0
clear
  • ZELUS 7x7ft Бејзбол и Софтбол Пракса Нето + Вата Tee + Топката Caddy + 3 Pack Пондерирана Топката + Штрајк Зона Пакет | Pitching Вата Обука Опрема Set | Бејзбол Софтбол Тренер Пакет
  • -20%
  • -20%
ZELUS 7x7ft Бејзбол и Софтбол Пракса Нето + Вата Tee + Топката Caddy + 3 Pack Пондерирана Топката + Штрајк Зона Пакет | Pitching Вата Обука Опрема Set | Бејзбол Софтбол Тренер Пакет

ZELUS 7x7ft Бејзбол и Софтбол Пракса Нето + Вата Tee + Топката Caddy + 3 Pack Пондерирана Топката + Штрајк

DEN 448.32

Износ
Това е достапна

7 "X 7' ТЕШКИ-ДОЛЖНОСТ СПОРТСКИ НЕТО - 7-ply knotless спортски пребивање е дебела, трајни и тешки-должност.Не дозволувајте им на лесни рамка будало - тоа лесно да се залага да правец и високо-брзина pitching/удирање, плус тоа обезбедува голем пракса простор, без разлика дали се затворени простории или на отворено.ПРИЛАГОДЛИВИ и висината на оваа бејзбол вата tee можат да бидат прилагодливи помеѓу 27.8" - 47.5", совршен за корисници од сите возрасти. 3 x 16oz ПОНДЕРИРАНА BASEBALLS s челик поддржува и земјата удели обезбеди цврста сила и засилен стабилност да го издржат дури и да се казнат употреба.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Please wait...