0
clear
  • Јасно Винил Складирање Кеси 15x18x2 Инчен, Сет од 5, АК Пластика со AntiqueKitchen
  • -20%
  • -20%
Јасно Винил Складирање Кеси 15x18x2 Инчен, Сет од 5, АК Пластика со AntiqueKitchen

Јасно Винил Складирање Кеси 15x18x2 Инчен, Сет од 5, АК Пластика со AntiqueKitchen

DEN 430.80

Износ
Това е достапна

ОДЛИЧЕН ПРОИЗВОД ДИЗАЈН и VISIBILITY – за транспарентна дизајн на производот овозможува лесно видливост на сите зачувани ставки.Можете лесно може да се повторна употреба на нашите кеси повеќе пати!Овие складирање кеси дојде во повеќе големини и количини за да ги исполни сите ваши организација и storageneeds.Ве молиме имајте во предвид на многу големиот број на позитивни компанија и производ повратни информации.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Вакуум пакети ви помогне да ги зачувате далеку вашата облека, палта, перници, ќебиња, итн.Овие вакуум про

Drawstring Дизајн : во Споредба со плакарот се движат поле, drawstring на врвот на облека шкафче може да се поправи

4 Пакет за Обновливи Воздух Тесни Торби 4 Џамбо Големина Вакуум Складирање Торби; Чувајте се далеку ваше�

Пакет на Вакуум Складирање Кеси 4 Долго (53x27.6 во) + 6 Супер Џамбо Коцка (40x28x18x18 во) + 10 Удобно Палецот Клип за

На глуварче pendant дава сосема уникатен изглед.Уникатен Дизајн го прави charmer и привлечни.Натпреварот со со

Ова е многу убава подарок, без разлика дали тоа е за жена, блиски пријатели или вашите сопствени.Овие едн

Идеален простор за вашиот дом : лесензакористење складирање кеси за чување и заштита на облека и предме�

Производителот гаранција може да не се применува.Заштедува до 75 % на просторот.Со вакуум торба со израза

Едноставно користење на подготви string да се печат торба и чување на сето она што треба да остане организи

◆Вакуум складирање кеси се вклучени : 711 различни големини простор saver кеси за повеќе големини на предме

13 прегради / пошта w / две (2) патентите.Вграденво рачки.Направени од издржлив и премиум квалитет најлон 100

★Обезбедува внимателен и внимателен дизајн за вашите станбени и комерцијални апликации.Ние сме посвет

Моден мејсон тегла облик дизајн, заштита на свежината на разни закуски.Двојно запечатување дизајн, обез

Добра водоотпорен запечатување, оксидација отпор.Печат секоја торба, едноставно чувајте го објектот на

, можете да ја намалуваат количината на просторот за складирање се потребни за овие предмети со користе�

Please wait...