0
clear
  • Голф Бања Пешкир Заврши со Сува Коса, Туш Капа, Прилагодлив Затворање Туш Облека,Брзо Сушење за Спа,Плажа,Туш
  • -20%
  • -20%
Голф Бања Пешкир Заврши со Сува Коса, Туш Капа, Прилагодлив Затворање Туш Облека,Брзо Сушење за Спа,Плажа,Туш

Голф Бања Пешкир Заврши со Сува Коса, Туш Капа, Прилагодлив Затворање Туш Облека,Брзо Сушење за Спа,Плажа,Туш

DEN 2284.80

Износ
Това е достапна

Сет вклучува : 1 Бања пешкир : 31.9 инчен, и 1 Сува Коса Капа Беа 25,5 X 9.На крпа и завиткајте е убав подарок за пријател или семејство што го сакаш.Силна широк & долго велкро гарантира заврши никогаш не се лизга или паѓа надвор.Потоа, како што минуваше времето, станува помек и поудобно.Карактеристики : - Направени од Високо-одделение корални руно ткаенина, лесна и мека, може да се апсорбираат вода брзо - Супер абсорбента и ултра лесен - Една големина одговара на повеќето,4 прилагодливи копче затворање, магија налепница и еластична врвот.Оваа спа поставите станува помек секој пат кога тоа е машина измиени.Еко-пријателски Печатење Ние ги користиме реактивен технологија на печатење до боја на крпи. - Не носат крзно,не исчезнат,мека и дише - Лесно да се земе и исклучување со велкро прицврстување - Машина Перат,ја Собори или Висат Сува.ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ : машина перат/рака мие и сува.Уживајте во пријатна момент cuddled во овој заврши.МАТЕРИЈАЛ - Корални Руно Направени од полиестер.Безбедна : Силна велкро затворање & трајни еластичен еластична бенд за прилагодливи и удобно се вклопуваат.6"(25*65 CM) 1 Headband : 5.ИДЕАЛЕН ПОДАРОЦИ - Ова заврши бања пешкир поставува е практичен подарок за жените, девојка, или девојка на прилики за спа,патување, плажа, туш,салата,ученичкиот дом на Божиќ,денот на Благодарноста,Нова година, за Денот на Вљубените подароци.Мека,дише,удобно ,абсорбента и не падне, без оштетување на косата и кожата-пријателски.3 ПАРЧЕ КРПА SET - Оваа група вклучува 1 bathrobe крпа 59 X 31.Со прилагодливи Лепенка и еластична ремени за која било големина.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Висококвалитетни материјали изработени од полиестер влакна и PEVA ткаенина, еколошки, меки, кожнипријате

Можете да носат капа на целиот ден, без чувство на непријатност и не чувствувајќи потреба да се поправи

Туш Капа Е Дизајниран Стилски И Убави,И Внатрешноста Е Изработена Од Мек Пвц Материјал,Со Што Ќе Направи

Идеален за kinki на вашите пријатели, колеги.На еластична бенд и рака да може лесно да се носат и одговараа

Висок квалитет : ова расположливиот не ткаени шапка се направени од квалитетен материјал, нема чуден ми

Доаѓа со исклучителна подароци кутија за пакување, сладок подарок за вашата сопруга, мајка, пријателка

Копче затворање.Она што ќе добиете : пакетот доаѓа со 6 парчиња на вратоврска назад капи со копчиња и пан

Карактеристики : Направени од Високоодделение корални руно ткаенина, лесна и мека, може да се апсорбира

Тоа Е безбедно Вашиот Капа Останува Чиста И Свежа.Практично, Убаво Туш Капа Кога Ќе Сакате Да Се Задржи

Ние посветена на 100% задоволството на нашите клиенти.7"(15*22 CM) Топло answer : ___________________________ Note : вистинска б

Ззп може да се задржи на чело на чиста и сува по долго време работи.По долго ден на грижа за другите луѓе,

Една Капа дела како различни шапка, тоа може да се користи како готвач шапка, медицинска сестра шапка, ст

Силна широк & долго велкро гарантира заврши никогаш не се лизга или паѓа надвор.Уживајте во пријатна мом

Прилагодливи тајназад капи се направени на квалитет на ткаенина, дише, пријатен на вашата кожа, лесно да

5" x 60"(80*150 CM) 1 Сува Коса Капа : 9.HFRSтечност за намалување на системот може да се направи подобро постојан

Прилагодливи тајназад капи се направени на квалитет на ткаенина, дише, пријатен на вашата кожа, лесно да

【 ТУШ КАПА ГОЛЕМИНА】Дијаметар 10.6"(27cm) ,Има добра еластичност и одговара на сите глава големини.Погоден

Тоа е многу удобен за носење.Добро Stitched Еластична и Течењедоказ Дизајн : На ластичињата се stitched во прави

100% Смола.Сина ombre и сребрени шари разликуваат Avanti Дома Сина Лагуна Колекција ткиво капак.Дома на суета, в

надворешниот памук,внатрешниот сатен.Тока затворање ☞【ПРЕМИУМ ТКАЕНИНА】 : Нашите големи сатеннареде

На крпа и завиткајте е убав подарок за пријател или семејство што го сакаш.На реактивна печати зелена и

Мултифункционален : Дали Сте За Капење, Чистење, Готвење Или Лицето Третман, Туш Капа Може Да Ја Заштити

Please wait...