0
clear
  • Сонцето Сијалица Компанија 8305 Подобро Gro Орхидеи Плус Блум Бустер Ѓубриво, 16-Унца
  • -20%
  • -20%
Сонцето Сијалица Компанија 8305 Подобро Gro Орхидеи Плус Блум Бустер Ѓубриво, 16-Унца

Сонцето Сијалица Компанија 8305 Подобро Gro Орхидеи Плус Блум Бустер Ѓубриво, 16-Унца

DEN 167.52

Износ
Това е достапна

Орхидеи плус блум бустер ѓубриво.Нејзините содржи висока содржина на фосфор и се користи за да се поттикне цветни, подобрување на блум боја и да го зголеми блум големина.Обезбедува прецизна комбинација на состојки, и хранливи материи вашиот орхидеи треба да се произведе убава, живописни и долготрајни цути.Не уреа nitrogren.Професионално формулиран за вештачко ѓубриво.Подобро gro орхидеи блум бустер е уреа-бесплатно, професионално формулиран ѓубриво, содржат висока содржина phosphorousa моќен цветаат агент.Оваа тајна формула беше развиен од страна на нашите сопствени господар на лозарите и се користи во нашата оранжерии да се забрза цветни, подобрување на блум боја и да го зголеми блум големина.Тоа обезбедува прецизна комбинација на состојки, и хранливи материи вашиот орхидеи треба да се произведе убава, живописни и долготрајни цути.Користете го овој ѓубриво во секој 4 наводнување.Користете една лажичка по галон на водата, целосно се впива и орхидеи�s корен систем и зеленило.За нормално оплодување на вашиот орхидеи, користете го ова за ѓубриво како режисер.Овој производ тежина 16 унци.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Големина Модел : LL19 , Одговара 3 / 32" помине вежба машина , Главата Облик : Чадор , Глава Дијаметар : 5mm , Рако

ft простор, совршен за плакарот ходникот aisle осветлување.Јас го користам тоа да се замени со плакарот све

Куќиште : NEMA 4 X / IP69 K.Моќ req : 100 до 240 vac (50 / 60 hz) во 0.4 макс. / 190 dc : 10.5 30 vdc 1.0 макс.Единици : фунти, килограми, унци

Единствена скала структура , тоа може да отвори повеќе Отворот.тоа не може да биде скршен лесно.8 зачекор

СОВРШЕН ГЛЕДАЊЕ ИСКУСТВО Мобилен телефон со екран лупа се проширува големината на екранот како проект

Име На Производ : За Да Се Префрлате Прекинувач;Модел Бр : МЦ102;Номинална Напон Позиција : 2 Позиции(НА / ЗА)

Убаво.Моден колокација.Исклучителна изведба.Концизни и јасни.Не е лесно да се деформира, силна тридимен

Димензии : 19.На количка за дизајн овозможува да бидат поставени по желба, без разлика дали тоа е под крев

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те

Tekswamp далечински карактеристики удобен, лесно да се постигне копчиња во компактен, правоаголни тело, пог

АА ПРО ADERER ОРТОДОНТСКИ PLIER СТОМАТОЛОШКИ 3 ВИЛИЦИ PRONG PLIER ЖИЦА СВИТКУВАЊЕ ИНСТРУМЕНТИ.НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК,

Средниот слој : Скриени слој на абсорбента микрофибер (исто како 6r soakers).Совршена големина : 24 во x 15 во s кр

Убава НИ Морнарица USS Пиемонт АД17 colorized злато позлатен предизвик паричка.Оваа ставка го прави голем коле

Име на производ : Дигитален LED Дисплеј Цевки; Типот : Заеднички Катоден; Модел : 5641 AH.Заеднички Катоден : 1298

Други : Трактор, Багер, Dozer, Патот ролери, Кран, Оган мотор, Harvester, Жито вежба, Спасување возилото, Кампувањ

Да може ефективно да се игра функција на автомобил rearview бебе огледало.Едноставен и великодушни произво

Please wait...