0
clear
  • Гас Може да Flex Spout Замена,3 Групи на Замена на Гориво Гас Може да Spout Затка Завртка Капа за Полнење за Rubbermaid Kolpin Џери Може да
  • -20%
  • -20%
Гас Може да Flex Spout Замена,3 Групи на Замена на Гориво Гас Може да Spout Затка Завртка Капа за Полнење за Rubbermaid Kolpin Џери Може да

Гас Може да Flex Spout Замена,3 Групи на Замена на Гориво Гас Може да Spout Затка Завртка Капа за Полнење за

DEN 2376.00

Износ
Това е достапна

Широко се користи на многу гориво канти за индустриски машини гориво, градина машини гориво, автомобил гориво, АТВ земам гориво и сл.Работи совршено за Блиц, Rubbermaid, Добро, Kolpin, Rotopa X или други гориво контејнер со достапни големини.Лесен за инсталација : На затка капа се користи како капа за spout и, исто така, работи како затка кој совршено се вклопува во внатрешноста на завртката јака капа кога се крие spout внатрешноста на гас може да.Широко се Користи : Широко се користи на многу гориво канти за индустриски машини гориво, градина машини гориво, автомобил гориво, АТВ земам гориво и сл.Работи совршено за Блиц, Rubbermaid, Добро, Kolpin, Rotopa X или други гориво контејнер со достапни големини.Одлични Перформанси : На гас може да spout Замена Spout и Капа Комплет ви помогне да се ажурира старите конзерви лесен проток на акција без рушење или одлевање.Замена spout комплет направени на висока јачина ABS пластика, кој е издржлив за долго време се користи.Работи совршено за Блиц, Rubbermaid, Добро, Kolpin, Rotopa X или други гориво контејнер со достапни големини.Ние ќе ви обезбедиме со решение во добро време.138g Fitment : За Блиц, Rubbermaid, Добро, Kolpin, Rotopa X гориво сад Пакет Листата : 3 * Бела Flex Spouts 3 * Гума Дихтунзи 3 * Spout Капи.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Широко се користи на многу гориво канти за индустриски машини гориво, градина машини земам гориво и авт�

Лесно Да Се Прелива.Брзо Го Исполнува Без Spills.Контролира Протокот.Солиден Дизајн.Пламен Ублажување Уре�

Челик Резервоарот Максимална : 20 литар / 5.28 галон.Тешка челична конструкција.Продолжување spout вратот диз

Компатибилен : Spout Завртка Капа е компатибилен за Свиткување, Жезол, Moeller, Орел, Добро, Rubbermaid Суштина, Igloo, �

Ова Гориво Може да се гради со премиум ладно валани челични тело и уредни заварени печат шевовите, која �

СТО (100) Гдин Жолта Отвори.Направен е во САД од страна на ТриСекако.Одговара на Пластика и / или Метал Гори

СÈ ВО ЕДЕН ПАКЕТ 8.8" гас може да spout е да се користи за да се обезбеди пренос на течност полесно, истурете �

Удобен врвот се справи и назад зафат за олеснување во извршувањето и фрлаат.Се ПРИМЕНУВААТ ЗА : приватни

Please wait...