0
clear
  • Восок Spatulas, Мултифункционални Лесно Чистење Отпорни на Топлина Силикони Шанса Апликатори за Обновливи за Дома за Салон(портокал)
  • -20%
  • -20%
Восок Spatulas, Мултифункционални Лесно Чистење Отпорни на Топлина Силикони Шанса Апликатори за Обновливи за Дома за Салон(портокал)

Восок Spatulas, Мултифункционални Лесно Чистење Отпорни на Топлина Силикони Шанса Апликатори за Обновливи за

DEN 681.60

Износ
Това е достапна

Лесно Чистење : Силиконски материјал е не се лепливи, така восок може лесно да кора исклучување на шпатула апликатори, заштеда на време и напор за чистење.Обновливи : Scrape вишокот остаток восок и остатоци на површината, на мека scraper ќе не нула восок машина, и може да се користи за мешање во текот на греење.Силиконски Материјал : Направен од силикон материјал, кој може да издржи високите температури, е светлина и лесно се чистат, не се деформира, и нема горење пластични мирис.Разни Употреба : Може да се користи за шанса, мешање на пигментот или во прав, smeating етерично масло да се направи колачи, итн.Тоа е многу погодна за семејни и салон употреба.Виси Складирање : отпорни на Топлина се справи, виси складирање, цврсто дрво се справи со отпорни на топлина, виси дупка дизајн за лесно складирање.Функција : 1. Силиконски Материјал : Направен од силикон материјал, кој може да издржи високите температури, е светлина и лесно се чистат, не се деформира, и нема горење пластични мирис.2. Виси Складирање : отпорни на Топлина се справи, виси складирање, цврсто дрво се справи со отпорни на топлина, виси дупка дизајн за лесно складирање.3. Обновливи : Scrape вишокот остаток восок и остатоци на површината, на мека scraper ќе не нула восок машина, и може да се користи за мешање во текот на греење.4. Лесно Чистење : Силиконски материјал е не се лепливи, така восок може лесно да кора исклучување на шпатула апликатори, заштеда на време и напор за чистење.5. Разни Употреба : Може да се користи за шанса, мешање на пигментот или во прав, smeating етерично масло да се направи колачи, итн.Тоа е многу погодна за семејни и салон употреба.Спецификација : Предмет Тип : Силиконски Восок Spatulas Material : Силикони, цврсто дрво се справи со Пакет Листа : 1 x Silicone Восок Spatulas.

Повеќе информации

Item Type:
Silicone Wax Spatulas
Material:
Silicone, solid wood handle
Package List:
1 xSilicone Wax Spatulas :

Најдобрите понуди во категоријата

ИСЧИСТИ ОД ВАШИОТ КОНТЕЈНЕРИ Добиете секоја педа на крем, лосион, или шминка од вашиот тегли и кади со о�

Покрај тоа, дизајн на суспензија е совршен начин да се зачува простор.5"), и дизајнот на колаче.Ние се стре

Шанса Апликација – Погоден за отстранување на влакна на многу места на вашето тело, како рака, нозе обла

КОЛИЧИНА : 200 стапови (Вреќи со 100).ДИМЕНЗИИ : 3.5" долго 1 / 16" дебела тесниот крајот е за 2 / 8" и широк крајот е

Произведени од AISI 420 германски нерѓосувачки челик.Производот е во Согласност со ИСО 9001, CEКвалитет Марка,

3 ЕЕЗ BEALE ШПАТУЛА ВОСОК МЕШАЊЕ СТОЛАРИ СТОМАТОЛОШКИ ДВОЈНО ЗАВРШИ НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ЛАБОРАТОРИСКИ ИНС�

Топлина Отпорни се Обратат до топлина во вашата кујна!Оваа гума шпатула во собата може да издржи до 480 с�

ВКЛУЧУВА : 1 голема и 1 мала nonstick, отпорни на топлина spatulas.ЧИСТЕЊЕ : Иако машина за миење садови безбедно, н

Практични и корисни.Тоа може да се користи за сите видови на палачинки,може да се користат во тавата, еле

Шанса Апликација – Погоден за отстранување на влакна на многу места на вашето тело, како рака, нозе обла

【100% Висок Квалитет】:Направени од 100% природни тиково!Тешко текстура, добра стабилност, висока темпера�

КЛАСИЧЕН ДИЗАЈН : Со тоа е едноставен, но елегантен дизајн, оваа нерѓосувачки челик лажица ќе одговараат

КРИВИ ДИЗАЈН : криви дизајн на scraper, главно е да се намали одвиваат време, и долго се справи може да ги зад�

Добро направена, направени со лесен за контрола дрвена рачка и трајни производи од не ' рѓосувачки челик

ДДП FAHENSTOCK ГОЛЕМ НОЖ ШПАТУЛА ВОСОК ЗА МОДЕЛИРАЊЕ КЕРАМИКА СТОМАТОЛОШКА ЛАБОРАТОРИЈА ИНСТРУМЕНТ.НАПРАВЕ

✅КАША ГРЕБЛО Идеален за употреба со големи crock лонци или готвење во cauldron, мешајќи работни места и за дом

ДДП СТОМАТОЛОШКИ FAHENSTOCK ГОЛЕМ НОЖ ВОСОК МЕШАЊЕ МОДЕЛИРАЊЕ SPATULAS РЕСТОРАТИВНА ДВОЈНО ЗАВРШИ ИНСТРУМЕНТИ.�

Можете да ги користите восок апликатори се држиме за отстранување на влакната кои што не сакате да ги из

Димензии : 1 е 6.9 инчи долго, 2 е 7.3 инчи долго, 3 е 7.9 инчи долго, 4 е 8.5 инчи долго и 5 е 9 инчи долго.Различни го�

Мулти Цел : се Користи за шанса, мешање на лицето маски, боја или во прав, примена на етерични масла, праве

Произведени од AISI 420 германски нерѓосувачки челик.Производот е во Согласност со ИСО 9001, CEКвалитет Марка,

Издржливи полипропилен сад scraper од Ateco.Флексибилен материјал помага да се добие секој последната капка �

Безбедно Да се Користи : Лесен, компактен и лесно да се носат, може да се стави тоа каде сакате да го олесн

ПРЕГОЛЕМИ : големи тарнер површината овозможува лесно храна подготовка и послужување (мерки 8.73 инчи дол

65 инчен, во која должина на машина главата е 11 cm / 4.Мултифункција : нестап апликатори не само што обезбед�

Одличен Материјал : Spatulas направени од силикон материјал кој може да издржи висока температура и лесно с�

Please wait...