мерки на претпазливост : 1.Име на производ : Нано двојнодупка спреј вода обновување instrument Spray топлина : ла

За Нега на кожата : Рачни вода спреј кислород инјектор транспортира вода преку посебна техника е да се с

Така што нема да има вода во чашата Пареа може да помогне порите поднесе оставка на toxin, може да омекне бр

Употреба на високопритисок на воздухот пумпа технологија, тоа може да се извлече дел на кислород во воз

Тоа може да се произведуваат најдобрите магла во 30 секунди и гарантира дека тоа нема да го уништи шминка

Многу удобен за носење и да го користите, ќе достоен за тоа!Карактеристики : Длабоко чистење, нежна кожа,

2 глави меур дизајн : мал меур има функција за чистење на коса фоликул, отстранете ја cutin, масти, црна глав

Функција : Навлажнувачки, Хидратантен Капацитетот на Батеријата : 1200m Ah Напојување : DC 3.7 V Полнење : USB Chagrin

Лицето Steamer и Зголемувачот Светилка ●Професионална Топла Лицето Steamer ●Нерѓосувачки челик топлинска це

Користење Време : 4~8 H.Име на производ : Xiao Meng милениче спреј вода обновување инструмент.Производ Големин

Само две капки на суштината може да се испрскаат по целото лице производи за нега на кожата, подобра упо

Да ви помогне пот и затоа помогне да се отстранат токсините Придавам влогови на вашата кожа и unclogs порит

★Повеќе намени : идеален лупа за прикажување на детали во книги, мали печати весници, списанија, мапи, ел

На 100m L резервоарот за вода е доволно за steamer да се кандидира за околу 15mins, кој дава детален Влага за вашат

Самозаштита дизајн, моќта ќе автоматско исклучување кога излезе од водата.Прилагодлива висина и пареа

ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА.Пополнете мали розова вода контејнер со дестилирана вода само и место назад во steamer.Пр

97 инчен Капацитет на Резервоар : 30ml / 1oz Магла Честички : 0.Уживајте во лицето сауна во канцеларија, на лет

Навлажнувачки, без шминка, светлина и лесно да се користи за околу 20 минути, континуирано хидратантен за

USB полнење на Лицето Steamer е лесно да се користат, за задоволување на секојдневните потреби.Мини лицето stea

Please wait...