0
clear
  • Електричен Автомобил Полнач Покрие Дожд Покритие За Автомобил Полнење Порта Универзална Rainproof Крпа За Електричен Автомобил Полнач Водоотпорен Тело Водоотпорен П?
  • -20%
  • -20%
Електричен Автомобил Полнач Покрие Дожд Покритие За Автомобил Полнење Порта Универзална Rainproof Крпа За Електричен Автомобил Полнач Водоотпорен Тело Водоотпорен П?

Електричен Автомобил Полнач Покрие Дожд Покритие За Автомобил Полнење Порта Универзална Rainproof Крпа За Електричен

DEN 654.96

Износ
Това е достапна

Материјал : дождот ги покрие е направен од високо-квалитет на Оксфорд ткаенина со СТП слој.На ткаенина се чувствува мека и не лупам, бледнеат, или пукнатина, и е силна и отпорна на влечење.Функција : магнетни ленти на rainproof крпа користи целосна апсорпција на магнетни ленти и телото да се изолира површински.На крај порта е дизајниран со силна флексибилни се повлече на кабелот за заштита на жица од дожд, ветер и снег.Не грижете се за да се биде воодушевен од ветрот.Лесно за чување : На ветер : поклопецот на преносни електрични кола може да биде укината кога тоа не е применлив, како и тоа ќе биде мал и компактен по виткање и не ќе потрае вашиот простор.Сите временски услови заштита : Нашите производи може да го блокира 99% од површински, и таму може да биде малку површински инфилтрација, но тоа нема да влијае на користењето на сите.Тоа е водоотпорен, windproof, frostproof и не-шлаг, погоден за сите weathers.Адаптација : Погоден за сите нови енергија возила.Спецификација : Материјал : Оксфорд ткаенина + СТП слој Боја : сива Објект големина : како слика се прикажани на Нето тежина : околу.270g Пакетот вклучува : 1 x Автомобил мантил Забелешка : 1. За Боја : Поради разликите на екранот и осветлувањето, објектот е боја може да биде малку поинаков од сликата. 2. За големината : мерењата се направени со рака, различни мерни методи, ве молиме овозможи 1-2cm разлика. 100% задоволство гаранција : задоволството на Клиентите е наш врвен приоритет.Нашите производи се предмет на строги тестови за квалитет.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас!Нашата служба за корисници тим ќе ви одговори навремено во рок од 24 часа.Ние со нетрпение очекуваме да вашата нарачка!.

Повеќе информации

Material:
Oxford cloth + PU coating
Color:
gray
Item size:
as picture shown
Net weight:
approx.270g
Package includes:
1 x Car raincoat :
Note:
1. About the Color:
Due to the differences on the screen and the lighting, the item's color may be slightly different from the picture.
2. About the size:
the measurements are made by hand, the different measurement methods, please allow 1-2cm difference.
100% satisfaction guarantee:
Customer satisfaction is our top priority. Our products are subject to strict quality tests. If you have any questions, please contact us! Our customer service team will reply you timely within 24 hours. We look forward to your purchase! :

Најдобрите понуди во категоријата

ИЗБЕГА BALM ПРОМОВИРА МИР & СПОКОЈСТВО : Идеален Медитација Помош за оние кои сметаат дека е тешко да се тр

ft простор, совршен за плакарот ходникот aisle осветлување.Јас го користам тоа да се замени со плакарот све

Висок Квалитет На Супер Флексибилен Кабел.Тешки Конектори со Екстра Thich Вирус Олеснување 1 Машки и 2 Женс

АА ПРО ADERER ОРТОДОНТСКИ PLIER СТОМАТОЛОШКИ 3 ВИЛИЦИ PRONG PLIER ЖИЦА СВИТКУВАЊЕ ИНСТРУМЕНТИ.НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК,

Испраќа Видео Сигнали низ Компонента Видео Приклучоци.Insignia Компонентен Видео Кабел Испрати Видео Сигн

Замена за Реверзна Осмоза 10 инчен Стандард Филтер.Ова е Denali Чиста Бренд замена дел, НЕ е ОЕМ производ.Сит

Виткање Дизајн Со прилепува во 4 краишта за да се направи тоа е лесно да се свитка и се одвиваат и пак ста

Совршена декорација : Овие ѓубре лименки се дадени во интересен, трендовски и симпатична стилови и бои,и

MagnoliaГроздобер кавга хартија цутот на црешни.Дајте му на вашиот хартија занаети и повеќе убави димензио

Точка Име : Push Копчето Прекинувач;Акција Тип : Lacthing Акција;Контакт Тип : НЕМА.Напон : AC 250 V / 1.5 А 125 V / 3А;Боја

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Ги вклучува следните Озборн Удар Колекции од Jackson Lea : 47541, 47543, 47545 Чекори 1 Алуминиум, Бакар, Никел, Калај, З

Оперативен Притисок : 0~10.2 kgf / cm2 (0~1.0 Mpa).Негативниот Притисок : 750mmhg (10 Torr).Температурата на работа Опсег : 0~6

Висока цврстина, висока отпорност на абење, висока цврстина и висока затегнувачка цврстина, особено пог

Оценка : 250 VAC 15 A, 125 VAC 20 A.Контакт : Двоен скок еден фрли(DPST).Одржување тип на движење начин 4 Завртка термин

Tekswamp далечински карактеристики удобен, лесно да се постигне копчиња во компактен, правоаголни тело, пог

СОВРШЕН ГЛЕДАЊЕ ИСКУСТВО Мобилен телефон со екран лупа се проширува големината на екранот како проект

Големина Модел : LL44 , Одговара 3 / 32" помине вежба машина , Главата Облик : Големи Барел , Глава Дијаметар : 6.

Единствена скала структура , тоа може да отвори повеќе Отворот.тоа не може да биде скршен лесно.8 зачекор

ИЗГЛЕД : форма на капакот и висината клип е уникатен и симпатична, кој носи повеќе да се забавуваат на ва

Please wait...