0
clear
  • КООРДИНАТОР Високо Зголемување Двоглед Возрасни HD Двоглед Воен Двоглед Децата Двоглед се Погодна за Отворен Концерт на Гледање
  • -20%
  • -20%
КООРДИНАТОР Високо Зголемување Двоглед Возрасни HD Двоглед Воен Двоглед Децата Двоглед се Погодна за Отворен Концерт на Гледање

КООРДИНАТОР Високо Зголемување Двоглед Возрасни HD Двоглед Воен Двоглед Децата Двоглед се Погодна за Отворен

DEN 847.20

Износ
Това е достапна

1-Водоотпорен/отпорност : Целосно затворени за да се спречи метални тела, вода, прашина и метални прачки од запишување. 2 со Висока резолуција двојна леќи оптимизиран од страна на избраниот стакло леќи обезбеди одлична резолуција, намалување на хроматските аберации, и да се обезбеди одлична боја верност, edge транспарентност и светлина. 3-Двоен слој стакло : висока резолуција портрети, висока резолуција на објектите во аглите, леќи, високо-квалитетни двоен слој стакло, двојно-layer огледало стакло погоден за сува амбиентална светлина, за да ги видите тајна очила повеќе од јасно.Ми се може. 4-Воена двоен слој стакло : воена стандард, што се применува, отпорност, отпорност на влага, висока температура отпор. 5-Совршен двоглед за птицата гледа, концерт лов и спортски настани, двоглед со прилагодливи око чаши.Резолуција : 4*30 Function тип : Обични telescope Structure : Binoculars Model : Прилагодено на децата телескоп 37 Instrument зголемување : 4 times Packing број : 24 Exit ученик растојание : 30 Exit ученик дијаметар : 30 Field на гледање : 30 Specification : розова, сина, жолта, каки, виолетова, црвена, тифани сина.

Повеќе информации

pink, blue, yellow, khaki, purple, red, tiffany blue :

Најдобрите понуди во категоријата

ВРВНИ АМЕРИКАНСКИ ОПТИКА ИНЖЕНЕРИНГ : Овие 10x50 моќен двоглед ви обезбеди со мултиобложени Б.К.7 призмата

Античкиот Месинг Гроздобер Привлечен Заврши Децата Образование Играчка & Алатка.Вистинска Кожа На Врат

Секој контакт со природата ќе се уникатна и прекрасна патување.Без разлика на тоа што времето е, без раз�

1Водоотпорен / отпорност : Целосно затворени за да се спречи метални тела, вода, прашина и метални прачки

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

СПЕЦИФИКАЦИИ : 10x42 10x зголемување со 42mm цел леќи, BAK4 Покрив Призмата, минимум фокус спектар на 24 нозе и по�

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

[Целосна ноќ 100% јасно] : Користење на инфрацрвена технологија, 100% јасно во текот на ноќта [Лесен за употре

Biспектар сликата фузија и објект нагласи (детали подобрување и целна признавање).Избор на топлинска вид

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

Ергономски рака зафат е особено за малку раце, што е удобен и лесен за држење.Еден прилагодливи knob е лесе

Ергономски рака зафат е особено за малку раце, што е удобен и лесен за држење.Еден прилагодливи knob е лесе

1 Брзо Фокус : во центарот на фокусот се користи механизам за лесно прилагодување и брзо фокус, Виткање д�

Објективот опфаќа може да биде прикачен на барел и окуларот ги покрива со рака, така што тие не мора да б�

Ова отворено лов двоглед одговара за многу прилики да го користите, како што птицата гледа, лов, кампува�

Нашите Ниска дисперзија стакло нуди максимизиран јасност и боја, додека нашите Сребро таложење фазаобл

висока прецизност дизајн на monocular ласерски rangefinder може да се реализира highdefinition слики и донесе повеќе удо

ОПТИКА НАМЕНЕТА ЗА ПОСВЕТЛА ПАТИ Ова двоглед обезбедуваат висока резолуција на сликите со исклучителн

20x50 Двоглед за Возрасни HD Професионални Двоглед за Лов на Патување Птица Гледа Stargazing КонцертиBAK4 Призма

Please wait...