0
clear
  • Метал Складирање Кошеви, Бакарна Жица Кошница Организатор (Розово Злато, 2 Парче Сет)
  • -20%
  • -20%
Метал Складирање Кошеви, Бакарна Жица Кошница Организатор (Розово Злато, 2 Парче Сет)

Метал Складирање Кошеви, Бакарна Жица Кошница Организатор (Розово Злато, 2 Парче Сет)

DEN 407.76

Износ
Това е достапна

Жица за Складирање Кошници : Земете 2 бакарна жица mesh кошеви во стилски зголеми златна боја.Поставете го на десктоп, салон и суета маси, дневна соба, спална соба, и работното место.Бакар Позлатен : кошници се ' рѓа отпорни и имаат анти-корозија својства поради одлична бакар позлата.Совршен Организатор : Помали кошница може да се одржи вашата tidbits, честитки, мемо влошки, шминка четки, кујна производи и козметички tools.Поголем кошница е одличен лосион за шишиња, парфеми, поголема канцеларија производи како тетратки и notepads.Повеќенаменски : Се повеќе организирани со овие стилски и функционален чување на кутии.Совршена Големина : Поголем кошница мерки 6.7 x 2.3 x 4.7 инчи, помали кошница мерки 9.6 x 2.6 x 6.4 инчи.Овој пакет на 2 жица кошеви ќе биде одличен додаток за дом, канцеларија, или во училиште.Постои помала кошница и поголем една кои можат да бидат вгнездени за лесен транспорт.Можете да ги чувате мали преносни компјутери, канцелариски материјали, шминка четки, и козметички средства во малиот додека поголемите еден е одлична за работи како лосион шишиња или парфем шишиња и други лична нега резерви.Тие се бакар позлатен што ги прави рѓа отпорни така можете да ги користите за долго време.Тие доаѓаат во прилично се зголеми златна боја да дополнуваат вашиот елегантен ентериер.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Производот е зелена и здрав материјал без чуден мирис.Овој производ не е лесно да се деформира за негова

Flexiодговара технологија за ултра удобност.Flexiодговара технологија за ултра удобност.Flexiодговара технол

Најмалите FPV камера : Run Cam Атом мерки само 10мм*10мм*12.5 mm и тежи 1.7 грама вклучувајќи cable.By споредба, на Мравк

За Windows 10 / 8 / 7 / Vista / XP, Лаптоп или десктоп компјутер.Се врти НеBluetooth КОМПЈУТЕР или лаптоп во Bluetoothспос

Погоден за поправка, замена или правење на часовникот.Кварц часовник движење механизам поправка алатка

100% Памук.Drawstring затворање.Машина За Миење.Материјал : Памук смеса.Ладно,Суво и Удобно.Изградена за активе

Целосен сет на 10мм tools! 12 приклучоци (1 / 2", 3 / 8", и 1 / 4" диск), 3 клучеви (ratcheting, комбинација, и грлоend), и еден ор

Оваа кука е направен од 304 бранеа од нерѓосувачки челик.Оваа кука е направен од 304 бранеа од нерѓосувачки

Компатибилен надвор од цевка со дијаметар : 1 3 / 4 инчи со дебелина на ѕид 821 Ga.Се вклопува дупка внатре диј

Екстра голем, широк агол огледало, секогаш ќе има целосен поглед на вашите скапоцени еден.Премиум shatterproo

【Висок Квалитет】На гориво притисок тестер мерач е направен од висококвалитетна ABS материјал за да се о

550mm, Фокусна Должина Авто Ирис Леќа.Доаѓа со капа за заштита на леќите добро.Како замена дел за видео над

Направени со висок квалитет на материјали, вклучувајќи соодветен капак, од не ' рѓосувачки челик чешми и

????Сет од 80 албум музика постер колаж комплет.На албумот фотографии имаат мат финиш.Секоја слика е 4x4 пло

★CUSTOM SIZE : Safety net жица со дијаметар од 8ММ (0.31"), мрежа проред 10 CM(3.93").На заштитна мрежа може да се прилагоди

Please wait...