0
clear
  • Morvat 7'x7' Бејзбол Нето, Софтбол Нето - Вата Нето за Бејзбол & Софтбол, Безбол Обука Опрема, Безбол Додатоци за Фаќање, Удирање, Pitching Вклучува Softballs, торбичката, Tees
  • -20%
  • -20%
Morvat 7'x7' Бејзбол Нето, Софтбол Нето - Вата Нето за Бејзбол & Софтбол, Безбол Обука Опрема, Безбол Додатоци за Фаќање, Удирање, Pitching Вклучува Softballs, торбичката, Tees

Morvat 7'x7' Бејзбол Нето, Софтбол Нето - Вата Нето за Бејзбол & Софтбол, Безбол Обука Опрема, Безбол Додатоци

DEN 717.60

Износ
Това е достапна

ВКЛУЧУВА : Morvat Бејзбол Опрема вклучува 7' x 7' бејзбол и софтбол притискање нето, на прилагодливи бејзбол tee, 3 softballs, 4 удели, 8 столбови и торбичката.ЗДРАВ па може да се фрли вашиот најтешките терени без тропа над неа!.ЛЕСНО ПОСТАВУВАЊЕ/TAKE DOWN : бејзбол притискање на нето-е лесно да се соберат и расклопување, што го прави лесен за транспорт.Лесно може да се транспортира во затворени простории или на отворено, со вклучен торбичката што го прави уште полесно.ПРАКСА ПОПАМЕТНИ : безбол пракса опрема е дизајнирана да биде доволно голем за да го фати скитници снимки, па вие не мора да одат брка по нив.Добиете повеќе од вашиот вата и pitching пракса!. 100% ПАРИ гаранција : Ако не сте целосно задоволни со вашиот безбол pitching нето сет, ние ќе ви даде замена или враќање на средствата.Значи "Додади во Кошничка" сега - без ризик!.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

7 "X 7' ТЕШКИДОЛЖНОСТ СПОРТСКИ НЕТО 7ply knotless спортски пребивање е дебела, трајни и тешкидолжност.Не дозвол

Please wait...