0
clear
  • WECO Дизајнер Вода за Пиење Чешми за Реверзна Осмоза (RO) Филтри за Вода и Други Undersink Вода Прочистување Системи (Основни, Хром Позлатен)
  • -20%
  • -20%
WECO Дизајнер Вода за Пиење Чешми за Реверзна Осмоза (RO) Филтри за Вода и Други Undersink Вода Прочистување Системи (Основни, Хром Позлатен)

WECO Дизајнер Вода за Пиење Чешми за Реверзна Осмоза (RO) Филтри за Вода и Други Undersink Вода Прочистување

DEN 293.52

Износ
Това е достапна

Висок квалитет на славина за реверзна осмоза (RO) вода филтер системи, алкална системи, јаглерод филтри, други undersink вода прочистување системи и други висока чистота апликации.Не-воздух јазот стил.Еден стандард 7/16" UNS компресија тема влезот за снабдување со вода од вода филтер систем.Вклучува компоненти за стандард 1/4" RO цевка за инсталација (1/4" вметнување цевка, ferrule, компресија орев).Номинална за ладна вода : Температура Оценка : 40°F (4°C) да 158°F (70°C).Нашите чешми ги исполнуваат строгите доведе слободни барања.Лесно се вклопува во сите наши CLARINA, Хидра, VGRO, МАЛИ, МИНИ, CYP-20 X вода филтер системи и повеќето други стандардни RO системи.Одговара на countertop дупки.WECO Филтри акции и дистрибуира широк спектар на високо квалитетна вода за пиење чешми за реверзна осмоза (RO), вода филтрација системи и други висока чистота апликации.Овие чешми најчесто се одговара на повеќето RO системи со и без пумпи, алкална RO системи, компактен реверзна осмоза системи, undersink активиран јаглерод филтри, слоевита филтри, филтер медиумите системи и повеќе.Да ги користите овие spouts само на ладна вода апликации.RO тапа клучеви, и тапа месо тело екстензии, исто така, се достапни за купите одделно.Ги исполнува доведе слободни барања.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Прецизни енергија, совршено подреден во средина со различни функции за видео, фотографија, и електронск

*квалитетни материјали : направен од висококвалитетна ABS, нетоксични и невкусна, цврсти и издржливи...

Испраќа Видео Сигнали низ Компонента Видео Приклучоци.Insignia Компонентен Видео Кабел Испрати Видео Сигн

Големина Модел : LL44 , Одговара 3 / 32" помине вежба машина , Главата Облик : Големи Барел , Глава Дијаметар : 6.

Висок Квалитет На Супер Флексибилен Кабел.Тешки Конектори со Екстра Thich Вирус Олеснување 1 Машки и 2 Женс

5 V Работен напон : 4 360степен omnidirectional omnidirectional, антишум, може да се користи како компјутер снимање уред.Ви

Сопствени дизајниран за вашиот уред.Лесна инсталација ткаенина за Чистење вклучени.Штити од прашина, sm

Оценка : 250 VAC 15 A, 125 VAC 20 A.Контакт : Двоен скок еден фрли(DPST).Одржување тип на движење начин 4 Завртка термин

Големина Модел : LL19 , Одговара 3 / 32" помине вежба машина , Главата Облик : Чадор , Глава Дијаметар : 5mm , Рако

Точно, специјално развиен и компатибилен со Datalogic Memor К Направени од отпорно на гребење, високо транспар

ИЗГЛЕД : форма на капакот и висината клип е уникатен и симпатична, кој носи повеќе да се забавуваат на ва

Виткање Дизајн Со прилепува во 4 краишта за да се направи тоа е лесно да се свитка и се одвиваат и пак ста

Материјали : Користење на висока густина стандардни материјали и висок квалитет, сертификација, нашите

ft простор, совршен за плакарот ходникот aisle осветлување.Јас го користам тоа да се замени со плакарот све

СОВРШЕН ГЛЕДАЊЕ ИСКУСТВО Мобилен телефон со екран лупа се проширува големината на екранот како проект

Сет од 3 Постери Направени во САД.Постери се 18" x 24" во големина.Високквалитет 3 МИЛИ ламиниране за дополни

Куќиште : NEMA 4 X / IP69 K.Моќ req : 100 до 240 vac (50 / 60 hz) во 0.4 макс. / 190 dc : 10.5 30 vdc 1.0 макс.Единици : фунти, килограми, унци

Убаво.Моден колокација.Исклучителна изведба.Концизни и јасни.Не е лесно да се деформира, силна тридимен

сакаме да ви помогне да се направи нешто, само кажи ми вашиот нешто во врска со оваа точка ЕДНОСТАВНОСТ 02

Сопствени дизајниран за вашиот уред.Лесна инсталација ткаенина за Чистење вклучени.Штити од прашина, sm

Единствена скала структура , тоа може да отвори повеќе Отворот.тоа не може да биде скршен лесно.8 зачекор

Оперативен Притисок : 0~10.2 kgf / cm2 (0~1.0 Mpa).Негативниот Притисок : 750mmhg (10 Torr).Температурата на работа Опсег : 0~6

СОВРШЕН ГЛЕДАЊЕ ИСКУСТВО Мобилен телефон со екран лупа се проширува големината на екранот како проект

Замена за Реверзна Осмоза 10 инчен Стандард Филтер.Ова е Denali Чиста Бренд замена дел, НЕ е ОЕМ производ.Сит

Please wait...