0
clear
  • SKREOJF 4 инчен менгеме на назад Вилици Универзална Мека Заменик Вилици Влошки Опфаќа, Мулти-Цел Заштитник за Било какви Метални Заменик,2 Парчиња,Сребро.
  • -20%
  • -20%
SKREOJF 4 инчен менгеме на назад Вилици Универзална Мека Заменик Вилици Влошки Опфаќа, Мулти-Цел Заштитник за Било какви Метални Заменик,2 Парчиња,Сребро.

SKREOJF 4 инчен менгеме на назад Вилици Универзална Мека Заменик Вилици Влошки Опфаќа, Мулти-Цел Заштитник

DEN 1876.32

Износ
Това е достапна

Алуминиум менгеме на назад Вилици ќе не discolour или остави какви било траги на работни парчиња.совршен за сите видови на продавница, занает, накит, и gunsmithing проекти.Одлична за одржување на дрво, метал, пластика.совршен за сите видови на продавница, занает, накит, и gunsmithing проекти.Алуминиум 4 инчен менгеме на назад Вилици може да се користи на било кој метал менгеме на назад за задржување на дрво, метал, пластика, цевки, навој предмети безбедно да се заштити производот рамни или круг.боја : Сребрена + black Material : Алуминиум легура + rubbersize : Должина : 10cm Package Содржина : 1 постави * менгеме на назад Вилици Covers Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени. Ве молиме дозволено 1-3мм разлики поради прирачник за мерење, ви благодариме!2.Магнетното менгеме на назад и Вилиците се високо компатибилни со различни vises, вклучувајќи менгеме на назад блок, вежба притиснете менгеме на назад, месинг чекан, стеги, клупа менгеме на назад, мелница стеги и така натаму. Поради разликата помеѓу различни монитори, ве молиме да се разбере дека на сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Материјал : алуминиум легура.Здрав и светлина.Алуминиум легура умре кастинг, трајни, мала тежина.Агли : 90

Workbench vises.Прецизност vises се излиени од висок напон, блискуgrained фрлија челик.Пролетнатоварени топката аре�

Материјал : Гума.Едната страна има Vобликува бразди во хоризонтална насока,од друга страна има Vобликува

Вилицата ширина : 2 инчи.Вилицата отворање : 23 / 8 инчи.Грлото длабочина : 1 инч.Паралелизам : 0.0004 инчи.Squareness

Овој вид на машина може да се широко се користи на многу видови на метални работи како што се заварување,

2" Sine менгеме на назад со 25 / 8" Отворањето Појачани и земјата.обезбедува толеранција на .0004" за двете парал

Сите Може Да Се Следат На Превозот.TRUSCO ●Должина x W x H (мм) : 255 x 221 x 80●Отворање Ширина (мм) : 151●Отворањ�

→ Алатка носителот тип 3.175, Ладење тип (внатрешни ладење / надворешно ладење) 3175 → Сечење дијаметар (mm) 3175

Соодветна монтажа плоча исто така, мора да се користи за да се прилагодат на единица обновен во менгеме �

ГОЛЕМ НАКОВАЛНАТА РАБОТА ПОВРШИНА : За формирањето и обликувањето на материјали.ИДЕАЛЕН за ПОЗИЦИОНИРА

Мала ТЕЖИНА : На менгеме на назад вшмукување чаша е лесен, кој е лесно да се носат.ДРЖЕТЕ се ЦВРСТО : компа

Одлична мазност и долг живот.Плочата е направен од висок квалитет на алуминиум легура, со добра отпорно�

Добра Цврстина Челик Материјал : Направен од челик материјал, висока цврстина и долг животен век.Нуди Уб

2" / 50 MM СУПЕР ПРЕЦИЗНОСТ ВРТЛИВАТА БАЗА МАШИНА ЗАМЕНИК МЕЛНИЧКАТА ИНЖЕНЕРИНГ 2" / 50 MM СУПЕР ПРЕЦИЗНОСТ В

Произведени од изберете алатка челик, овие цврсти sine vises се целосно појачани (5560 HRC) и зацврстен, монтиран

Магнетни поддршка работи со целосна должина на капа за да се безбедно на обврзници на vies вилица.Пакет Ди

Еден 25 квадратни дупка drawplate дека мерките околу 6"(152 mm) долги.Еден 20 квадратни дупка drawplate дека мерките ок�

На менгеме на назад може да ротира 360 степени, може да се заклучи за повеќе удобен операција.песна, не заг

Поправи или Поддршка, Кога Затегнување : специјално дизајнирани V облик на површината и работ може да се

Идеален за утовар и истовар вилушка камион батерии.Карактеристики на ролери платформа за лесно батериј

СО ЗАВРТУВАЊЕ БАЗА : Капкафалсификувани, бескрајно променлива ротација помеѓу 0 и 360 степени.Позиција lock

Предмет : Филтер за Воздух, За Употреба Со Grainger Реден Број : 44 X166, 44 X181, 44 X183, 44 X143, 44 Z097, За Употреба Со Mfr.Бро�

V Обликот ЖлебовиСо специјално дизајнирани V обликот на површината и edge, тоа може да се поправи и да се за

Please wait...