0
clear
  • КООРДИНАТОР Високо Зголемување Двоглед Возрасни HD Двоглед Воен Двоглед Децата Двоглед се Погодна за Отворен Концерт на Гледање
  • -20%
  • -20%
КООРДИНАТОР Високо Зголемување Двоглед Возрасни HD Двоглед Воен Двоглед Децата Двоглед се Погодна за Отворен Концерт на Гледање

КООРДИНАТОР Високо Зголемување Двоглед Возрасни HD Двоглед Воен Двоглед Децата Двоглед се Погодна за Отворен

DEN 895.20

Износ
Това е достапна

1-Водоотпорен/отпорност : Целосно затворени за да се спречи метални тела, вода, прашина и метални прачки од запишување. 2 со Висока резолуција двојна леќи оптимизиран од страна на избраниот стакло леќи обезбеди одлична резолуција, намалување на хроматските аберации, и да се обезбеди одлична боја верност, edge транспарентност и светлина. 3-Двоен слој стакло : висока резолуција портрети, висока резолуција на објектите во аглите, леќи, високо-квалитетни двоен слој стакло, двојно-layer огледало стакло погоден за сува амбиентална светлина, за да ги видите тајна очила повеќе од јасно.Ми се може. 4-Воена двоен слој стакло : воена стандард, што се применува, отпорност, отпорност на влага, висока температура отпор. 5-Совршен двоглед за птицата гледа, концерт лов и спортски настани, двоглед со прилагодливи око чаши.Резолуција : 4*30 Function тип : Обични telescope Structure : Binoculars Model : Прилагодено на децата телескоп 37 Instrument зголемување : 4 times Packing број : 24 Exit ученик растојание : 30 Exit ученик дијаметар : 30 Field на гледање : 30 Specification : розова, сина, жолта, каки, виолетова, црвена, тифани сина.

Повеќе информации

pink, blue, yellow, khaki, purple, red, tiffany blue :

Најдобрите понуди во категоријата

★Авијација магнезиум легура огледало ★Направени на висока јачина алуминиум, тоа е издржлив, shockproof и от

Производителот гаранција може да не се применува 8x зголемување со ЕД стакло да се направи најмногу на у

Висок квалитет оптика леќа со сина филм обложени се на детските очи, што може да се види јасно со одлична

Ултракомпактен покрив призмата оптички дизајн заврши во природна гума оклоп.Азот водоотпорен изградба

ВРВНИ АМЕРИКАНСКИ ОПТИКА ИНЖЕНЕРИНГ : Овие 10x50 моќен двоглед ви обезбеди со мултиобложени Б.К.7 призмата

Magnacraft 10x25 Двоглед функција брилијантен, дисторзијаслободен слики, дури и при слаба светлина во зора или

20x50 Двоглед за Возрасни HD Професионални Двоглед за Лов на Патување Птица Гледа Stargazing КонцертиBAK4 Призма

HD Леќи и Ba K4 призми произведуваат поостри слики и раб до раб јасност.Лесни на 24 3 унци, лесно да се земе по

Одличен избор за вашите деца.Лесен и мали димензии, лесна за носење и употреба.Направени од високо квали

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

Biспектар сликата фузија и објект нагласи (детали подобрување и целна признавање).Избор на топлинска вид

Производ 1 : Зголемување x Цел : 8 x 25 millimeter.Производ 1 : Ba K 4 призми за светли, јасни, остри гледање.Производ 1

Сосема нов и висок квалитет.Едноставен и практичен, лесен за инсталација.Целосен Метал текстура, Трајни

❤【Основни информации】Зголемување : 3 x 2.Мултицел погоден за туризам, големи концерти, фудбалски игри, ra

· Чекор 4 : се Наведнуваат на двоглед, додека не може да се добие еден кружен видите.Контактирајте не доко

Античкиот Месинг Гроздобер Привлечен Заврши Децата Образование Играчка & Алатка.Вистинска Кожа На Врат

Ергономски рака зафат е особено за малку раце, што е удобен и лесен за држење.Еден прилагодливи knob е лесе

На 18x50 Е двоглед функција на водаотпорни, шокотпорни гумена облога за nonslip зафат и подобра издржливост.С

висока прецизност дизајн на monocular ласерски rangefinder може да се реализира highdefinition слики и донесе повеќе удо

Bak4 Покривот Призми.Целосно Мултиобложени Оптика.Водоотпорен, Магла Доказ и Dustproof.Гумени Оклопи.Пресврт

Објективот опфаќа може да биде прикачен на барел и окуларот ги покрива со рака, така што тие не мора да б

Einfache Fokussierung : können Sie ден mittleren Fokusknopf des kompakten Fernglases verstellen, um eine klarere Sicht zu erhalten.Anwendung : Geeignet für Vogelbeobachtung, Jagd, Wande

Солиден и Компактен Дизајн : На Сваровски 8x25 CL Џеб Двоглед функција одличен оптички квалитет во компакт

Зголемување : 7 X.Функција тип : Државни телескоп.Поле на гледање : 119m / 1000m.Цел дијаметар : 61mm.Окулар дијаме

10 X 25 зум двоглед.Црвено мембрана целосно обложени оптика за зголемување на осветленоста.Преносни димен

Please wait...