0
clear
  • PVF110 Филтер Замена за Black & Декер PHV1210 Cordless Стожерот Правосмукалка - Компатибилен со Црно-Декер 90552433 & 90552433-01 Филтер
  • -20%
  • -20%
PVF110 Филтер Замена за Black & Декер PHV1210 Cordless Стожерот Правосмукалка - Компатибилен со Црно-Декер 90552433 & 90552433-01 Филтер

PVF110 Филтер Замена за Black & Декер PHV1210 Cordless Стожерот Правосмукалка - Компатибилен со Црно-Декер

DEN 95.76

Износ
Това е достапна

Up Start Компоненти Бренд.Ова е Up Start Компоненти Бренд замена дел, НЕ е ОЕМ производ.Сите се споменува на бренд имиња или модел описи се направи строго да се илустрира компатибилност.Сите бренд имиња и логоа се регистрирани заштитни марки на нивните соодветни сопственици.Овој производ не е поврзано со било брендови и не е покриена под никакви гаранции понудени од страна на оригиналниот производител.Никакви гаранции за овој производ се нуди исклучиво со Up Start Компоненти.Ова е Up Start Компоненти Бренд замена дел, НЕ е ОЕМ производ.Сите се споменува на бренд имиња или модел описи се направи строго да се илустрира компатибилност.Сите бренд имиња и логоа се регистрирани заштитни марки на нивните соодветни сопственици.Овој производ не е поврзано со било брендови и не е покриена под никакви гаранции понудени од страна на оригиналниот производител.Никакви гаранции за овој производ се нуди исклучиво со Up Start Компоненти.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Up Start Компоненти Бренд.Ова е Up Start Компоненти Бренд замена дел, НЕ е ОЕМ производ.Сите се споменува на бре�

Up Start Компоненти Бренд.Ова е Up Start Компоненти Бренд замена дел, НЕ е ОЕМ производ.Сите се споменува на бре�

Се применуваат за : рачен правосмукалка модели : CHV1210, CHV1410, CHV1410 B, CHV1410 L, CHV1410 L32, CHV1510, CHV9610 Перат : висок квал

Заштитете го вашиот Телефон од прашина, нечистотија и други опасности.Тоа се забележува дека сите слики

Флексибилни црева се протега до 4 метри.Мека четка која работи одлично на тепих.Вклучува чување торба да

За Ајкула NV22 L Navigator Замена Пена и се Чувствува Филтер за Полнење, Ајкула Дел XF22 Секој Сет Содржи 2 Пена Кр�

[Високо Квалитетни Материјали] Тоа е изработен од ABS материјал се со добра флексибилност, единствен дебе

☻【Целосно Компатибилни】 : На рака vac филтер одговара за Black & Декер Рака Vac модели како што се CHV9610, CHV1210, CH

Замена За : Дел# 90552433 9055243301 HV1410, PHV1810, PHV1210, BDH2000 PL, BDH2020 FLFH и BDH1620 FLFH.Способен Да : PVF110 PHV1210 PHV1210 P PHV1210 B PHV1210 LA9 PD18

Please wait...