0
clear
  • SHINU Colourblind Очила за Мажи Слепи Боја, Очила за Сите Луѓе Боја Слепило Чаши за Црвено Зелена-SH053
  • -20%
  • -20%
SHINU Colourblind Очила за Мажи Слепи Боја, Очила за Сите Луѓе Боја Слепило Чаши за Црвено Зелена-SH053

SHINU Colourblind Очила за Мажи Слепи Боја, Очила за Сите Луѓе Боја Слепило Чаши за Црвено Зелена-SH053

DEN 1919.76

Износ
Това е достапна

Пластична рамка.Мал број пациенти можат да се чувствуваат барем малку навикнат и да се чувствуваат непријатно, затоа што за секој нов производ, ќе има процес на носење на адаптација.Нашата црвена зелена очилата се погодни за двете внатрешна и надворешна употреба и покрај тоа што работи со подобри резултати во посветла средина.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Боја на Слепите Корекција, Оваа боја корекција на очила клип може да ви помогнат со вашиот црвена / зелен

Се прошират на различни забавни активности, за вашиот живот Стилски дизајн : Чиста црна кул изглед, highend �

14 Различни Стилови 22 Пара Празник Очи Снешко, Дедо мраз, Ангели, Jingle Bells, Снегулка, Ирваси, Џуџиња, Бонбон�

Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Мост : 20 милиметри.Удобни и лесни за носење, соо�

[Совршена Комбинација] На паметни очила за сонце совршено ги комбинира УВ Заштита Очила со BT 5.0 Слушалки.

Таа се напојува преку USB литиум батерија, кое може да трае за околу 40 часа откако беше целосно наполнета.�

Посебен слој на леќа филтрира одредени бранови должини од светлината, дозволувајќи им на бојата слепи л

【Функција】 Направени од високо квалитетен материјал, удобен за носење, издржливи;Овие 3 D Очила Дојде н�

На прилагодливи главата рака одговара за DJI очила V2.На графити боја и персоналните додатоци одговараат �

✅Ексклузивни ЛЕ Мат Црна Дифракција на Очила со Црни Пластични Рамки ✅Неуништив ВистинаFlex ПВЦ пластик

3 D очила со црвени (лево) и сина (десно) eyeglass, бела рамка.Лабораториски тестови за оптимално 3 D квалитет.Се

Црвена зелена боја слепи корективни очила се погодни за ликовна уметност и хемиски изградба дизајн.Пос�

10 Пакети во Пакет!Се истакна : треба употреба на очила во текот на ноќта.Картон рамка,Композитни леќа.Срц

уво додека во автомобилот се движи низ Божиќ Светлина населби.уживате со семејството околу елката.Праз�

◆ Colorblindness корекција на очила, помага да се подобри на пациентот боја смисла и боја резолуција способнос

Ефективно подобрување на пациентот боја за разликување способност и да се подобри бојата резолуција.До

❤ 100% Сосема нов висок квалитет на 3 D очила ❤ Лесен, удобен и удобно носење ❤ Изработен од црна пластика �

Светло печатени и евтина 3 DHeaven Празник 3 D Божиќ Чаши се одлична за порибување stuffers и партија услуги за ов

ОВОЈ ОГЛАС Е Компатибилен JVC Активни 3 D Очила PKAG2Б За JVC 3 D Проектор Факултативна 3 D Очила дизајнирани за у

Тие изгледаат како светлообоени очила за сонце.Ова е корисни за развојот на способноста да се препознае

Донесе овие заедно, кога гледате вашиот сосед светла или присуствуваше на светлосно шоу настан.Тоа е не�

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

[Срцето Дифракција Очила] Срце облик на очила, рефракција очила, срце облик на леќа очила.Сите светлина с

Со 854*480 екранот на проекција големина кои се движат од 30120 инчи, вашиот идеален избор дали за вашите личн�

【Еден Дар На Животот се Менува Боја】Некои слепило на бои луѓе, ќе видите многу подобрувања во одредени

★Користи за да ги видите anaglyphic слики, стерео 3 D филмови и играат 3 D игри ★Идеален за употреба за да ја ви�

Види реално боја за прв пат и да се сврти изминадвор боја во светли, живописни бои.☀ВИДИ БОИ НОРМАЛНО : О�

♥ИСКЛУЧИТЕЛНА ПАКУВАЊЕ и ПОДАРОЦИ Пакетот Содржи Очила Случај, Очила Крпа, и Очила за Антипропадна Прс

Лесни картон рамки се лесно да се земе каде и да одите!.Виножито Срца очила имаат обичен бел екстериер ра

Please wait...