0
clear
  • DLLT 12W LED Флеш Качи на Таванот Светлина, 4.72 Плакарот Таванот Светлина Тела, Рамни Модерна Круг Осветлување Тела за Перење Соба, Ходникот, Спална соба, Подруми, Кујна( К?
  • -20%
  • -20%
DLLT 12W LED Флеш Качи на Таванот Светлина, 4.72 Плакарот Таванот Светлина Тела, Рамни Модерна Круг Осветлување Тела за Перење Соба, Ходникот, Спална соба, Подруми, Кујна( К?

DLLT 12W LED Флеш Качи на Таванот Светлина, 4.72 Плакарот Таванот Светлина Тела, Рамни Модерна Круг Осветлување

DEN 383.76

Износ
Това е достапна

ft простор, совршен за плакарот ходникот aisle осветлување.Јас го користам тоа да се замени со плакарот светлото во спалната соба.Висок квалитет на школка направени од пламен-retardant материјали, акрилик светлосни панели користење на Led диоди и корозија-отпорни LED таванот светлина е школка се многу повеќе трајни, употребливост век до 50000 часа. ♪Лесно да се Инсталира : Инсталирајте needn не се направи дупки во ѕидот,таванот се поврзете на моќ, тогаш пак на моќта е во ред.Ако не сте задоволни со нашите производи или абажур скршени, ве молиме слободно контактирајте со нас, нашата услуга цел е да ги задоволи клиентите.Овој плафон светла тела имаат CRI90+ оценка која дозволува светлината да биде поблиску до објектот е вистина и оригиналната боја, кои ви даваат природен осветлување. ♪Предност&Широка примена : Водоотпорен и dustproof, заштита класа IP44, повеќенаменски инсталација на ѕид или плафон.Површината монтира на ѕид со завртки, поврзете се на 85-265 V моќ.

Повеќе информации

Power:
12W

Најдобрите понуди во категоријата

Испраќа Видео Сигнали низ Компонента Видео Приклучоци.Insignia Компонентен Видео Кабел Испрати Видео Сигн

За цевки со женски теми, мерење на горниот дијаметар на нишката.КАДЕ ДА АПЛИЦИРАТЕ?Нашите Tee Цевка Адапт�

14 инчен лаптоп торба е направен од висок квалитет на Neoprene материјал, водоотпорен и издржливи.На рамо, ра�

Димензии : 19.На количка за дизајн овозможува да бидат поставени по желба, без разлика дали тоа е под крев�

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Висока цврстина, висока отпорност на абење, висока цврстина и висока затегнувачка цврстина, особено пог

Големина Модел : LL19 , Одговара 3 / 32" помине вежба машина , Главата Облик : Чадор , Глава Дијаметар : 5mm , Рако�

Гума затка има одлична отпорност на топлина, студ отпор, dielectric отпор, озонската отпор.Овој кат џек прикл�

Безбедно и практично : Popsicle шише за вода со рака користите безбедна и здрава хранаодделение пластика, ко

Прилагодливи полиците.Изградена од висок квалитет laminated composite шумата.Собранието Е Потребно.Димензии : 13"

MagnoliaГроздобер кавга хартија цутот на црешни.Дајте му на вашиот хартија занаети и повеќе убави димензио�

Виткање Дизајн Со прилепува во 4 краишта за да се направи тоа е лесно да се свитка и се одвиваат и пак ста�

Единствена скала структура , тоа може да отвори повеќе Отворот.тоа не може да биде скршен лесно.8 зачекор

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те�

Висок Квалитет На Супер Флексибилен Кабел.Тешки Конектори со Екстра Thich Вирус Олеснување 1 Машки и 2 Женс

Убаво.Моден колокација.Исклучителна изведба.Концизни и јасни.Не е лесно да се деформира, силна тридимен

Точно, специјално развиен и компатибилен со Datalogic Memor К Направени од отпорно на гребење, високо транспар�

Сет од 3 Постери Направени во САД.Постери се 18" x 24" во големина.Високквалитет 3 МИЛИ ламиниране за дополни

Двојно пена еднострано лента : овие круг леплива лепило за монтажа снимката е направена на ЕВА пена, без�

Се носи на прст на оваа флексибилни жица серпентина напрсток има две предиво водичи за контрола на влак�

Големина Модел : LL44 , Одговара 3 / 32" помине вежба машина , Главата Облик : Големи Барел , Глава Дијаметар : 6.

Сопствени дизајниран за вашиот уред.Лесна инсталација ткаенина за Чистење вклучени.Штити од прашина, sm

Оценка : 250 VAC 15 A, 125 VAC 20 A.Контакт : Двоен скок еден фрли(DPST).Одржување тип на движење начин 4 Завртка термин�

Оперативен Притисок : 0~10.2 kgf / cm2 (0~1.0 Mpa).Негативниот Притисок : 750mmhg (10 Torr).Температурата на работа Опсег : 0~6

Please wait...