0
clear
  • Работа Светлина 3W/ 5W/7W/10W/15W/20W/30W Вградени LED Подземни Светилка Плоштадот Земјата Погребан Подот Светилка КОЧАН Извор на Светлина IP65 Водоотпорен Нерѓосувачки Челик О
  • -20%
  • -20%
Работа Светлина 3W/ 5W/7W/10W/15W/20W/30W Вградени LED Подземни Светилка Плоштадот Земјата Погребан Подот Светилка КОЧАН Извор на Светлина IP65 Водоотпорен Нерѓосувачки Челик О

Работа Светлина 3W/ 5W/7W/10W/15W/20W/30W Вградени LED Подземни Светилка Плоштадот Земјата Погребан Подот Светилка

DEN 948.48

Износ
Това е достапна

Спектакуларни Осветлување : Ова вдлабнати retrofit вградна светилка со мазна трим создава совршено топло и пријатно општа намена, без какви било досадно сјајот или зуењето.Широк апликации : Совршен за ходници, дневна соба, кујни, спални, трпезарија, канцеларија и многу повеќе комерцијални или станбени апликации.Добро носивоста : дебела нерѓосувачки челик панел и висока светлина калено стакло леќа, со добар капацитет на носивост, па светилка може да биде совршено заштитени.Џез до вашата градина со овие фантастични светла, тие ќе светне вашата платформа се убаво,идеален за означување приоди за автомобили, подови, граници и patios и сл.водоотпорен IP65, ПРЕДВОДЕНА Градина Осветлување ,висока осветленост и стабилна LED монистра, долг живот и стабилност.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Сопствени дизајниран за вашиот уред.Лесна инсталација ткаенина за Чистење вклучени.Штити од прашина, sm

Замена за Реверзна Осмоза 10 инчен Стандард Филтер.Ова е Denali Чиста Бренд замена дел, НЕ е ОЕМ производ.Сит

Виткање Дизајн Со прилепува во 4 краишта за да се направи тоа е лесно да се свитка и се одвиваат и пак ста

Големина Модел : LL19 , Одговара 3 / 32" помине вежба машина , Главата Облик : Чадор , Глава Дијаметар : 5mm , Рако

Оценка : 250 VAC 15 A, 125 VAC 20 A.Контакт : Двоен скок еден фрли(DPST).Одржување тип на движење начин 4 Завртка термин

НулаДоказ патентиран филм Воена Одделение.Доживотна Гаранција.Без додаден рефус ја Подобрува зафат.Н

Куќиште : NEMA 4 X / IP69 K.Моќ req : 100 до 240 vac (50 / 60 hz) во 0.4 макс. / 190 dc : 10.5 30 vdc 1.0 макс.Единици : фунти, килограми, унци

Уживаат во забавата на шиење : нешто за што луѓето ќе сакаат да ги користат и ќе ви благодариме за.Шиење а

Висока цврстина, висока отпорност на абење, висока цврстина и висока затегнувачка цврстина, особено пог

ИЛУМИНАТИВНИОТ : Овој стилски круг ѕид sconce содржи две топло бела Led диоди за осветлување на вашиот патио,

Други : Трактор, Багер, Dozer, Патот ролери, Кран, Оган мотор, Harvester, Жито вежба, Спасување возилото, Кампувањ

Димензии : 19.На количка за дизајн овозможува да бидат поставени по желба, без разлика дали тоа е под крев

Tabletop Пијалаци Фармацевт.Голем Капацитет : Има 128 унци на твоите најдобрипродажба на пијалоци.Совршен за

Точно, специјално развиен и компатибилен со Datalogic Memor К Направени од отпорно на гребење, високо транспар

АА ПРО ADERER ОРТОДОНТСКИ PLIER СТОМАТОЛОШКИ 3 ВИЛИЦИ PRONG PLIER ЖИЦА СВИТКУВАЊЕ ИНСТРУМЕНТИ.НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК,

ИЗГЛЕД : форма на капакот и висината клип е уникатен и симпатична, кој носи повеќе да се забавуваат на ва

Ги вклучува следните Озборн Удар Колекции од Jackson Lea : 47541, 47543, 47545 Чекори 1 Алуминиум, Бакар, Никел, Калај, З

Сопствени дизајниран за вашиот уред.Лесна инсталација ткаенина за Чистење вклучени.Штити од прашина, sm

СОВРШЕН ГЛЕДАЊЕ ИСКУСТВО Мобилен телефон со екран лупа се проширува големината на екранот како проект

Точка Име : Push Копчето Прекинувач;Акција Тип : Lacthing Акција;Контакт Тип : НЕМА.Напон : AC 250 V / 1.5 А 125 V / 3А;Боја

Висока цврстина, висока отпорност на абење, висока цврстина и висока затегнувачка цврстина, особено пог

Единствена скала структура , тоа може да отвори повеќе Отворот.тоа не може да биде скршен лесно.8 зачекор

сакаме да ви помогне да се направи нешто, само кажи ми вашиот нешто во врска со оваа точка ЕДНОСТАВНОСТ 02

Големина Модел : LL44 , Одговара 3 / 32" помине вежба машина , Главата Облик : Големи Барел , Глава Дијаметар : 6.

✅ МУЛТИПЛИ Продадени 10 по Пакет ✅Рамо ДО РАМО Овие акрилик книга стил двојна рамки се совршени за прик

Tekswamp далечински карактеристики удобен, лесно да се постигне копчиња во компактен, правоаголни тело, пог

Убаво.Моден колокација.Исклучителна изведба.Концизни и јасни.Не е лесно да се деформира, силна тридимен

Оперативен Притисок : 0~10.2 kgf / cm2 (0~1.0 Mpa).Негативниот Притисок : 750mmhg (10 Torr).Температурата на работа Опсег : 0~6

Please wait...