0
clear
  • TOYANDONA Преносни Медиокритет Обука Седиште за Деца Детска Патување Медиокритет Количка за Тоалет Седиште Бебе Медиокритет Седиште за Внатрешна и Надворешна
  • -20%
  • -20%
TOYANDONA Преносни Медиокритет Обука Седиште за Деца Детска Патување Медиокритет Количка за Тоалет Седиште Бебе Медиокритет Седиште за Внатрешна и Надворешна

TOYANDONA Преносни Медиокритет Обука Седиште за Деца Детска Патување Медиокритет Количка за Тоалет Седиште

DEN 1867.20

Износ
Това е достапна

Деца Медиокритет Седиште за Бебе Медиокритет Обука.Патна Количка за Тоалет Седиште за Автомобил Патување Отворено Кампување.Патување Медиокритет за Деца, Обновливи Преносни Виткање Медиокритет за Деца.Овој пренослив медиокритет е погоден за употреба со еднократна употреба кеси, нема потреба бришејќи надвор или чистење на медиокритет, по употреба.Пренослив тоалет за деца, погоден за кампување, сообраќајниот метеж, за во автомобил.Карактеристики - Димензии : 22. 00 X11. 00 X14. 00cm/ 8. 65 X4. 32 X5. 50inch.- Материјал : ПП.- Помогне на вашето дете да биде повеќе независни додека наставата на него да го користат тоалетот.- Задоволување на бебето' патуваат потреби, патување, на отворено, во автомобил, бебето може да се користат секаде каде тој оди, многу погодно.Пакет Вклучувајќи 1 x бебе тоалет.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Вежбање на вашето дете да се развива добри навики : Воз бебиња на возраст над 1 за да оди во тоалет.Долгот

Материјал : ПП.Применливи возраст : 16 години.На зголемената дизајн на предната конвексни одбивни да може

Вграденво независна казанчето е мазна и нежна на допир, и на украдени стоки се чисти веднаш штом ќе се пу

Лесен и пренослив.Изработени од еколошки PP материјални, нетоксични и невкусна, лесен за чистење.На врво

Материјал : Еколошки PP материјал.Применливи возраст : 6 месеци6 години.Имајќи тежина : 50 KG.Детален дизајн

Мека Тоалетна Седиште : Изработени од Екопријателски PP материјал и ПВЦ / СТП перница, е мека и мазна за да

3 ФУНКЦИИ ВО 1 : Ова медиокритет обука седиште за момчиња и девојки е направен да им служи на три функции п

На писоар седиште е лесно да се инсталира и расклопување, и може да се compactly укината веднаш до ѕидот, кога

Кога бебето е дефекација во тоалет, мајката треба да го поттикне да му каже дека тоа е точно во соодветно

Име : Деца тоалет.Материјал : ПП, СТП.Големина на : 36.2*27.3 * 30.5 cm Висока цврстина, висока текстура, долготрај

Горенаведените податоци за повикување само.44 фунти); шест не се лизга токи, стабилна, без одред, посигурн

Име : Деца тоалет тоалет.Големина на : 34*36.8*22.5 cm 1 : вграденво тоалет резервоарот може да биде исполнет со е

Материјал : AB S+силикони.дизајн : Еколошки PP материјал, подебели и стабилна, повеќе самодоверба, BPAfree, безб

5% природно изведен состојки.ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ И СТИЛСКИ ДИЗАЈН : ќе Ви се допаднат како лесно нашите Тоал

На врвот е направен од меки силиконски материјал, кој е невкусна и помеки.На lordosis дека не истури урина се

Користете возраст : 6 месеци6 години.Производ материјал : ПП, СТП.PP материјал, не содржат BPA и phthalate соли, Ек

Име : писоар за деца.Материјал : ПП.Големина на : 26.5 * 19.5 * 35.5 cm Дизајн на мозоци цевка, во внатрешноста на ка

Прекрасна цртан филм облик дизајн го прави овој производ повеќе симпатична.Совршен за бебе, деца, деца,

Please wait...