0
clear
  • Timberline - 3/8 Дијаметар. Чекан Drilll 6 Долго (610-118)
  • -20%
  • -20%
Timberline - 3/8 Дијаметар. Чекан Drilll 6 Долго (610-118)

Timberline - 3/8 Дијаметар. Чекан Drilll 6 Долго (610-118)

DEN 72.24

Износ
Това е достапна

Посветеност за постојано обезбедување на највисок квалитет.Решенија за производителите, fabricators, екранот и кабинетот се професионалци.U.S.А.Корпоративното седиште и магацин, кој се наоѓа во Њујорк.Посветеност да им понуди на највисок постојан квалитет и иновативни производи.Индустриски одделение.U.S.А.Корпоративното седиште и магацин, кој се наоѓа во Њујорк, посветеност за постојано обезбедување на највисок квалитет и посветеност да им понуди на највисок постојан квалитет и иновативни производи, решенија за производителите, fabricators, екранот и кабинетот се професионалци, индустриски одделение алатки.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

33 Парче Сет со 1 / 2" Намалена месо тело Вежба Битови.Ефикасни во дупчење тешки, висока затегнувачка цврст

Стандард Геометрија Вежби Цврсти Карбид.DC150 Изврши солидна карбид вежба без внатрешни coolant.Одделение : W

Вежба Малку Групирање : Вежба Малку, Flute Должина : 2 во, Вежба Малку Големина : 7 / 32 во.Механика Должина Вежб

Кливленд C00902 Jobber Вежба Малку Сет 29 Парчиња КОЧАН.Пареа Стапица, Макс.Оперативен PSI 15 psi, Макс.Темп 450 Степ

Вкупна Должина : 6.29" (160mm) Се препорачува за употреба со corded високи вртежи во минута вежби Голем дијамет

Материјал : High Speed Челик.Премиум high speed челик за издржливост на дупчење во тешки материјали.Заострените в

ИМЕ на ПРОИЗВОД Пресврт Вежба Малку.МАТЕРИЈАЛ High Speed Челик 4241 ПАРАМЕТАР Малку Дијаметар : 13mm / 0.51";Сечењ

Серија / Листа SD230 A, Вежба Малку Големина на (mm) 10.00, Вежба Малку Големина (Децимална Инчи) 0.3937, Вежба Малку

Квалитетот ХСС М2 обезбедува нагло и брзо извршување на било каков материјал за чистење на резултатите.M

Highspeed челик алатки се добри за повеќето општа намена апликации, нуди комбинација на цврстина и жилавост

Прецизност Пресврт jobber должина вежба битови.Ударна поента е стандард 118 Степен точка.Калај (титаниум ни

Материјал :На PCB Вежба Делови се направени од висок квалитет на волфрам челик, висока отпорност на абењ

【Параметар】 Малку Дијаметар : 1 Дизајн за дупчење во мали и средни затегнувачка цврстина материјали ка

3 / 16" Дијаметар Hanson High Speed Челик.ХСС фракционо директно месо тело 6" авиони за продолжување малку...

Лесна и компактна големина, вежба мелење алатки се лесни за носење.Користете електрични ударна моќ се в

Посветеност за постојано обезбедување на највисок квалитет.Решенија за производителите, fabricators, екрано

За апликации кои вклучуваат позиционирање, ние препорачуваме користење на овие вежба bushings со GN 771 лоцир

Стандард Геометрија Вежби Цврсти Карбид.DC150 Изврши солидна карбид вежба со внатрешна coolant.Одделение : WJ3

Серија / Листа SD205 A, Ударна Точка Малку Големина (Инчен) 1 / 4, Ударна Точка Малку Крај / Слој Dura Дијамант, Уд

Стандард Геометрија Вежби Цврсти Карбид.DC150 Изврши солидна карбид вежба со внатрешна coolant.Одделение : WJ3

Перница Блок Лежишта.Лагери.Моќта На Пренос.ЛАГЕРИ.Перница Блок Имајќи Топката Имајќи го Вметнете Тип 10

Докажано сигурен Sealey технологија.Лесни изградба на само 0.03 Килограми.Висок performace за дома или трговци.ко

Стандард Геометрија Вежби Цврсти Карбид.DC150 Изврши солидна карбид вежба без внатрешни coolant.Одделение : W

На вежба делови се направени од премиум high speed челик М2, и одговара за сечење метал, пластика, дрво, итн еф

Jobber Вежби.На 100 SE Серија вежба е земјата од солидна увезени вежба слични на 200 Серија вежба.?Оваа вежба е н

ИМЕ на ПРОИЗВОД Пресврт Вежба Малку.МАТЕРИЈАЛ High Speed Челик 4241 ПАРАМЕТАР Малку Дијаметар : 1.7 мм / 0.07";Сеч

Серија / Листа SD207 A, Ударна Точка Малку Type StraightFlute Ударна Точка Малку, Ударна Точка Малку Големина (Децима

Please wait...