0
clear
  • LXG, Inc. 8000 mAh Преносни Мобилен Телефон Полначот-Монтана Државниот Универзитет -Црна
  • -20%
  • -20%
LXG, Inc. 8000 mAh Преносни Мобилен Телефон Полначот-Монтана Државниот Универзитет -Црна

LXG, Inc. 8000 mAh Преносни Мобилен Телефон Полначот-Монтана Државниот Универзитет -Црна

DEN 1914.00

Износ
Това е достапна

Производ Големина : 6" x 3" x .3125".Патент Случај Вклучени.Полнење Кабелот Вклучен.Ласерски Гравирани Службен Лиценцирани Колегиум Лого.LED животниот Век на батеријата индикатор и светло.Монтана Државниот Универзитет кредитна картичка тенка моќ банка е пренослив 8000 m Ah полнач што ќе обезбеди повеќе обвиненија за било кој тип на мобилен телефон во движење.Моќта банката има две USB порти; a 2 A излез на голема брзина на полнење и/или за други големи уреди и 1 A излез за мобилни телефони и помали уреди.Овој производ исто така има LED батеријата индикатор за светло за итни случаи LED светилка и може да наплаќаат два уреди во исто време.Кабелот Вклучен.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

[ВисокоКапацитет на Батеријата 20000m Ah] Овој пренослив соларна енергија банка може да ја полните вашата у�

☑️ 2000 m Ah брзо ЧИ wireles cgarging примачот за i Pad ☑️ БРЗО ПОЛНЕЊЕ 2000 m Ah обезбеди безжично полнење кој е многу н

Батерија Тип : Liion Капацитет : 2387m Ah / 18 WH Напон : 7.5 V Дел број : DAK822470 K G3 HTA020 H G3 HTA044 H.Компатибилни Модели : за Mi

Должина на видео Клипот е 2.74 Инчи или 70 ММ Сосема Нов Премиум Квалитет.Овој Клип е 100% Компатибилен со Ори

Замена Garmin 3610001902 Батеријата.Замена за Garmin GPS Navigator Батерии.Доживотна Гаранција.Капацитет : 1500m Ah, Upstart Бат�

Одлично за надворешна кампување, планинарење, риболов, велосипедизам, машинската и повеќе.05 lb тежина, от

[ВисокоКапацитет на Батеријата 20000m Ah] Овој пренослив соларна енергија банка може да ја полните вашата у�

Hermitshell Тешко Патување Складирање За Носење.Заштитете го вашиот омилен уред од испакнатини учениците и г

【ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА】Сеопфатна поправка колекции и чекорпочекор инструкции прирачник се предвидени со

Она што Ќе Добиете за Power Core III Смисла 10 K преносни полначот во USBC кабел (Микро USB кабел USBА да се В кабел и М�

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

[ВисокоКапацитет на Батеријата 20000m Ah] Овој пренослив соларна енергија банка може да ја полните вашата у�

❤[Моќ Банка со Smart LED светилка и дигитален дисплеј]Резервната Батерија Интимни LED големи екранот ви Овоз�

Замена на Garmin Nuvi 260 W Батеријата.Замена за Garmin GPS Navigator Батерии.Доживотна Гаранција.Капацитет : 1300m Ah, Upstart Б

????Силни Магнетни : Оваа магнетна моќ на банката е суперсилна ретки земјата neodymium магнет вшмукување, која

HQRP® Батерија плус HQRP® Увеселителен парк;.Батеријата Напон : 2.4 V; Капацитет : 800 m Ah; NiМз;.Останете во контак�

[БРЗА БЕЗЖИЧНА ПОЛНЕЊЕ] 10 W брза безжична полнење за Чиот уреди и наплаќаат директно преку паметен телеф�

Батеријата Напон : 10.8 V; Капацитет : 2200m Ah; NiМз.Го заменува : Ајкула XBT1106 N.Компатибилен Со : Ајкула XBT1106 N SV1110 S

Ве молиме потврдете го вашиот стар оригинална батерија ID(Дел Број / Дел БР.) : CPP566 Батеријата Детали : 3.7 V Li

Ве молиме потврдете го вашиот стар оригинална батерија ID(Дел Број / Дел БР.) : 338937010172 Батеријата Детали : 3.

Please wait...