0
clear
  • uxcell Керамички Помине Вежба Битови 3/32 Инчен (4X Крупни - XXXXC) Електрични Нокти Датотека Малку за Педикир Маникир
  • -20%
  • -20%
uxcell Керамички Помине Вежба Битови 3/32 Инчен (4X Крупни - XXXXC) Електрични Нокти Датотека Малку за Педикир Маникир

uxcell Керамички Помине Вежба Битови 3/32 Инчен (4X Крупни - XXXXC) Електрични Нокти Датотека Малку за Педикир

DEN 239.76

Износ
Това е достапна

Големина - Модел : LL44 , Одговара 3/32" помине вежба машина , Главата Облик : Големи Барел , Глава Дијаметар : 6.7 мм , Раководител Lenth : 13.8 mm.Се вклопат за Повеќето Електрични Помине Вежба - месо тело 3/32 инчен нерѓосувачки челик месо тело со дијаметар одговара за повеќето маникир нокти E датотека машина на пазарот.Висок Квалитет - Направени од керамички.Професионални датотека вежба делови се цврсти доволно да се користи за сечење мерки за да се отстрани производот.Мулти Функции - Керамички вежба битови се применливи во ноктите вежба машина, резба, гравирање, мелење, рутирање, острење, брусење, полирање, дупчење и така натаму, погоден за природни нокти како и вештачки нокти.Широко се Користи - Здрав малку вежба е одлична алатка за сите професионални manicurist или почетник, совршен за нокти салон, салон за убавина, спа или лични нокти педикир, DIY помине уметност дома.Опис : 1.Месо тело 3/32 инчен нерѓосувачки челик месо тело со дијаметар одговара за повеќето маникир нокти E датотека машина на market2.Направени од керамички.Професионални датотека вежба делови се цврсти доволно да се користи за сечење мерки за да се отстрани product3.Керамички вежба битови се применливи во ноктите вежба машина, резба, гравирање, мелење, рутирање, острење, брусење, полирање, дупчење и така натаму, погоден за природни нокти како и вештачки nails4.Здрав малку вежба е одлична алатка за сите професионални manicurist или почетник, совршен за нокти салон, салон за убавина, спа или лични нокти педикир, DIY помине уметност дома Спецификација : месо тело Кол : 3/32"(2.3 mm)месо тело Должина : 1.56"(39.7 mm)Вежба Главата Големина : 6.8 mm x 13.8 mm/0.27" x 0.54"(D*L) Пакет Содржина : 1pcs x Керамички Помине Вежба Битови.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Други : Трактор, Багер, Dozer, Патот ролери, Кран, Оган мотор, Harvester, Жито вежба, Спасување возилото, Кампувањ

Убаво.Моден колокација.Исклучителна изведба.Концизни и јасни.Не е лесно да се деформира, силна тридимен

Прилагодливи полиците.Изградена од висок квалитет laminated composite шумата.Собранието Е Потребно.Димензии : 13"

Ги вклучува следните Озборн Удар Колекции од Jackson Lea : 47541, 47543, 47545 Чекори 1 Алуминиум, Бакар, Никел, Калај, З

5 V Работен напон : 4 360степен omnidirectional omnidirectional, антишум, може да се користи како компјутер снимање уред.Ви

Виткање Дизајн Со прилепува во 4 краишта за да се направи тоа е лесно да се свитка и се одвиваат и пак ста

Оперативен Притисок : 0~10.2 kgf / cm2 (0~1.0 Mpa).Негативниот Притисок : 750mmhg (10 Torr).Температурата на работа Опсег : 0~6

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

✅ МУЛТИПЛИ Продадени 10 по Пакет ✅Рамо ДО РАМО Овие акрилик книга стил двојна рамки се совршени за прик

Име на производ : Дигитален LED Дисплеј Цевки; Типот : Заеднички Катоден; Модел : 5641 AH.Заеднички Катоден : 1298

Куќиште : NEMA 4 X / IP69 K.Моќ req : 100 до 240 vac (50 / 60 hz) во 0.4 макс. / 190 dc : 10.5 30 vdc 1.0 макс.Единици : фунти, килограми, унци

Гума затка има одлична отпорност на топлина, студ отпор, dielectric отпор, озонската отпор.Овој кат џек прикл

MagnoliaГроздобер кавга хартија цутот на црешни.Дајте му на вашиот хартија занаети и повеќе убави димензио

Совршена декорација : Овие ѓубре лименки се дадени во интересен, трендовски и симпатична стилови и бои,и

Сет од 3 Постери Направени во САД.Постери се 18" x 24" во големина.Високквалитет 3 МИЛИ ламиниране за дополни

Висока цврстина, висока отпорност на абење, висока цврстина и висока затегнувачка цврстина, особено пог

Прецизни енергија, совршено подреден во средина со различни функции за видео, фотографија, и електронск

АА ПРО ADERER ОРТОДОНТСКИ PLIER СТОМАТОЛОШКИ 3 ВИЛИЦИ PRONG PLIER ЖИЦА СВИТКУВАЊЕ ИНСТРУМЕНТИ.НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК,

Сопствени дизајниран за вашиот уред.Лесна инсталација ткаенина за Чистење вклучени.Штити од прашина, sm

денот на благодарноста грб затворање.Забелешка : Големината работи мали,ве Молиме проверете ја големин

*квалитетни материјали : направен од висококвалитетна ABS, нетоксични и невкусна, цврсти и издржливи...

Димензии : 19.На количка за дизајн овозможува да бидат поставени по желба, без разлика дали тоа е под крев

Двојно пена еднострано лента : овие круг леплива лепило за монтажа снимката е направена на ЕВА пена, без

Tekswamp далечински карактеристики удобен, лесно да се постигне копчиња во компактен, правоаголни тело, пог

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те

14 инчен лаптоп торба е направен од висок квалитет на Neoprene материјал, водоотпорен и издржливи.На рамо, ра

Please wait...