0
clear
  • Weiy Преносни Комплет за Шиење, Игли Репортажите Нишка Случај Шиење Додатоци за Патување,Розова Сива
  • -20%
  • -20%
Weiy Преносни Комплет за Шиење, Игли Репортажите Нишка Случај Шиење Додатоци за Патување,Розова Сива

Weiy Преносни Комплет за Шиење, Игли Репортажите Нишка Случај Шиење Додатоци за Патување,Розова Сива

DEN 890.40

Износ
Това е достапна

Уживаат во забавата на шиење : нешто за што луѓето ќе сакаат да ги користат и ќе ви благодариме за.Шиење алатки : кој може да ги исполни поправка на различни облека и додатоци.Се про во брзи поправки како замена на копчето, поправка на цвест на вашата кошула никогаш не беше полесно.Уредни : дизајн чува секој шиење материјали поставени многу уредно.Комплет за шиење има сите потребни алатки кои се потребни за да го прави основните дом за шиење и mending.Производ Материјал : PPPackage Содржина : 1box Feature : Идеален за итни поправки поправки и, најдобар избор за луѓе кои го користат дома.Корисни подарок : идеален за најдобри пријатели, па дури и почетник, crafters или DIY љубовници.Производ Големина : Единица Мерка(Инчи) : Должина, ширина и висина се во врска 5.12*5.12*2.56 инч, грешка е за 0.39 inch Product Боја : Како на Сликата.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

АА ПРО ADERER ОРТОДОНТСКИ PLIER СТОМАТОЛОШКИ 3 ВИЛИЦИ PRONG PLIER ЖИЦА СВИТКУВАЊЕ ИНСТРУМЕНТИ.НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК,

Висока цврстина, висока отпорност на абење, висока цврстина и висока затегнувачка цврстина, особено пог

Материјали : Користење на висока густина стандардни материјали и висок квалитет, сертификација, нашите

Други : Трактор, Багер, Dozer, Патот ролери, Кран, Оган мотор, Harvester, Жито вежба, Спасување возилото, Кампувањ

Гума затка има одлична отпорност на топлина, студ отпор, dielectric отпор, озонската отпор.Овој кат џек прикл

Средниот слој : Скриени слој на абсорбента микрофибер (исто како 6r soakers).Совршена големина : 24 во x 15 во s кр

Име На Производ : За Да Се Префрлате Прекинувач;Модел Бр : МЦ102;Номинална Напон Позиција : 2 Позиции(НА / ЗА)

ИЗГЛЕД : форма на капакот и висината клип е уникатен и симпатична, кој носи повеќе да се забавуваат на ва

Сет од 3 Постери Направени во САД.Постери се 18" x 24" во големина.Високквалитет 3 МИЛИ ламиниране за дополни

Куќиште : NEMA 4 X / IP69 K.Моќ req : 100 до 240 vac (50 / 60 hz) во 0.4 макс. / 190 dc : 10.5 30 vdc 1.0 макс.Единици : фунти, килограми, унци

За цевки со женски теми, мерење на горниот дијаметар на нишката.КАДЕ ДА АПЛИЦИРАТЕ?Нашите Tee Цевка Адапт

Висока цврстина, висока отпорност на абење, висока цврстина и висока затегнувачка цврстина, особено пог

Убава НИ Морнарица USS Пиемонт АД17 colorized злато позлатен предизвик паричка.Оваа ставка го прави голем коле

Прилагодливи полиците.Изградена од висок квалитет laminated composite шумата.Собранието Е Потребно.Димензии : 13"

MagnoliaГроздобер кавга хартија цутот на црешни.Дајте му на вашиот хартија занаети и повеќе убави димензио

Испраќа Видео Сигнали низ Компонента Видео Приклучоци.Insignia Компонентен Видео Кабел Испрати Видео Сигн

14 инчен лаптоп торба е направен од висок квалитет на Neoprene материјал, водоотпорен и издржливи.На рамо, ра

Виткање Дизајн Со прилепува во 4 краишта за да се направи тоа е лесно да се свитка и се одвиваат и пак ста

Материјал : дождот ги покрие е направен од висококвалитет на Оксфорд ткаенина со СТП слој.На ткаенина се

Оценка : 250 VAC 15 A, 125 VAC 20 A.Контакт : Двоен скок еден фрли(DPST).Одржување тип на движење начин 4 Завртка термин

Се носи на прст на оваа флексибилни жица серпентина напрсток има две предиво водичи за контрола на влак

Големина Модел : LL19 , Одговара 3 / 32" помине вежба машина , Главата Облик : Чадор , Глава Дијаметар : 5mm , Рако

Please wait...