0
clear
  • Aimery 3d Реално Mink Трепките течни Eyeliner за поставување, 25мм Mink Трепките меки обновливи лажни Магнетни Трепките со Eyeliner, Магнетни Eyeliner и Сибирски природни Mink Трепките Kit(
  • -20%
  • -20%
Aimery 3d Реално Mink Трепките течни Eyeliner за поставување, 25мм Mink Трепките меки обновливи лажни Магнетни Трепките со Eyeliner, Магнетни Eyeliner и Сибирски природни Mink Трепките Kit(

Aimery 3d Реално Mink Трепките течни Eyeliner за поставување, 25мм Mink Трепките меки обновливи лажни Магнетни

DEN 71.52

Износ
Това е достапна

Природен Изглед на Mink Трепките Уживаат во природен изглед на Mink трепките кои се подобри природната убавина на вашите очи, Тие не се чувствуваат премногу тешки за очи, но тие чувајте ги вашите очи да изгледаат буден и жив, Овие Mink трепките фан надвор да се донесе најдоброто на вашите очи.Се надополни магијата самолепливи eyeliner може да се користат, наместо на магнетни eyeliner и eyelash лепак.Лесно Application Effortlessly користите оваа магнетен eyeliner заедно со природен изглед на магнетни трепките, Ужива во нејзината брзо сушење формула со својата дупка со доказ за квалитет, ви дава долготрајна шминка, кои остануваат непроменети во текот на денот. 【Без СУРОВОСТ MINK КОСА】 фини влакна, доаѓаат од опашки на вештачко одгледување mink е природен паѓање на косата и се санирани пред тие се пакуваат трепки, ќе ги почитуваат животните протекционизам строго цело време и никогаш нема да му наштети на животните.Изработени од 100% висококвалитетен Сибирскиот mink крзно, од синтетички влакна материјал како човечки природни трепките. 【МЕКА, ТРАЈНИ】 црна памук бенд, мек, флексибилен и лесно да се носат, Нашите лажни трепки можат да се употребуваат повеќе од 20 пати со соодветна грижа, Повеќе еколошки.【МАГНЕТИ МАГНЕТНИ ТРЕПКИТЕ】 долг животен век, Многу издржливи, модерен стил mink трепките. 【НАДГРАДБА на МАГНЕТНИ EYELINER ПЕНКАЛО】 Нашите магија лагер е долга-трајни, анти-дупка со и водоотпорен.Безбеден за Користење На состојки инкорпорирани во оваа шминка производ се противалергиски и безбеден за кожата контакт, Тоа не содржат алергени што може да предизвика иритација на кожата - сите за една убава поставување на очите. 【Во текот на целиот ДЕН, ПРОТИВАЛЕРГИСКИ】 Секој магнетни трепките доаѓаат со 5 силен и издржлив магнети, кои можат да се осигура дека трепките се цврсто прикачени на вашиот eyelids во текот на целиот ден, Безбедно и пријателски за осетливи очи или контактна леќа носителите.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

ВИОЛЕТОВИ бои за вашиот дом décor.Европски квалитет, фини детали, и шарени дизајн.СЕМЕЈСТВОнаправени од м�

Птици.Животни.Firebird.Фантазијата и Магија.Растенија и Цвеќиња.Паун во Цвеќиња DIY Beading Комплет Количество н

Материјал : автомобил покритие е направен од висок квалитет на оксфорд ткаенина, без мирис, мека, еласти�

НОВИОТ ДИЗАЈН : 4 слот мултиброд дијамант слика или beading послужавник.тоа има коцки дека за 2.45 инчи широка

Преносни Крик СПС0104 Моделирани Полимер Ранец е дизајниран да се вклопуваат СПС0102 Моделирани Транспорт

Железо пенкало : двете заварување и дрво согорување функции, можат да работат во прилагодлива температу

*КУПИ СЕГА ОГРАНИЧЕНИ РЕЗЕРВИ*.●Да се разгледа добивање еден за секој автомобил, за патување, и резервни

Уметноста резерви во оваа уметност сликарство поставени се изработени од еколошки материјали.Голем бр�

Во однос на големината, ве молиме овозможи разликата на 12 cm поради прирачник за мерење, ви благодариме!С�

●Солидна Автомобил Врската го прават овој апарат совршен за двете патни и складирање КУПИ СЕГА ОГРАНИЧ

3 Нога / 1 Метар кабелот е два пати должина на стандарден кабли, што штекер пристап полесно.0 плус Монтажн

USB ТипC е назад компатибилен●Како да знам кој USB конектор за кабел или купување?Обидувајќи се визуелно д�

HOME и САЛОН USE безбедно и лесно да се користи доаѓа со корисна 1.Нашата премиум комплет вклучува пенење lash

Добредојдовте на нашиот шопската посакуваме пријатен шопинг искуство!Нашите производи се целосно тест

2 Tiedown Сидро Поени, Хардвер Вклучени.Големина : 5 1 / 4" Вкупна Должина, 1 1 / 2" Високи, 3 5 / 8" Дупка Проред.Овие т�

【Пакетот вклучува】 : 16x20 инчен платно, смола кристал монистра, самолепливи платно, пластичен послужавн�

Please wait...