0
clear
  • Prepac Тенок Мултимедијални Кула За Чување Кабинет, Црна
  • -20%
  • -20%
Prepac Тенок Мултимедијални Кула За Чување Кабинет, Црна

Prepac Тенок Мултимедијални Кула За Чување Кабинет, Црна

DEN 1136.88

Износ
Това е достапна

Прилагодливи полиците.Изградена од висок квалитет laminated composite шумата.Собранието Е Потребно.Димензии : 13"W x 51"H x 8.75"D. Полица димензии-8.25 W x 4.5 D инчи.Капацитет : 160 Цд-а, 65 Двд-а, 120 Blu-Ray дискови, 40 VHS касети или било која комбинација од него.Овој уредни и компактен мултимедијални складирање кула е идеална за мали колекции или ограничени простори.Целосно прилагодливи полиците може да се постави на било која позиција да се приспособат на вашата колекција и да се обезбеди целосна флексибилност за идни промени.Блузи и основи се направени од профилирани МЕДИЈАПАН и бази се зголемени за дополнителна стабилност.Овие популарни медиуми за складирање на производи се дизајнирани да се приспособат на било која комбинација на медиуми во вашата колекција.Целосно прилагодливи полиците и хоризонтална складирање овозможува лесно сортирање, пополнување и повторно полнење на вашата колекција како што расте.Блузи и основи се направени од профилирани МЕДИЈАПАН и бази се зголемени за дополнителна стабилност.Бродовите се Подготвени да се Соберат, вклучува настава книшка за лесно собрание и има 5-годишната производителот е ограничена гаранција на делови.Произведени во Канада и ги исполнува сите Северна Америка стандарди за безбедност.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Димензии : 19.На количка за дизајн овозможува да бидат поставени по желба, без разлика дали тоа е под крев�

Висока цврстина, висока отпорност на абење, висока цврстина и висока затегнувачка цврстина, особено пог

Оценка : 250 VAC 15 A, 125 VAC 20 A.Контакт : Двоен скок еден фрли(DPST).Одржување тип на движење начин 4 Завртка термин�

✅ МУЛТИПЛИ Продадени 10 по Пакет ✅Рамо ДО РАМО Овие акрилик книга стил двојна рамки се совршени за прик

Име на производ : Дигитален LED Дисплеј Цевки; Типот : Заеднички Катоден; Модел : 5641 AH.Заеднички Катоден : 1298

Tekswamp далечински карактеристики удобен, лесно да се постигне копчиња во компактен, правоаголни тело, пог

Безбедно и практично : Popsicle шише за вода со рака користите безбедна и здрава хранаодделение пластика, ко

БРЕНД : Meerkatt (Пакет 10) 3 / 4" Мини Круг Пушеле Леќа Килибар LED.Водоотпорен, Шок Доказ, Прашина Доказ.ГАРАНЦИЈ�

Сопствени дизајниран за вашиот уред.Лесна инсталација ткаенина за Чистење вклучени.Штити од прашина, sm

За цевки со женски теми, мерење на горниот дијаметар на нишката.КАДЕ ДА АПЛИЦИРАТЕ?Нашите Tee Цевка Адапт�

Прецизни енергија, совршено подреден во средина со различни функции за видео, фотографија, и електронск

5 V Работен напон : 4 360степен omnidirectional omnidirectional, антишум, може да се користи како компјутер снимање уред.Ви�

Оперативен Притисок : 0~10.2 kgf / cm2 (0~1.0 Mpa).Негативниот Притисок : 750mmhg (10 Torr).Температурата на работа Опсег : 0~6

Двојно пена еднострано лента : овие круг леплива лепило за монтажа снимката е направена на ЕВА пена, без�

14 инчен лаптоп торба е направен од висок квалитет на Neoprene материјал, водоотпорен и издржливи.На рамо, ра�

100% Сосема Нов и Висок Квалитет 1 Тип : CJMCU3001 Одбор 2 Големина : 18mm x 18mm 3 Влез Тип : светло 4 Излезен Интерфејс

ИЗГЛЕД : форма на капакот и висината клип е уникатен и симпатична, кој носи повеќе да се забавуваат на ва�

*квалитетни материјали : направен од висококвалитетна ABS, нетоксични и невкусна, цврсти и издржливи...

Се носи на прст на оваа флексибилни жица серпентина напрсток има две предиво водичи за контрола на влак�

страница и изберете chat (Чет Услуги на Клиентите.Заштита : примарна и секундарна windings се тесно врзан, со д�

Куќиште : NEMA 4 X / IP69 K.Моќ req : 100 до 240 vac (50 / 60 hz) во 0.4 макс. / 190 dc : 10.5 30 vdc 1.0 макс.Единици : фунти, килограми, унци

Средниот слој : Скриени слој на абсорбента микрофибер (исто како 6r soakers).Совршена големина : 24 во x 15 во s кр

MagnoliaГроздобер кавга хартија цутот на црешни.Дајте му на вашиот хартија занаети и повеќе убави димензио�

Повеќето од dustproof, полен, воздушни честички може да се испуштивме надвор после миење со ладна вода и може

Единствена скала структура , тоа може да отвори повеќе Отворот.тоа не може да биде скршен лесно.8 зачекор

Висока цврстина, висока отпорност на абење, висока цврстина и висока затегнувачка цврстина, особено пог

Ги вклучува следните Озборн Удар Колекции од Jackson Lea : 47541, 47543, 47545 Чекори 1 Алуминиум, Бакар, Никел, Калај, З

ИЗБЕГА BALM ПРОМОВИРА МИР & СПОКОЈСТВО : Идеален Медитација Помош за оние кои сметаат дека е тешко да се тр

Совршена декорација : Овие ѓубре лименки се дадени во интересен, трендовски и симпатична стилови и бои,и

Please wait...