0
clear
  • InvisibleShield за LG Луциден 4G (Екран) - 1 Пакет - Екран Заштитници - Мало Пакување - Јасно
  • -20%
  • -20%
InvisibleShield за LG Луциден 4G (Екран) - 1 Пакет - Екран Заштитници - Мало Пакување - Јасно

InvisibleShield за LG Луциден 4G (Екран) - 1 Пакет - Екран Заштитници - Мало Пакување - Јасно

DEN 83.76

Износ
Това е достапна

Нула-Доказ - патентиран филм - Воена Одделение.Доживотна Гаранција.Без додаден рефус - ја Подобрува зафат.Невидливи заштита.Лесно да се отстрани, оставајќи нема леплива остатоци.Вашето пребарување за мобилен телефон случај, кожа, или маска, сега е завршена.ZAGG е invisible SHIELD е исклучително јасна и речиси неуништив филм кој ќе го заштити вашиот мобилен телефон од грозен гребнатини.Нашите ексклузивни, патентиран филм - со нано-мемориска технологија - ги опфаќа и штитови вашиот уред, имајќи го како беспрекорен како ден ќе го зеде надвор од кутијата.Прецизноста пре-сече invisible SHIELD е дизајниран за вашите специфични мобилен телефон.На invisible SHIELD се однесува директно на вашиот мобилен телефон, обезбедување на најтешките, повеќето траен заштита што ќе се најде.На invisible SHIELD има свои корени во војска, каде што се користи за заштита на високо-брзински хеликоптер ножеви од прашина, нечистотија и остатоци.Сега можете да ја користите истата моќна технологија за да се заштити вашиот мобилен телефон.На invisible SHIELD е само .2 милиметри дебел; прави slimmest мобилен телефон кожата или маска од ваков вид.Тоа е толку тешко дека сме назад со доживотна гаранција.Па, ако тоа некогаш не се носат или нула, ние ќе го замени за слободни, за животот на вашиот уред.И ако некогаш треба да се отстрани invisible SHIELD, нема проблем; тоа доаѓа надвор чисти и не остава леплива остатоци.Ако сте сè уште не се убедени, проверете го нашиот демо видео и види за себе колку е силна ZAGG е invisible SHIELD навистина е.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Двојно пена еднострано лента : овие круг леплива лепило за монтажа снимката е направена на ЕВА пена, без

Гума затка има одлична отпорност на топлина, студ отпор, dielectric отпор, озонската отпор.Овој кат џек прикл

ft простор, совршен за плакарот ходникот aisle осветлување.Јас го користам тоа да се замени со плакарот све

Големина Модел : LL19 , Одговара 3 / 32" помине вежба машина , Главата Облик : Чадор , Глава Дијаметар : 5mm , Рако

ИЗГЛЕД : форма на капакот и висината клип е уникатен и симпатична, кој носи повеќе да се забавуваат на ва

Ги вклучува следните Озборн Удар Колекции од Jackson Lea : 47541, 47543, 47545 Чекори 1 Алуминиум, Бакар, Никел, Калај, З

СОВРШЕН ГЛЕДАЊЕ ИСКУСТВО Мобилен телефон со екран лупа се проширува големината на екранот како проект

АА ПРО ADERER ОРТОДОНТСКИ PLIER СТОМАТОЛОШКИ 3 ВИЛИЦИ PRONG PLIER ЖИЦА СВИТКУВАЊЕ ИНСТРУМЕНТИ.НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК,

Уживаат во забавата на шиење : нешто за што луѓето ќе сакаат да ги користат и ќе ви благодариме за.Шиење а

Големина Модел : LL44 , Одговара 3 / 32" помине вежба машина , Главата Облик : Големи Барел , Глава Дијаметар : 6.

Висок Квалитет : Аквариум грејач направен од висок квалитет на кварц стакло, двојно печат материјал , на

Оценка : 250 VAC 15 A, 125 VAC 20 A.Контакт : Двоен скок еден фрли(DPST).Одржување тип на движење начин 4 Завртка термин

Tekswamp далечински карактеристики удобен, лесно да се постигне копчиња во компактен, правоаголни тело, пог

Единствена скала структура , тоа може да отвори повеќе Отворот.тоа не може да биде скршен лесно.8 зачекор

MagnoliaГроздобер кавга хартија цутот на црешни.Дајте му на вашиот хартија занаети и повеќе убави димензио

Сопствени дизајниран за вашиот уред.Лесна инсталација ткаенина за Чистење вклучени.Штити од прашина, sm

Орхидеи плус блум бустер ѓубриво.Нејзините содржи висока содржина на фосфор и се користи за да се потти

СОВРШЕН ГЛЕДАЊЕ ИСКУСТВО Мобилен телефон со екран лупа се проширува големината на екранот како проект

Виткање Дизајн Со прилепува во 4 краишта за да се направи тоа е лесно да се свитка и се одвиваат и пак ста

✅ МУЛТИПЛИ Продадени 10 по Пакет ✅Рамо ДО РАМО Овие акрилик книга стил двојна рамки се совршени за прик

Прилагодливи полиците.Изградена од висок квалитет laminated composite шумата.Собранието Е Потребно.Димензии : 13"

Please wait...