0
clear
  • Берберот Четка за Чистење, Густа Текстура Лесно за Чување Бричење Сапун Сад за Пријатели
  • -20%
  • -20%
Берберот Четка за Чистење, Густа Текстура Лесно за Чување Бричење Сапун Сад за Пријатели

Берберот Четка за Чистење, Густа Текстура Лесно за Чување Бричење Сапун Сад за Пријатели

DEN 2256.00

Износ
Това е достапна

Мазната површина на сад ви дава луксузен квалитет и е лесно да се чисти.Овој сет за бричење алатка е совршено луксузни подароци за семејството и пријателите.На бричење садот е изработен од ABS, со светли изглед, густа текстура, со висок квалитет и не е лесно да се скрши.На четка за бричење haie е многу густа, и тоа е мека и нежна на вашата кожа.Производот е мал и лесен за чување, погоден за домови и берберот продавници.Функција : 1. Мазната површина на сад ви дава луксузен квалитет и е лесно да се чисти.2. На бричење садот е изработен од ABS, со светли изглед, густа текстура, со висок квалитет и не е лесно да се скрши.3. На четка за бричење haie е многу густа, и тоа е мека и нежна на вашата кожа.4. Производот е мал и лесен за чување, погоден за домови и берберот продавници.5. Овој сет за бричење алатка е совршено луксузни подароци за семејството и пријателите.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Бричење Брада Set Shaving Сад Материјал : ABSShaving Четка Материјал : ABS, Nylon Size : Прибл. 11cm/4.33 во 8.3 cm/3.27 во, 3.5 cm/1.38 in Package Листа : 1 x Shaving Bowl1 x Бричење Brush Note : дозволете малку грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Солидна бричење сапун од најдобрите квалитет.Tripleмелени за profuseness на пенливата.Спакувани се во атрактив�

Бричење Сапун.Рачно изработени во САД.Сало Основа.Нашите Шерлок мирис, е инспириран од ликот донесе на ж

За нормална кожа.Тешко бричење сапун да се користат со четка за бричење.Изработени со највисок квалитет

На четка за бричење haie е многу густа, и тоа е мека и нежна на вашата кожа.Мазната површина на сад ви дава л

Please wait...