0
clear
  • Сомот Eyelash Продолжување Шампон и Четка - 1.69 fl.оз - 50мл - Eyelid Пенење Чистење - се Мијат за Екстензии и Физички удари со камшик – Чувствителни формула - Paraben и Сулфат Слоб?
  • -20%
  • -20%
Сомот Eyelash Продолжување Шампон и Четка - 1.69 fl.оз - 50мл - Eyelid Пенење Чистење - се Мијат за Екстензии и Физички удари со камшик – Чувствителни формула - Paraben и Сулфат Слоб?

Сомот Eyelash Продолжување Шампон и Четка - 1.69 fl.оз - 50мл - Eyelid Пенење Чистење - се Мијат за Екстензии

DEN 739.20

Износ
Това е достапна

HOME и САЛОН USE - безбедно и лесно да се користи доаѓа со корисна 1.Нашата премиум комплет вклучува пенење lash шампон и четка за чистење.ЗА ПОСИЛНА & ПОЗДРАВ ПРИРОДНИ ТРЕПКИТЕ се Одликува со ботаничка растителни екстракти, докажано да се подобри губење на текстурата и спречува кршење - велат здраво да се посилно, поздраво природни удари со камшик!Сите наши производи се вегетаријанци пријателски и ние не тестираат на животни!ПОДОЛГО ТРАЕЊЕ LASH ПРОДОЛЖУВАЊЕ Валкани трепките можат да бидат штетни за вашето драгоцено eyelash extensions.Продолжи животот на вашиот трепките денес со нашите eyelash продолжување шампон!СОВРШЕН ЗА LASH УМЕТНИЦИ & LASH КЛИЕНТИ ги Користат дома помеѓу lash состаноци за да се осигура дека вашиот трепките остане чист & здрави.НЕЖНО LASH ПЕНА ПРОТИВАЛЕРГИСКИ ФОРМУЛА СО СУПЕРИОРЕН ЧИСТЕЊЕ МОЌ Нашето нежно eyelash продолжување препарати за чистење се совршени за осетливи очи!Ослободени од алкохол, paraben, сулфат и други груби хемикалии!Тоа ја храни & хидрати вашиот трепките додека ефикасно отстранување на нечистотија, масло и направи-up остатоци во исто време.Единица брои тип : Fl Мл.Ако сте lash уметник, ова lash мијат е одлично да го користите како ваш пред-третман lash очисти!НАСОКИ Тресат добро пред употреба.СОМОТ НЕЖНО ЧИСТЕЊЕ - Многу нежна, лесни и масло слободни формула кои ефикасно се отстрани око и eyelid се направи копија и да не ослабне lash продолжување обврзници.Се применува за чистење на вашиот трепките, кои работат во надолен движење ( да се избегне страна-на-страна движења ).Со чисти раце нанесете мала количина на шампон за нежно чистење со четка.Нежно исушете со lint-слободен крпа пред четкање трепките назад на своето место со маскара стапче.Користи вода за нежно миење на чистење надвор. 100% ПАРИ за враќање - ако не сте 100% задоволни, само нас контакт и ние ќе го прават нашите најдобри за вас.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Сосема нов Бренд Нови JCB BACKHOE / LOADALL TRUNNION СОБРАНИЕТО КОМПЛЕТ, ПОСТАВУВАЊЕ НА 4 ПАРЧИЊА (JCB Дел Бр 453 / 30401 ИЛИ

ВИОЛЕТОВИ бои за вашиот дом décor.Европски квалитет, фини детали, и шарени дизајн.СЕМЕЈСТВОнаправени од м

Добредојдовте на нашиот шопската посакуваме пријатен шопинг искуство!Нашите производи се целосно тест

*КУПИ СЕГА ОГРАНИЧЕНИ РЕЗЕРВИ*.●Да се разгледа добивање еден за секој автомобил, за патување, и резервни

【Пакетот вклучува】 : 16x20 инчен платно, смола кристал монистра, самолепливи платно, пластичен послужавн

НОВИОТ ДИЗАЈН : 4 слот мултиброд дијамант слика или beading послужавник.тоа има коцки дека за 2.45 инчи широка

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема

Заврши фолија сликарство поставите дава изглед на насликаните стакло.Изградена на квалитетот уметник

ПЛАТНО : Мерки околу 15 x 13 инчи, вклучувајќи 1.5 инчен граница.ДИЗАЈН : Stitchable област мерки околу 12 x 10 инчи.Бо

Не грижете се за недостиг на дијаманти, имаме зголемен бројот на дијаманти од 30%, така што почетници, ист

Фантазијата и Магија.Дама.Луѓе.Тече Tresses 2 DIY Beading Комплет Количество на монистра : 7613 Количество на бои : 9

Уметноста резерви во оваа уметност сликарство поставени се изработени од еколошки материјали.Голем бр

Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, ве молиме побарај

Добредојдовте на нашиот шопската посакуваме пријатен шопинг искуство!Нашите производи се целосно тест

USB ТипC е назад компатибилен●Како да знам кој USB конектор за кабел или купување?Обидувајќи се визуелно д

【Богата Содржина】 : На акрилна боја сет содржи : 12 бои на акрилна боја, 8 четки, 6 8x10 платно панели, 1 Пласт

Во однос на големината, ве молиме овозможи разликата на 12 cm поради прирачник за мерење, ви благодариме!С

Капа ' n Кука пет пламен совет за лемење до 1Инчен бакар цевкиU Патент Бр 4,191,333.Облека, вклучува солиден мо

●Солидна Автомобил Врската го прават овој апарат совршен за двете патни и складирање КУПИ СЕГА ОГРАНИЧ

Идеален за топење свеќа восок.57 инчен; Капацитет : 4 OZPackage : 1 x Мешавина со Долга Рачка (1000ml)1 x Spoon100 x Свеќа Wic

Карактеристики : Интимни и безбеден дизајн, со високо рефлективна рефлексивни ленти за да се спречи ноќ

Целосна Вежба Дијамант Сликарство DIY 5 D дијамант сликарство е дизајниран со целосна вежба дијаманти за

Преносни Крик СПС0104 Моделирани Полимер Ранец е дизајниран да се вклопуваат СПС0102 Моделирани Транспорт

Please wait...