0
clear
  • Mylivell Аквариум Грејач Подводните Автоматски Термостат Риба Резервоарот Грејач на Вода и Прилагодлива Температура со Вшмукување Чаши и Заштитни случај
  • -20%
  • -20%
Mylivell Аквариум Грејач Подводните Автоматски Термостат Риба Резервоарот Грејач на Вода и Прилагодлива Температура со Вшмукување Чаши и Заштитни случај

Mylivell Аквариум Грејач Подводните Автоматски Термостат Риба Резервоарот Грејач на Вода и Прилагодлива Температура

DEN 359.76

Износ
Това е достапна

Висок Квалитет : Аквариум грејач направен од висок квалитет на кварц стакло, двојно печат материјал , напреден дизајн, гарантира безбедно функционирање.Прилагодлива Температура : температурата на риба резервоарот грејач може да бидат автоматски прилагодени.Температурата поставување опсег : 20°~34°C(65° F - 93° F), и на екранот е лесно да се чита.Целосно Подводните.Моќност : 50 W.Предложи вода волумен : 10-20 гал.Двете suiting за свежи или saltwater аквариуми, ќе се обезбеди постојана пријатна средина за вашиот тропска риба за да останете здрави.Лесен и Безбеден : Нашиот аквариум грејач термостат има два вшмукување чаши за приврзаност кон риба резервоарот.На поларизираната plug спречува електричен шок.Mylivell Подводните Аквариум Грејачи се еден од најпопуларните начин да го одржувате вашиот резервоар во постојан и контролирана температура, Риба бојлер ќе биде вашиот најдобар избор!.Ќе треба аквариум грејач за да се задржи на вашиот резервоар во постојан и контролирана температура, како и соодветна температура опсег е многу важно за рибите и другите Водни во зима.Mylivell Подводните Аквариум Грејачи се еден од најпопуларните начин да го одржувате вашиот резервоар во постојан и контролирана температура, Риба бојлер ќе биде вашиот најдобар избор!.Ќе треба аквариум грејач за да се задржи на вашиот резервоар во постојан и контролирана температура, како и соодветна температура опсег е многу важно за рибите и другите Водни во зима.Mylivell Подводните Аквариум Грејачи се еден од најпопуларните начин да го одржувате вашиот резервоар во постојан и контролирана температура, Риба бојлер ќе биде вашиот најдобар избор!.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Убава НИ Морнарица USS Пиемонт АД17 colorized злато позлатен предизвик паричка.Оваа ставка го прави голем коле

Материјал : дождот ги покрие е направен од висококвалитет на Оксфорд ткаенина со СТП слој.На ткаенина се

Оценка : 250 VAC 15 A, 125 VAC 20 A.Контакт : Двоен скок еден фрли(DPST).Одржување тип на движење начин 4 Завртка термин

Ги вклучува следните Озборн Удар Колекции од Jackson Lea : 47541, 47543, 47545 Чекори 1 Алуминиум, Бакар, Никел, Калај, З

Големина Модел : LL19 , Одговара 3 / 32" помине вежба машина , Главата Облик : Чадор , Глава Дијаметар : 5mm , Рако

Други : Трактор, Багер, Dozer, Патот ролери, Кран, Оган мотор, Harvester, Жито вежба, Спасување возилото, Кампувањ

АА ПРО ADERER ОРТОДОНТСКИ PLIER СТОМАТОЛОШКИ 3 ВИЛИЦИ PRONG PLIER ЖИЦА СВИТКУВАЊЕ ИНСТРУМЕНТИ.НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК,

Точка Име : Push Копчето Прекинувач;Акција Тип : Lacthing Акција;Контакт Тип : НЕМА.Напон : AC 250 V / 1.5 А 125 V / 3А;Боја

Прецизни енергија, совршено подреден во средина со различни функции за видео, фотографија, и електронск

Гума затка има одлична отпорност на топлина, студ отпор, dielectric отпор, озонската отпор.Овој кат џек прикл

ИЗГЛЕД : форма на капакот и висината клип е уникатен и симпатична, кој носи повеќе да се забавуваат на ва

Оперативен Притисок : 0~10.2 kgf / cm2 (0~1.0 Mpa).Негативниот Притисок : 750mmhg (10 Torr).Температурата на работа Опсег : 0~6

Двојно пена еднострано лента : овие круг леплива лепило за монтажа снимката е направена на ЕВА пена, без

Испраќа Видео Сигнали низ Компонента Видео Приклучоци.Insignia Компонентен Видео Кабел Испрати Видео Сигн

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те

Куќиште : NEMA 4 X / IP69 K.Моќ req : 100 до 240 vac (50 / 60 hz) во 0.4 макс. / 190 dc : 10.5 30 vdc 1.0 макс.Единици : фунти, килограми, унци

Големина Модел : LL44 , Одговара 3 / 32" помине вежба машина , Главата Облик : Големи Барел , Глава Дијаметар : 6.

Висок Квалитет На Супер Флексибилен Кабел.Тешки Конектори со Екстра Thich Вирус Олеснување...

Точно, специјално развиен и компатибилен со Datalogic Memor К Направени од отпорно на гребење, високо транспар

Име на производ : Дигитален LED Дисплеј Цевки; Типот : Заеднички Катоден; Модел : 5641 AH.Заеднички Катоден : 1298

Димензии : 19.На количка за дизајн овозможува да бидат поставени по желба, без разлика дали тоа е под крев

*квалитетни материјали : направен од висококвалитетна ABS, нетоксични и невкусна, цврсти и издржливи ust п

Висока цврстина, висока отпорност на абење, висока цврстина и висока затегнувачка цврстина, особено пог

Please wait...